Strona 16 z 115 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1141
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo - Ogólne rozmowy na temat Alfa Romeo kiedy dyskusja nie dotyczy żadnego konkretnego modelu. Rozmowy natury filozoficznej, sprzedaż, informacje, decyzje kierownictwa marki.
    Użytkownik Romeo Avatar radzik2908
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    25 d 12 h 9 m

Domyślnie

Cytat Napisał zuczek01 Zobacz post
    Koledzy a czy dolewanie do oleju napędowego Orlena moto 2T zabezpieczy również przed wydzielaniem sie parafiny w okresie jesienno-zimowym, czy trzeba dodatkowo jakis specyfik dolewać?
    Trzeba dolewać depresator.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    156 SW 2.4 JTDm 20V+
    Czas spędzony na forum
    12 d 11 h 8 m

Domyślnie

U mnie w pracy dość często ludzie kupują taki kolej do tankowania. Zawsze bałem się zaryzykować, ponieważ etykieta nic nie przedstawia... Mixol + ON - dlaczego dolewamy oleje 2T do ropy? - w pigułce.-zdj_cie0275.jpg

Użytkownik Romeo Avatar @sdero
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 JTDm 16V Distinctive.
    Czas spędzony na forum
    46 d 6 h 28 m

Domyślnie

No tak. Etykieta dość skąpa. Ale może coś więcej na stronie ARGE będzie ?

-----------
    100ml,500ml,1000ml
    Husq -Oil 2T to półsyntetyczny olej doskonale mieszający się z paliwem, gwarantujący wysoką ochronę przed osadzaniem się nagaru oraz bardzo niską emisję dymu w każdych warunkach pracy utrzymuje smarującą warstwę filmu olejowego doskonale przeciwdziałając zużyciu przy wysokich obrotach i temperaturach.

Husq-Oil 2T to produkt głównie przeznaczony do wszelkiego typu sprzętu ogrodniczego wyposażonego w silniki dwusuwowe. Przede wszystkim do stosowania w kosiarkach, pilarkach, wykaszarkach, itp. między innymi producentów takich jak Husqvarna czy Stihl. Dozowanie: Według zaleceń producenta silnika. 2% w stosunku do paliwa /1:50/ jeżeli producent silnika nie zaleca inaczej.

-----------

Tak na marginesie widać, że dość niechlujnie te teksty wpisane. A jak u nich z olejami ? Też tak jak z kodowaniem ?
    Chip tuning. Usuwanie EGR, DPF, Klap wirowych.
    http://www.conmir.pl
    http://www.ecuedit.pl

Proste sposoby na określenie w jakim stanie jest olej w silniku lub skrzyni biegów - http://www.conmir.pl/proste-sposoby-...u-silnikowego/

Użytkownik Pirat drogowy Avatar jarzyn
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    156 SW 1.9 JTD 8v 115km '02
    Czas spędzony na forum
    18 d 18 h 41 m

Domyślnie

Ja dziś kupiłem orlen platinum moto 2t (ten niebieski) w praktikerze. Jutro zaleje z tym do pełna i sprawdzimy w trasie czy będzie się coś zmieniać na lepsze

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Czas spędzony na forum
    111 d 19 h 47 m

Domyślnie

Cytat Napisał Fucel Zobacz post
    U mnie w pracy dość często ludzie kupują taki kolej do tankowania. Zawsze bałem się zaryzykować, ponieważ etykieta nic nie przedstawia... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0275.jpg
Wyświetleń:	999
Rozmiar:	78.9 KB
ID:	71346
    Husqarna ma jedne z lepszych, ale syntetycznych olei do pił Kolor jak sie nie myle ma niebieski, gdyż mam taki oryginalny do piły z husqvarny. Jego jedyna wada to cena za 1l, ale jest to olej syntetyczny spełniający więcej norm niż np. półsyntetyczny. Troche tych olei ma, bo dwusuwów też jest kilka sztuk w garażu, tak wiec testuje.

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    156 SW 2.4 JTDm 20V+
    Czas spędzony na forum
    12 d 11 h 8 m

Domyślnie

I jak na złość przed jutrzejszą trasą nie kupiłem Orlen Platinum 2T, ponieważ go nie mieli na stacji Orlenowskiej. Jak go dorwę i będę tuż przed rezerwą zaleję ww proporcję, bak zaleję do pełna i po czasie opiszę subiektywne opinie...

Użytkownik Alfa i Omega Avatar Sebek2442
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Czas spędzony na forum
    33 d 13 h 28 m

Domyślnie

Zaraz zaraz to nie jest oryginalny olej Panowie, to jakaś podróba i tyle wiec nie wiadomo czy ma takie same właściwości

http://www.husqvarna.com/pl/accessor...-dwusuwow,-xp/

Tak wygląda oryginał i polecam XP(profesjonalny )jest dużo lepszy niż LS

Użytkownik Romeo
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Czas spędzony na forum
    111 d 19 h 47 m

Domyślnie

Cytat Napisał Sebek2442 Zobacz post
    Zaraz zaraz to nie jest oryginalny olej Panowie, to jakaś podróba i tyle wiec nie wiadomo czy ma takie same właściwości

http://www.husqvarna.com/pl/accessor...-dwusuwow,-xp/

Tak wygląda oryginał i polecam XP(profesjonalny )jest dużo lepszy niż LS
    O i o tak banieczke tego oleju chodziło, tylko konkretnie do pił bo taki aktualnie mam oryginalniy dostałem po kupnie piły husqvarny

Użytkownik Alfa i Omega Avatar xakner
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    AR 156 SportWagon
    Czas spędzony na forum
    21 d 15 h 14 m

Domyślnie

ile lejecie tego orlena na pelny bak?

Użytkownik Romeo Avatar radzik2908
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Czas spędzony na forum
    25 d 12 h 9 m

Domyślnie

Cytat Napisał xakner Zobacz post
    ile lejecie tego orlena na pelny bak?
    Ja zalałem 200ml oleju na 50l on.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. Fiat Coupe 20VT 220 km w pigułce :)
    Utworzone przez KKrzysztof w dziale Przedsionek Alfisty
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 30-11-2014, 19:27
  2. Dolewanie MIXOL'u do oleju napędowego-co Wy na to??
    Utworzone przez puchaty1988 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 19:03
  3. FILTR CZĄSTEK STAŁYCH - w pigułce
    Utworzone przez TuneFORCE w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 07:15
  4. FILTR CZĄSTEK STAŁYCH - w pigułce
    Utworzone przez TuneFORCE w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 01:13
  5. Wyciek ropy
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 18:01

Tagi dla tego tematu

145, 146, 2.0, 3310, aktualnie, alfa, alka, ameryki, angielską, ania, aso, audio, autek, automa, automatyczny, awaria, awaryjny, badania, badanie, bak, bazie, bella, benzyna, benzynę, benzyny, bezpiecz, bezpieczny, bieg, biegiem, bio, błąd, bmw, booster, boxera, bój, bracia, brak, brera, bucie, busso, butelce, byście, całe, całym, castrol, cena, cenę, ceny, charakterystyka, check, chłodzenia, ciała, cieczy, ciekawiło, ciepłym, ciszej, ciśnienie, confused, cpn, cubus, cudów, czasy, czerwonego, część, czyszczenia, czyszczenie, daj, danloo, dawka, dawki, deski, dębica, diesel, diesla, diesli, dizel, długi, dodanie, dodaniu, dodatków, dojechał, dolać, dolałem, dolaniu, dolewanie, dolewka, dolne, dorzuce, dostanie, doz, dpf, drogą, drugiego, dvd, dymi, dymienie, działanie, dziecko, dzisiejszy, dziury, dziwna, dzwiek, ebayu, eco, ecu, edc, efektów, efekty, egr, eksploatacji, elastyczny, ema, era, ery, este, evo, fabrycznie, facet, faceta, fajnego, fakt, falowanie, fan, fantazję, fes, fiata, film, filtr, filtra, filtrów, filtrze, firm, firmy, free, fuel, fun, gaz, gazu, gdzie, general, gim, głów, głównie, gonzo, google, gorsze, gorzej, grand, granicach, grosze, hahaha, hamowni, humoru, idealna, idealne, ile, ilości, informacji, inna, inni, innym, instrukcje, instrukcji, jakiejś, jałowym, jas, jasna, jazdy, jednego, jedynie, jedyny, jeździć, jeździe, jeżdżę, jtd, jtdm, kabelek, kabinie, kazdym, każdego, każdej, każdym, kilometrów, kit, kkm, klasy, klekot, klima, kogoś, kolejne, kolejnych, kolejnym, kolor, kombi, komp, komputer, komputerze, konieczności, kontrolka, końcówka, końcówkę, końcówki, kończę, kopci, korek, korekt, korekty, korzystam, korzyść, kosz, koszt, kosztuje, koszty, krótkie, ktokolwiek, którą, kultura, kup, kupic, kupić, kupie, kupię, kupilem, kupiłem, kupuję, kurcze, kurde, kwestia, laboratorium, lać, lakieru, lał, latach, ldz, legend, leje, lejecie, lek, lekarstwo, lekkim, lektury, lepszej, lepszy, leży, linka, liqui, listwy, litr, litra, litrow, litrów, lubia, lukass, luty, ładnie, łatwo, małą, małych, maniek, mapa, marka, marki, mechanicy, mechanik, mechanika, mechaników, miałby, miałeś, miało, miarę, miarka, michał, michała, miejsca, miejskim, miesiąc, miesiące, miesza, mieszać, mieście, mineralny, minerał, minęło, minimalna, minusowe, minusy, misce, mniejszym, mobil, moc, mocy, modem, moderator, mogłem, moly, motocykli, motor, motoru, motoryzacyjnym, motul, mowa, mowie, możecie, możemy, mówi, mrozów, msc, mycie, myślę, myśli, nadaje, nadzieje, nagar, najgorsza, najlepsza, najlepszy, najpierw, największe, nakrętki, napędowy, napisałeś, napraw, naprawa, naprawdę, następnym, natury, naukowe, negatyw, nej, neste, nexus, nia, niedawno, niedzielę, niemczech, niemiec, niezły, nik, nikomu, niska, niskich, niskie, nisko, nitro, noki, normalnych, normy, nowy, nówka, oba, objawów, obrazek, obrazki, obrotach, obrotow, obrotów, obroty, obserwacje, obu, oczy, oczywiscie, odnośnie, odpala, odpalała, odpalaniu, odpaleniem, odpaleniu, odpaliła, odpowiedzi, odstawiłem, ogarnia, ogarnie, ogóle, oil, oki, okiem, olej, olejami, oleje, olejem, olejowej, olejów, oleju, opcji, opinie, opinię, oporu, optymalnie, orientuje, orlen, osad, osi, osiągi, osie, osobą, osobiście, ostatni, oszczędność, otwór, owszem, pali, palić, paliw, paliwa, paliwach, paliwem, paliwo, pamiętaj, pana, pani, parametr, parametrów, parametry, paru, pasowały, password, patent, pawciu, paweł, pełna, pełne, pełni, pełny, penrite, pewnego, pewność, pieniądze, pierwszą, pierwszy, piszesz, planie, platinium, platinum, płyn, początek, podepne, podjade, podsumowanie, podwójna, podwójną, pojemności, pojemność, pokazuje, pol, polecane, polecić, polskich, pomiar, pomiarów, pomocą, pomoglo, pompa, pompie, pompy, poniedziałek, ponownie, poprawa, poprawe, poprawę, poprawic, poproszę, porównanie, porządku, postoju, postow, postów, posty, poszło, power, powera, powiedzcie, powiedział, powyżej, poziom, poziomie, poziomu, pozostałe, pół, półsyntetyk, później, praca, pracę, pracuje, pracy, praktycznie, prawda, prawdy, prawdziwe, prawidłowe, prawie, premium, preparat, pro, problem, problemów, problemu, problemy, producent, producenta, produkcji, profilaktycznie, propozycja, propozycje, proste, prostu, próba, próbę, próbowałem, prv, przebiegu, przecież, przeciw, przestał, przeznaczony, przykładzie, przyniesie, przyspieszenia, pseudo, pytam, pytanie, pytań, racing, rano, razu, reaguję, regeneracja, rezerwa, rezerwy, rezultaty, ręce, road, robicie, robione, rocznie, rodziny, rol, romeo, ropy, rośnie, rozmiar, rozruch, równa, róż, różni, różnią, różnice, różnicy, różnych, rpm, ruchu, rura, ryski, rze, rzeka, rzuca, samej, sądzisz, screeny, selenia, semi, sens, sensu, serio, serwis, serwisy, shell, silnik, silnika, silnikach, silniki, silnikiem, silnikowi, silnikowy, silników, silniku, siła, sklep, skończył, skrócie, skrzyni, skutki, skutków, słabo, słaby, słychać, smar, smarowania, spadek, spala, spalania, spalanie, spalaniu, spali, spalin, spalony, specyfikacji, spoko, spokój, sporo, spostrzeżenia, sprawdza, sprawdzenie, sprawdzę, sprawdzi, sprzedaż, sprzęgło, stacja, stacji, stać, standardowe, stanu, star, starcza, starego, starej, startowych, statoil, sterownik, stop, stopni, stosować, stosowane, stosunku, stp, strach, straciłem, stron, stronę, swoich, swojego, syf, synergie, syntetyczny, syntetyk, system, szarej, szarpnięcia, szczególnie, szczęście, szkodzi, szoku, szukać, szukał, szy, szybkie, szybkiej, śmietnik, środku, tallmen, tani, taniej, tanio, tankować, tankowania, tankowaniem, tankowaniu, tapatalk, tas, technologia, tema, temperatura, temperaturą, temperatury, temperaturze, termosta, termostat, testowałem, testu, testy, tid, tkach, tomson, topic, total, trafił, trasa, trasie, trudnego, tryb, tuningu, turbo, twoje, tydzień, tzn, ucha, udostępnić, ujemne, układem, układzie, umarł, usług, uwage, uważam, użytkowników, v6 busso, valvoline, verva, wahania, wał, wariata, warszawa, warszawy, warto, wartości, warunki, waszych, wątku, wcale, wchodzi, według, weekend, wejdzie, wersja, wersje, wersję, wersji, wężu, widzę, widzial, widział, widziałem, widzisz, wiedzieć, wielu, wiesz, więcej, wizualnie, wkreca, wkręca, wlac, wlać, wlasnie, własny, własnym, właściwie, właściwościach, woda, wody, wolno, wolnych, wraca, wrazenia, wrocku, wtrysk, wtryskach, wtryski, wtryskiwacze, wtryskiwaczy, wtrysków, wtrysku, wybrać, wychodzi, wycie, wyjazd, wylać, wymieniał, wynalazki, wyników, wypił, wyraźne, wysokie, wyżej, zabawy, zachowanie, zachowuje, zaczęło, zaczynam, zad, zakładam, zakopanego, zalać, zalaniu, zalany, zalewa, zamias, zamiennik, zamierzam, zapala, zapieczone, zapis, zapłonu, zarobić, zastanów, zatem, zatykał, zauważyłem, zaworu, zbiera, zbior, zbiorniczek, zbiornik, zbiornika, zbiorniku, zdobycia, zestawu, zimę, zimie, zimna, zimny, zimowe, zmieniło, znać, znajdzie, znaleźć, zrobienia, zrobiłem, zrzuty, zwyczaj, zwykle, zwykłej, zwykły, zwykłym, źródła

Zobacz tagi

Tagi użytkowników

mixol

mixol do ropyolej do ropyjaka roznica pomiedzy orlen platinum 2 t a orlen 2 t polsyntetykdolewanie mixolu do diesladot4 paliwo wtryskidolewanie oleju do ropypompowtryski olej miksololej miksolco jest lepsze do ropy diesel skydd czy mixololej mixolczy dolewac mixolu do ropyjaki olej dodawac do oleju napedowgoczy można dolać ulepszacze do alfy romeo 159 dizel z filtrem cząstek stałychjakie dodatki do diesla1.8 tdci mixololej do paliwa dieslaolej husqvarna do diesladolewanie miksolu do oleju napędowego peugeot2 t elf dodatek do dcijaki olej dolewac do ropyetykiety na olej 2tmixol do oleju napędowego a pompa wtryskowa2t do dieslaco powoduje dodanie nafty do dieslaczy lać olej do onmiksol a filtr pdfolej półsyntetyczny 2T do mieszania z paliwem orlen lotos czy LMCo sie stanie jesli zmieszam oleje do 2t makita i castrolsuper dodatki do silnikoworlen platinum 2t opinieolej mixol cenanafta i miksol do dieslajaki olej mozna dolac do ropymiksol do oleju napędowego volvo v 40olej napędowy jakie uszlachetniaczorlen moto 2tolej2t do deslaorlen 2tczy pomaga dolanie oleju do paliwa w tdidodatek do oleju zastosowanie czy można lać do paliwaolejbmw e46 320d mixoljakie dodatki stosować w dieslu żeby nie siadła pompa wtryskowaolej stihl 2t do tdijaki olej dolewac do oleju napedowegoolej napędowy mixolmixol obniżył spalaniejakie.dodatki.dolewac.dn.disla.na.wtryskico jest lepsze do ropy dieselskyd czy mixoldolewka oleju do paliwa dieseloleje 2tolej 2t do dieslakarta charakterystyki dodatek do benzyny ls husqvarnamozna dolewac mixol do bezyny do matizamixol do tddidolewac olej do ropydodatek smarujący do dieslaolej do onlotos 2t do diesladolewanie t2 oleju do onpeugeot 206 lac do ropy olejgooglerenault laguna 1 9 dci czy można stosować mixol do onlublin pompawtryskowa przekruj środkadiesel cr ropa na zimeon2t mixoldodawanie oleju pompowtryskiolej t2dawki oleju 2t do ropywww.co dolewacie do ropy zimąolel mixol cenyskydd do on jaki ma kolor i zapach forumjakie proporcje oleju 2t do dieslaco dodac do ropy zimaczemu lac olej do ropydolewanie miksolu do dieslaczy mozna dolewac miksolu do diesla na pompowtryskachczy mozna do tdi dolewac benzynypompa wtryskowa dolewanieolej napędowy z super dodatkiem charakterystykaschemat pompy wtryskowejolej 2t semisynthetic dp diesladolewanie nafty do dieslaolej mixol do benzynydolewanie benzyny do ropyjaki olej t2 do ropyplatinum moto 2t dieseljakiego koloru jest elf eco hp 2t co dolewac do dieslajaki 2t do disla karta charakterystyki oleju napędowego z dodatkiemdolewanie mixolu do oleju napędowegoorlen platinum moto 2t temperatura zaplonupreparaty smarujące wtryskipeugeotile Nmco dodac do ropy na zimejaki dodatek do oleju napędowegoczy mozna wlac olej mixol do baku 4 suwagdzie mozna kupic olej platinum moto 2 t

Zakładki

Uprawnienia