Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Konserwacja klimatyzacji kraków

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie Konserwacja klimatyzacji kraków

    Czesc. Orientuje sie ktos gdzie odgrzybaija klime i ile takie cos kosztuje?? Szukalem w necie ale nie znalazlem... W ogole warto to dac do takiego serwisu zeby sie porzadnie tym zajeli i sprawdzili klime jesli nie wiem co z nia bylo przed kupnem przezemnie auta?? Prosze o rady Mysle ze kazdemu sie to przyda. Wiem ze bylo cos o tym pisane na forum, ale mysle ze nie zaszkodzi odswiezyc

  2. #2
    Łukasz K.
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Kraków to są dwa miejsca godne uwagi -
    http://www.autoklimatyzacja.com.pl/?page=firma
    ale mnie zawyżyli koszta pomimo wcześniejszej słownej umowy
    oraz -
    http://www.mastermot.com/
    ci są w stanie zrobić chyba wszystko co związane jest z klimatyzacją , co niestety wiąże się też z wysokimi cenami (ale warto zadzwonić i zapytać - piszą cos o darmowym przeglądzie)
    Zdecydowanie odradzam korzystanie z przypadkowych "napełniaczy klimy" ! Bo popłyniesz kilka stów jak ja ... I tylko się wkur...(Krak Auto-Alarm Światowida 24)
    Jeśli ktoś zna innych fachowców godnych polecenia - pisać

  3. #3
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Ja polecam Elcar www.elcar.krakow.pl znają sie na rzeczy, napełniałem tam klime i dezynfekowałem ale tez miałem problem z nieszczelną klimą w pugu 206 od mamy i wszystko wykryli i sprawnie naprawili, co w Feu Vercie na zakopianskiej potrafili tylko powiedziec ze oni sa od napełniania i dezynfekcji a jak cos sie stanie to rozkładają rece i nawet nie potrafią zdiagnozowac.

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Dzieki. Dzownilem tam do tych z mastermotu, ale powiedzieli mi ze usuwaja to sprejami ;] Hehe no bede sie musial zastanowic i uderzyc gdzies Dzieki wielkie

  5. #5
    predator
    Gość

    Domyślnie

    Nie polecam MasterMot na ul. Powstańców 50.
    Za naprawę klimatyzacji powiedzieli mi po 15 minutach "diagnostyki" 800,00 zł.
    Diagnostyka polegała na zaglądnięciu pod maskę i stwierdzeniu tego co im mówiłem.
    W momencie rezygnacji z tak drogiej usługi wystawili paragon za diagnostykę 73,20 zł.
    Na drugi dzień pojechałem do Modlinicy ul. Modlniczka 150 (zakład mały i z wyglądu nieciekawy) i naprawili mi to w ciągu 2 godzin wraz z nabiciem ( uzupełnieniem ) za 220,00 zł.

    A kumpel mi mówił "nie jedź do Master Mot bo wyciągną kasę" ( on już miał z nimi przejścia), nie posłuchałem bo myślałem że są solidni - taka duża firma.
    Poza tym obsługa niezbyt przyjazna klientowi.
    Ja polecam Modlnicę ul. Modlniczka 150

  6. #6
    ViP Romeo Avatar Mdx
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Volvo V60 D4 2015r.
    Postów
    532

    Domyślnie

    Cytat Napisał predator
    Ja polecam Modlnicę ul. Modlniczka 150
    Hej!
    W mojej 155 klima nie działała od momentu kupna i chciałbym sie dowiedzieć ile kosztuje jej uruchomienie

    Masz moze numer telefonu do nich ??

Podobne wątki

  1. konserwacja
    Utworzone przez lukas1993 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-06-2015, 18:38
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 22:31
  3. Konserwacja
    Utworzone przez Czesław w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 08:07
  4. Konserwacja alfy Kraków,okolice?
    Utworzone przez marekq33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 02:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory