Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Temat: Jakie auto do firmy w delegacje

  1. #71
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    No to z waszych postów zaczyna wylaniac sie coraz bardziej klarowny plan działania

  2. #72
    Użytkownik Romeo Avatar FifthGear
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Dublin
    Auto
    Obecnie Volvo S80 T6
    Postów
    637

    Domyślnie

    Mysle ze nie masz sie co wiecej zastanawiac A jak masz ochote na szalenstwo to proponuje uzywanego Jaguara XJR albo RangeRovera Vouge. W innym przypadku Opel to fajne auto, daje duzo radosc z jazdy i nie odbiega niczym od BMW, Mercedesa czy Audi. Opel trzyma tez lepiej cene niz Skoda wiec przy odsprzedazy dostaniesz wiecej. Ja ta swoja Corsa D 1.2 zrobilem 250 tys w ciagu 4 lat i nawet sprzegla nie zmienialem raz ! Tak jak kiedys bylem negatywnie do Opla nastawiony tak poraz drugi najpierw poszedlbym do salonu Opla.

  3. #73
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    Dzieki za info. No to chyba decyzja zapadla. Mowie chyba bo zawsze zostawiam sobie margines bezpieczenstwa.
    Co do Jaguara to raczej odpada - w firmie by sie troche krzywo patrzyli, a i budzet nie ten. Taka sama sytuacja z Vouge. Cenowo kosmos (260 tys. to lekka przesada). Jechalem - fajne w srodku, fajnie przyspiesza ale na pewno nie wart az tylu pieniedzy.

  4. #74
    Użytkownik Romeo Avatar FifthGear
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Dublin
    Auto
    Obecnie Volvo S80 T6
    Postów
    637

    Domyślnie

    Ja jechalem Discovery 3, faktycznie nie wart tej kasy,spasowanie elementow w srodku fatalne, a frelander to juz wogole tragedia! Vogue zrobil na mnie lepsze wrazenie. Ja sie przymierzam na nast rok do zakupu ale oczywscie uzywanego tak 2003-04, zawsze chcialem takiego miec, a cena nowego to rzeczywscie kosmos.

  5. #75
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    To ja z innej strony... Może Kia Optima ? Mi osobiście nowy model Kii się bardzo podoba a i z tego co się słyszy to obecne standardy jakościowe tego producenta w porównaniu do minionych lat nie mają podejścia. Za 100 tys. powinno się udać wyrwać nowy egzemplarz z dobrym wyposażeniem.

  6. #76
    Użytkownik Romeo Avatar FifthGear
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Dublin
    Auto
    Obecnie Volvo S80 T6
    Postów
    637

    Domyślnie

    Ogladalem Optime tez niedawno, przy okazji zakupu oleju do Alfy O ile na ulicy zrobila na mnie wrazenie bardzo dobre to juz wnetrze tak srednio mi sie podobalo. Nie w moim guscie. Mechanicznie to chyba nie ma co im zarzucic ale do Opla troche im brakuje jesli chodzi o sama stylistyke ( szczegolnie w srodku ) jakosc marialow ( tutaj insygnia to jednak klasa wyzej ) wartosc przy odsprzedazy.

  7. #77
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    Jako, ze lubie wszystko wiedziec wpadlem na forum Insigni i prosze ...
    http://www.opel-insignia.com.pl/view...php?f=10&t=139
    Co za szmelc robia? I to wszyscy producenci od lewa do prawa. Az kupowac sie odechciewa.

  8. #78
    Użytkownik Romeo Avatar FifthGear
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Dublin
    Auto
    Obecnie Volvo S80 T6
    Postów
    637

    Domyślnie

    No coz, niestety tak to bywa. I Ferrari sie potrafi spalic ja bym sie nie przejmowal. Przejedz sie autem zobacz co i jak, jak masz watpliwosci to popros o inne. O tych drganiach na kierownicy to juz nie raz slyszalem w przypadku tez innch aut. Na tvn turbo jest taki program tam cos kiedys o tym bylo. Szczerze mowiac dziwna sprawa, biorac pod uwage ze kazde auto ktore zjezdza z tasmy jest testowane! z tym ze moze byc tak ze na stalowych felgach! a alusy sa zakladane przez dielera ( to zalezy od marki ) Jak wiadomo producent aut zamawia jakas tam partie i ktos je dla nich robi i moze nawet nie jedna a dwie czy 3 firmy. Potem jedne sa proste a inne krzywe i z tad te drgania na kierownicy.

    Generalnie to nie martw sie i nie czytaj za wiele. Jak ja czytalem o Corsie, jakie to gowno i jak sie psuje itp debilizmy. Zaplacilem za swoja 20tys euro na pelnym wypasie. W ciagu 4 lat zmienilem

    Cewki i swiece 4 razy
    Olej
    Tarcze i klocki
    Pompe wody

    Nabite mialem 250 tys z kursantami ! a wiadomo jak oni potrafia dobic auto! Nic sie w niej nie psulo, wsiadalem codziennie przez 4 lata i wiedzialem ze mnie nie zawiedzie!, a katowana byla niemilosiernie.

    Zeby bylo smieszniej to kupilem druga Corse 1.2 D w automacie. Wg opini internetowych to powinieniem nia odrazu po wyjechaniu z salonu pojechac na zlom. Jezdzilem nia 1.5 roku tez z kursantami. Zeby mi firma nie zbankrutowala to dalej byl ja mial i jak pisalem przymierzalem sie juz do Insygni, niestety pare lat ciezkiej pracy poszlo w niebyt dosc szybko.
    Ostatnio edytowane przez FifthGear ; 08-04-2013 o 00:50

  9. #79
    Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Postów
    719

    Domyślnie

    Ale to nie jest problem tylko wybranych modeli. Ojciec ma wersje 2010 i dzieje sie dokładnie to samo. Koła były wyważane i troche pomogło. Tarcze tez miał wymieniane.
    Ale myślałem, ze to tylko jego problem (kupił od banku, ktory zabrał auto za niepłacenie i stało rok) ale jak widac nie.
    Co do jazdy to nie moge sie przejechać. Auto jest nowe z salonu wiec jezdzic nim nie moge.
    Dzwonilem do kumpla z Austii. Ma Insignie kombi z 2009 roku - taki sam problem. Czyli Opel tak ma.
    A to podobno Alfa jest dziadowska.
    Ostatnio edytowane przez oops2k ; 08-04-2013 o 14:29

  10. #80
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Nawet w tym czymś na tvn Turbo (turbo kamera (?)) pokazywali przypadek jak gościowi, nie dość, że drgała kierownica, to jeszcze ściągało go na przeciwległy pas tak mocno że po kilku sekundach był już na drugim poboczu. :/
    Na Twoim miejscu brałbym Superba.

Podobne wątki

  1. Jakiej firmy wahacze na tył? Jakie sprężyny.
    Utworzone przez pawel2910 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 17:24
  2. [159] Jakie auto do firmy w delegacje
    Utworzone przez oops2k w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 08:15
  3. Jakie auto po 166??
    Utworzone przez Alfista w dziale 166
    Odpowiedzi: 201
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 00:11
  4. Jakie znacie i polecacie firmy wykonujące zabudowy car audio?
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 11:33
  5. Jakiej firmy olej i jakie filtry do AR 156 1.8 ts
    Utworzone przez kobong w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory