Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: Kobieta i auto :)

  1. #21

  2. #22

  3. #23
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    Cytat Napisał radek155
    Teraz nie ma ani tej kobiety ani Tico ale zawsze jak widze zielony ciemny metalik to jakoś dziwnie w żołądku... ops:
    tez tak mam ale na punkcie innego autka :wink:

  4. #24
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    ah te babki i co my biedni faceci mamy zrobic, ale pomażmy- Alfa SZ + Blondynka+Światła +uśmiech+"szyba sie opuszcza i piekna pani mówi do nas; jedziesz ze mną"- ciekawe który z nas by nie zostawił swojej Alfusi na św. dla takiej przygody hihi

  5. #25
    KER 156
    Gość

    Domyślnie

    Moja młoda jeździ jak rasowy kierowca :wink: - zdecydowanie ale nie przesadza z gazem. Szczerze powiem że jak prowadzi to czuje się ja to ja bym kierował. Chociaż czasem mogłaby bardziej zwracać uwagę na dziury. Ale na szczęście woli jeździć jako pasażer i za często nie prowadzi.

  6. #26
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    dzisiaj byłem w szkole jazdy terenowej ssangYong w Bielsku - polecam każdemu- moja kobietka 5 metrowym smokiem wyśmigała 3/4 ekipy ale narobiła wstydu chłopom- mnie też hihi
    czas przejazdu z jajkiem na masce - jej 2min 09s, a mój 3min 14 s a byłem 6
    niezłe te nasze babki nie??

  7. #27
    selespeed1
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie jestem samolubem ops: , ale bogu dziękuję za natchnienie mojej kochanej żony niechęcią do prowadzenia pojazdów silnikowych ( w tym mojej Ali)
    O zrobieniu prawka nawet jej się nie przyśni, dzieki czemu sypiam spokojnie

  8. #28

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    pozazdrościć

  10. #30
    shallot
    Gość

    Domyślnie

    ...przepraszam ze tak niesmialo swoje zdanie wtrace, jako nie-mezczyzna, ale TO NIE JEST PRAWDA ze my wszystkie kiepsko jezdzimy!!!! Zgadzam sie, 80% kobiet tak...ale pozostałe 20%- do ktorej to grupy naleze jezdzi lepiej niz niektorzy faceci..

    wg waszych opinii, my wszystkie namietnie wjezdzamy w slupki/siatki/doniczki/murki..wam to sie oczywiscie, nigdy nie zdaza..

    Jezdze od 5 lat. zero wypadku, zero slupkow, na dzien dzisiejszy 16 punktow i 2.4 pod noga ..no i jak pasuje do waszego stereotypu?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory