Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Kupno opon 205/60R15 CZY 195/6R15 - ALUFELGI "15"

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar MarcinPioneer
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Sokołów Podlaski
    Auto
    GIULIETTA 1.4 MA, 147 1.6TS 105KM, BMW E34 525i 24V
    Postów
    196

    Domyślnie

    Różnica z cenie profil 65 a 60 jest duża, na markowych oponach coś około 50zł nawet.

  2. #32
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    no to Dębica Frigo 2 w rozmiarze 195/60/R15 kosztuje dokładnie 195 zł/szt. Sprawdzone także na Ceneo.pl

  3. #33
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Ustroń
    Auto
    145 JTD
    Postów
    171

    Domyślnie

    Tak, miałem Daytona nówki w alfie - niecały tydzień, na szczęście udało mi się je sprzedać. Wiem, co to za marka, założył bym ponownie, bardzo chętnie - do wozu drabiniastego, albo do taczki. Na pewno nie do niczego, co potrafi się poruszaą z prędkościami większymi od wspomnianego wozu drabiniastego.

    Sprawdź w popularnym serwisie aukcyjnym cena Nokiana - ja nie spotkałem lepszej opony.

    Od daytona lepiej jeździ się na Profilach Winter Extrema - gryzą śnieg - są miękkie i ostre. Niestety Dayton jest śliski, ale jest najtańszy w ofercie Art-Gumu, dlatego ma dobrą opinie u oszczędnych i ostrożnych kierowców.

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Bardzo Ciekawe jest to co piszesz sprawdzałem cenę NOKIANA najtańszy to 310 zł to ja nie wiem skąd masz cenę 200 zł chyba ze one są 5 letnie.


    A Nokian się nie ślizga na mokrym ?? używałem już opon marek Nokian, Dayton i Michalin
    Michalin może kiedyś był dobry ale nie teraz. Nokian wytrzymam 2 sezony i bieżnik sie skończył. Dayton jest testowany zimowy
    Kolega polecał miał w Viki te opony i mu sie bardzo ładnie sprawowały a ma ciężką nogę

    Może i my wozem drabiniastym jeździliśmy nie mowie nie.
    Ostatnio edytowane przez Sebek2442 ; 07-11-2012 o 16:40

  5. #35
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Ustroń
    Auto
    145 JTD
    Postów
    171

  6. #36
    GeGu
    Gość

    Domyślnie

    a co to za marka NOKIAN ? Zawsze kojarzyły mi się z jakimiś chinszczyznami, nazwa chińskich telefonów NOKIA

  7. #37
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Jeśli mogę coś dodać od siebie – kiedyś zima zastała mnie na nowych oponach letnich Fulda Carat Progresso. I powiem Wam, że zaskoczony byłem jak dobrą miałem przyczepność w kopnym śniegu. Wróciłem na tych oponach z Warszawy do Wrocławia i byłem najszybszym autem na trasie, na której zima zaskoczyła drogowców (oczywiście przesadzam z tym "najszybszy", ale czułem się na tych oponach bezpiecznie, nie wpadałem w poślizg, hamowanie było ok, itd.). Miałem też opony letnie (też prawie nowe, chyba Nokiany), które kompletnie nie nadawały się na śnieg i pierwsze opady śniegu powodowały, że bałem się na nich dojechać nawet do wulkanizatora na zmianę opon. Więc każdemu, kto chce oszczędzić parę groszy i nie chce kupić opon zimowych (nie chcę dyskutować czy to słusznie...) polecam ten model opony Fulda. Dopóki bieżnik będzie nowy to jest to na pewno jakieś wyjście na śnieg i zimę.

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    E90, Dedra, Berlingo
    Postów
    266

    Domyślnie

    Cytat Napisał GeGu Zobacz post
    a co to za marka NOKIAN ? Zawsze kojarzyły mi się z jakimiś chinszczyznami, nazwa chińskich telefonów NOKIA
    Nokian to ten sam koncern, który produkuje telefony Nokia.

  9. #39
    Użytkownik Świeżak Avatar MarcinPioneer
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Sokołów Podlaski
    Auto
    GIULIETTA 1.4 MA, 147 1.6TS 105KM, BMW E34 525i 24V
    Postów
    196

    Domyślnie

    Co do Fuldy Carat Progresso też się zgodzę, parę lat temu jak jeździłem jeszcze Polonezem miałem je na przodzie i dobrze sobie w zimę radziły, natomiast Firestone FH700 na zimę się kategorycznie nie nadają. Samochód zaparkowany na pochyłości zsuwał sie na tych oponach, mam te opony jako letnie w BMW i NEXIA- na lato dobre, ale zima tragedia. Natomiast jak się jeździło kiedyś Polonezem opona Stomil/Dębica d-124, w zimę sobie dobrze radziła i to w tylnym napędzie.

  10. #40
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar OnanBarbarzynca
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Würselen / Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD (140PS) 2001 r.
    Postów
    339

    Domyślnie

    jak już tu rozmowa trwa o oponkach to ja mam pytanie o takie NEXEN WINGUARD SNOW G

    miał ktoś, poczytam bardzo chętnie opinie.

Podobne wątki

  1. [Kupię] "Busa" opon 15 i 16 cali do "upalania"
    Utworzone przez KarolAR156 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-04-2014, 16:29
  2. "Zjechane" krawedzie opon - geometria?
    Utworzone przez kobielczak w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 11:45
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-03-2010, 08:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory