Strona 16 z 104 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1040
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo - Ogólne rozmowy na temat Alfa Romeo i podzespołów, kiedy dyskusja nie dotyczy żadnego konkretnego modelu. Rozmowy natury filozoficznej, sprzedaż, informacje, decyzje kierownictwa marki.
    Użytkownik Romeo Avatar radzik2908
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    25 d 10 h 51 m

Domyślnie

Cytat Napisał zuczek01 Zobacz post
    Koledzy a czy dolewanie do oleju napędowego Orlena moto 2T zabezpieczy również przed wydzielaniem sie parafiny w okresie jesienno-zimowym, czy trzeba dodatkowo jakis specyfik dolewać?
    Trzeba dolewać depresator.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    147 8V JTD
    Czas spędzony na forum
    12 d 1 h 55 m

Domyślnie

U mnie w pracy dość często ludzie kupują taki kolej do tankowania. Zawsze bałem się zaryzykować, ponieważ etykieta nic nie przedstawia... Mixol + ON - dlaczego dolewamy oleje 2T do ropy? - w pigułce.-zdj_cie0275.jpg

Użytkownik Romeo Avatar @sdero
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 JTDm 16V Distinctive.
    Czas spędzony na forum
    44 d 18 h 36 m

Domyślnie

No tak. Etykieta dość skąpa. Ale może coś więcej na stronie ARGE będzie ?

-----------
    100ml,500ml,1000ml
    Husq -Oil 2T to półsyntetyczny olej doskonale mieszający się z paliwem, gwarantujący wysoką ochronę przed osadzaniem się nagaru oraz bardzo niską emisję dymu w każdych warunkach pracy utrzymuje smarującą warstwę filmu olejowego doskonale przeciwdziałając zużyciu przy wysokich obrotach i temperaturach.

Husq-Oil 2T to produkt głównie przeznaczony do wszelkiego typu sprzętu ogrodniczego wyposażonego w silniki dwusuwowe. Przede wszystkim do stosowania w kosiarkach, pilarkach, wykaszarkach, itp. między innymi producentów takich jak Husqvarna czy Stihl. Dozowanie: Według zaleceń producenta silnika. 2% w stosunku do paliwa /1:50/ jeżeli producent silnika nie zaleca inaczej.

-----------

Tak na marginesie widać, że dość niechlujnie te teksty wpisane. A jak u nich z olejami ? Też tak jak z kodowaniem ?
    Chip tuning. Usuwanie EGR, DPF, Klap wirowych.
    http://www.conmir.pl
    http://www.ecuedit.pl

Proste sposoby na określenie w jakim stanie jest olej w silniku lub skrzyni biegów - http://www.conmir.pl/proste-sposoby-...u-silnikowego/

Użytkownik Pirat drogowy Avatar jarzyn
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    156 SW 1.9 JTD 8v 115km '02
    Czas spędzony na forum
    17 d 21 h 59 m

Domyślnie

Ja dziś kupiłem orlen platinum moto 2t (ten niebieski) w praktikerze. Jutro zaleje z tym do pełna i sprawdzimy w trasie czy będzie się coś zmieniać na lepsze

Użytkownik Romeo Avatar majster
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Boxer / uni Jet Turbo Diesel
    Czas spędzony na forum
    102 d 15 h 40 m

Domyślnie

Cytat Napisał Fucel Zobacz post
    U mnie w pracy dość często ludzie kupują taki kolej do tankowania. Zawsze bałem się zaryzykować, ponieważ etykieta nic nie przedstawia... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0275.jpg
Wyświetleń:	827
Rozmiar:	78.9 KB
ID:	71346
    Husqarna ma jedne z lepszych, ale syntetycznych olei do pił Kolor jak sie nie myle ma niebieski, gdyż mam taki oryginalny do piły z husqvarny. Jego jedyna wada to cena za 1l, ale jest to olej syntetyczny spełniający więcej norm niż np. półsyntetyczny. Troche tych olei ma, bo dwusuwów też jest kilka sztuk w garażu, tak wiec testuje.
    KUPIĘ DO AR 145/6: maskownice głośników przód, zegarek lub cały panel z zegarkiem przed fl, gumy wygłuszające w miejsce zawiasów maski, nową nakładkę pedału hamulca, owiewki przednich drzwi.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    147 8V JTD
    Czas spędzony na forum
    12 d 1 h 55 m

Domyślnie

I jak na złość przed jutrzejszą trasą nie kupiłem Orlen Platinum 2T, ponieważ go nie mieli na stacji Orlenowskiej. Jak go dorwę i będę tuż przed rezerwą zaleję ww proporcję, bak zaleję do pełna i po czasie opiszę subiektywne opinie...

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Sebek2442
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Czas spędzony na forum
    29 d 16 h 20 m

Domyślnie

Zaraz zaraz to nie jest oryginalny olej Panowie, to jakaś podróba i tyle wiec nie wiadomo czy ma takie same właściwości

http://www.husqvarna.com/pl/accessor...-dwusuwow,-xp/

Tak wygląda oryginał i polecam XP(profesjonalny )jest dużo lepszy niż LS

Użytkownik Romeo Avatar majster
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Boxer / uni Jet Turbo Diesel
    Czas spędzony na forum
    102 d 15 h 40 m

Domyślnie

Cytat Napisał Sebek2442 Zobacz post
    Zaraz zaraz to nie jest oryginalny olej Panowie, to jakaś podróba i tyle wiec nie wiadomo czy ma takie same właściwości

http://www.husqvarna.com/pl/accessor...-dwusuwow,-xp/

Tak wygląda oryginał i polecam XP(profesjonalny )jest dużo lepszy niż LS
    O i o tak banieczke tego oleju chodziło, tylko konkretnie do pił bo taki aktualnie mam oryginalniy dostałem po kupnie piły husqvarny
    KUPIĘ DO AR 145/6: maskownice głośników przód, zegarek lub cały panel z zegarkiem przed fl, gumy wygłuszające w miejsce zawiasów maski, nową nakładkę pedału hamulca, owiewki przednich drzwi.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Czas spędzony na forum
    20 d 12 h 45 m

Domyślnie

ile lejecie tego orlena na pelny bak?

Użytkownik Romeo Avatar radzik2908
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Czas spędzony na forum
    25 d 10 h 51 m

Domyślnie

Cytat Napisał xakner Zobacz post
    ile lejecie tego orlena na pelny bak?
    Ja zalałem 200ml oleju na 50l on.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Fiat Coupe 20VT 220 km w pigułce :)
    Utworzone przez KKrzysztof w dziale Przedsionek Alfisty
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 15-03-2014, 14:50
  2. Dolewanie MIXOL'u do oleju napędowego-co Wy na to??
    Utworzone przez puchaty1988 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 19:03
  3. FILTR CZĄSTEK STAŁYCH - w pigułce
    Utworzone przez TuneFORCE w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 07:15
  4. FILTR CZĄSTEK STAŁYCH - w pigułce
    Utworzone przez TuneFORCE w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 01:13
  5. Wyciek ropy
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 18:01

Tagi dla tego tematu

145, 146, 2.0, 3310, aktualnie, alfa, alka, ameryki, angielską, ania, aso, audio, autek, automa, automatyczny, awaria, awaryjny, bak, bazie, bella, benzyna, benzyny, bieg, bio, błąd, bmw, boxera, bój, bracia, brak, bucie, busso, byście, całym, castrol, cena, cenę, ceny, charakterystyka, check, chłodzenia, ciała, cieczy, ciepłym, ciszej, ciśnienie, confused, cpn, cubus, cudów, czasy, czerwonego, część, czyszczenia, czyszczenie, danloo, dawki, deski, dębica, diesel, diesla, diesli, długi, dodanie, dodaniu, dodatków, dojechał, dolać, dolałem, dolaniu, dolewanie, dolewka, dolne, dostanie, dpf, drugiego, dvd, dymi, dymienie, działanie, dziecko, dzisiejszy, dziury, dziwna, dzwiek, ebayu, eco, ecu, edc, efektów, efekty, egr, eksploatacji, elastyczny, ema, era, este, evo, fabrycznie, facet, faceta, fajnego, fakt, falowanie, fan, fantazję, fes, fiata, film, filtr, filtra, filtrów, firm, firmy, free, fuel, fun, gaz, gdzie, general, gim, głów, głównie, gonzo, google, gorzej, grand, granicach, hahaha, hamowni, humoru, idealna, idealne, ile, ilości, informacji, inna, inni, innym, instrukcje, jakiejś, jałowym, jas, jasna, jazdy, jednego, jedynie, jedyny, jeździć, jeździe, jtd, jtdm, kabelek, kabinie, kazdym, każdego, każdej, każdym, kilometrów, kit, kkm, klasy, klekot, klima, kogoś, kolejne, kolejnych, kolejnym, kolor, kombi, komp, konieczności, kontrolka, końcówka, końcówkę, końcówki, kopci, korek, korekt, korekty, korzystam, korzyść, kosz, koszt, kosztuje, koszty, krótkie, ktokolwiek, kultura, kupic, kupić, kupie, kupię, kupilem, kupiłem, kupuję, kurde, kwestia, laboratorium, lać, lakieru, latach, ldz, legend, leje, lejecie, lek, lekarstwo, lekkim, lektury, lepszy, leży, linka, liqui, listwy, litr, litra, litrow, litrów, lubia, lukass, luty, ładnie, łatwo, małą, maniek, marki, mechanicy, mechanik, mechanika, mechaników, miałby, miałeś, miało, miarka, miejsca, miesiąc, miesza, mieszać, mineralny, minerał, minęło, minimalna, minusowe, minusy, misce, mniejszym, mobil, moc, mocy, modem, mogłem, moly, motocykli, motor, motoru, motul, mowa, mowie, możecie, możemy, mówi, mrozów, msc, myślę, myśli, nadzieje, nagar, najgorsza, najlepsza, najlepszy, najpierw, nakrętki, napędowy, napisałeś, napraw, naprawa, naprawdę, następnym, natury, naukowe, negatyw, nej, neste, nexus, nia, niedawno, niedzielę, niemczech, niemiec, nik, nikomu, niska, niskich, niskie, nisko, nitro, normalnych, normy, nowy, nówka, oba, objawów, obrazek, obrotach, obrotow, obrotów, obroty, obu, oczy, oczywiscie, odnośnie, odpala, odpalała, odpalaniu, odpaleniem, odpaleniu, odpaliła, odpowiedzi, odstawiłem, ogóle, oil, okiem, olej, olejami, oleje, olejem, olejowej, olejów, oleju, opcji, opinie, opinię, oporu, optymalnie, orientuje, orlen, osad, osiągi, osie, osobą, osobiście, ostatni, oszczędność, otwór, owszem, pali, palić, paliwa, paliwach, paliwem, paliwo, pamiętaj, pani, parametr, parametrów, paru, pasowały, password, patent, pawciu, paweł, pełna, pełne, pełni, pełny, pewność, pierwszą, pierwszy, piszesz, planie, platinum, płyn, początek, podepne, podsumowanie, pojemności, pojemność, pokazuje, pol, polecane, polecić, polskich, pomiar, pomiarów, pomocą, pomoglo, pompa, pompie, pompy, poniedziałek, poprawa, poprawe, poprawę, poprawic, poproszę, porównanie, porządku, postoju, postow, postów, posty, poszło, power, powiedzcie, powyżej, poziom, poziomu, pozostałe, pół, półsyntetyk, później, praca, pracę, pracuje, pracy, prawda, prawdy, prawdziwe, prawidłowe, prawie, premium, preparat, pro, problem, problemów, problemu, problemy, producent, producenta, produkcji, profilaktycznie, propozycja, propozycje, proste, próba, próbę, próbowałem, prv, przebiegu, przecież, przeciw, przestał, przykładzie, przyniesie, przyspieszenia, pseudo, pytam, pytanie, pytań, racing, rano, razu, reaguję, rezerwa, rezerwy, rezultaty, ręce, road, robicie, robione, rocznie, rodziny, rol, romeo, ropy, rozmiar, równa, róż, różni, różnią, różnice, różnicy, różnych, rura, ryski, rze, rzeka, rzuca, samej, sądzisz, screeny, semi, sens, sensu, serwis, serwisy, shell, silnik, silnika, silnikach, silniki, silnikiem, silnikowi, silnikowy, silników, silniku, siła, sklep, skończył, skrócie, skrzyni, skutki, skutków, słabo, słychać, smarowania, spadek, spalania, spalanie, spali, spalin, spalony, specyfikacji, spoko, sporo, spostrzeżenia, sprawdza, sprawdzenie, sprawdzę, sprawdzi, sprzedaż, sprzęgło, stacja, stacji, stać, stanu, starcza, starego, starej, statoil, sterownik, stop, stopni, stosować, stosowane, stosunku, stp, strach, stron, stronę, swojego, syf, synergie, syntetyk, system, szarpnięcia, szczególnie, szczęście, szkodzi, szukać, szukał, szy, szybkie, szybkiej, środku, tani, taniej, tanio, tankować, tankowania, tankowaniem, tankowaniu, tapatalk, tas, technologia, tema, temperatura, temperaturą, temperatury, temperaturze, testowałem, testu, testy, tid, tkach, tomson, topic, total, trafił, trasa, trasie, tryb, tuningu, turbo, ucha, ujemne, układem, układzie, umarł, usług, uwage, uważam, użytkowników, v6 busso, valvoline, verva, wahania, wał, warszawa, warszawy, warto, wartości, warunki, waszych, wątku, wchodzi, według, weekend, wejdzie, wersja, wersję, wersji, wężu, widzę, widział, widziałem, widzisz, wiedzieć, wielu, wiesz, więcej, wizualnie, wkreca, wkręca, wlac, wlać, wlasnie, własny, własnym, właściwie, właściwościach, woda, wody, wolno, wolnych, wraca, wrazenia, wtrysk, wtryskach, wtryski, wtryskiwacze, wtryskiwaczy, wtrysków, wtrysku, wybrać, wychodzi, wycie, wyjazd, wylać, wymieniał, wynalazki, wypił, wyraźne, wysokie, wyżej, zabawy, zachowanie, zaczęło, zaczynam, zad, zakładam, zakopanego, zalać, zalaniu, zalany, zalewa, zamias, zamiennik, zamierzam, zapala, zapis, zapłonu, zarobić, zastanów, zatem, zatykał, zauważyłem, zaworu, zbiera, zbior, zbiorniczek, zbiornik, zbiornika, zbiorniku, zdobycia, zestawu, zimie, zimna, zimny, zimowe, znać, znajdzie, znaleźć, zrobienia, zrobiłem, zrzuty, zwyczaj, zwykle, zwykłej, zwykły, źródła

Zobacz tagi

Tagi użytkowników

mixol

olej 2t do diesla

olej 2t

mixol do dieslajaka roznica pomiedzy orlen platinum 2 t a orlen 2 t polsyntetykczy diesel skydd ma wlasciwosci smarujace rope159 2t dedkowanydolewanie oleju do paliwadot4 paliwo wtryskimixol do onco jest lepsze do ropy diesel skydd czy mixolpompowtryski olej miksoljaki olej do oleju napedowegojaki olej 2t do diesladolewanie miksolu do oleju napędowego peugeotolej husqvarna do dieslajakie dodatki do diesla1.8 tdci mixoletykiety na olej 2tczy można dolać ulepszacze do alfy romeo 159 dizel z filtrem cząstek stałychjaki olej t2jako dodatek do paliwa przy pompowtryskachjaki olej dodawac do oleju napedowgoile oleju 2t do ropyjaki olej dolewac do ropydolewka oleju do paliwa dieselnafta i miksol do dieslaczy lać olej do onpeugeot 206 lac do ropy olejdodatek smarujący do dieslamixol do oleju napędowego a pompa wtryskowadiesel cr ropa na zimeolej t2co jest lepsze do ropy dieselskyd czy mixoljakie.dodatki.dolewac.dn.disla.na.wtryskijaki olej mozna dolac do ropyolej napędowy mixololej napędowy jakie uszlachetniaczbmw e46 320d mixololej2t do deslaorlen moto 2tdolewanie mixolu do onmiksol do oleju napędowego volvo v 40czy pomaga dolanie oleju do paliwa w tdidodatek do oleju zastosowanie czy można lać do paliwajaki olej dolewac do oleju napedowegoolej stihl 2t do tdidodatek oleju do ropydolewanie t2 oleju do onmixol obniżył spalaniejakie dodatki stosować w dieslu żeby nie siadła pompa wtryskowamiksol a filtr pdforlen 2torlen 2t semisynthetic do dieslaolej do onskydd karta charakterystykiczyszczenie wtryskow diesel olejem do dwusowowrenault laguna 1 9 dci czy można stosować mixol do onile kosztuje mixol na orleniedodawanie oleju pompowtryski2t do ropy jakie parametrymixol olejgoogleile oleju do onkarta charakterystyki dodatek do benzyny ls husqvarnamixol do tddilublin pompawtryskowa przekruj środkamozna lac rope do silnikow 2tolej 2t do ropyolej półsyntetyczny 2T do mieszania z paliwem orlen lotos czy LMsuper dodatki do silnikoworlen platinum 2t opiniejakie środki dodajemy do dizlapreparaty smarujące wtryskiolej t2 do dieslawymiana oleju default laguna1.9 dcinajlepdzy olej fo dwusuwowplatinum moto 2t dodatek do dieslaschemat pompy wtryskowejliqui molly 1052jaki olej dolac do oleju napedowegofiltr oleju do husqvarny tc 2000olej ravenol 2tmixol irlen diesel forumczemu lac olej do ropykarta charakterystyki białego dieslaco dodac do ropy zimaskydd do on jaki ma kolor i zapach forumwww.co dolewacie do ropy zimąmieszanie diesla z 2t2t olej valvoline forum do diesla mixolravenol scooter moto 2tmieszanie dieslla z olejem 2tco dolać do ropyjaki olej laolej stihl kartadodawanie miksol do ropyjakie proporcje oleju 2t do dieslatda do ropypodawanie oleju do ropysmar do paliwa opinie

Zakładki

Uprawnienia