Strona 20 z 25 PierwszyPierwszy ... 10111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 249

Temat: Problem po sprzedazy auta

  1. #191
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    [MENTION=21488]sobieski156[/MENTION]
    W takim razie pewnie się obaj nie znacie i to zupełny przypadek, że Alfa trafiła akurat do Ciebie?

  2. #192
    Użytkownik Świeżak Avatar karamba
    Dołączył
    05 2009
    Auto
    AR 159 1,9 110 kW, DPF OFF, EGR OFF, klapki OFF, power by @sdero
    Postów
    200

    Domyślnie

    Ja bym teraz zrobił kupującemu koło dupy. Tak jak piszą koledzy idź z tym na policję i powiedź, że jeden cwaniaczek z "pekaesu" chce wyłudzić od ciebie pieniądze. Jakim prawem naprawił, rozebrał samochód przed zakończeniem sprawy. Teraz to może cmoknąć cię w dupę!!! A jak pójdzie do sądu to wszyscy jego wspólnicy będą ciągani po sądach i będą prześwietleni na wylot. Sprawę masz wygraną na 100%, a cwaniaczki zapłacą za swoje kombinowanie.

    - - - Updated - - -

    Tępić takich cwaniaków, wcale bym się z nimi nie pierd....ł w tańcu. Pamiętaj, że prawda zawsze wyjdzie na jaw.

  3. #193
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał sobieski156 Zobacz post
    nie mam czasu na pisanie i siedzenie na necie ale nie podoba mi sie oskarzanie mojej osoby o jakies waly zwiazane z naprwa tego auta : fakty: auto trafilo do nas do naprawy diagnoza rozsypana pompa oleju uszkodzenia zerwany rozrzad jakie nastepstwa jakie to niesie kazdy wie , sprawa z usuwaniem klap wirowych to prace zwiazane z tym ze jak silnik jest rozbierany to przy jednej robocie zeby mu to zrobic , odnosnie faktur mozna sprawdzic sobie fakture na pompe w ganineksie gliwice jak ktos sugeruje czu zostala zwrucona na korekte co do faktury proformy ktora zostala wystawiona za naprawe moge ja zawsze zmienic na vat to sa koszty które poniusl poszkodawany z naprawe i ze niewie jak sie sprawa skonczy to niechce sobie robic dodatkowych kosztów a jesli ktos ma jakies watpliwosci w tej sprawie to niech domnie zadzwoni 728 468 806 wiec sobie nie zycze oskarzen w moiom strone a sprawe zalatwcie se miedzy soba
    jesteś oskarżony o nieznajomość języka ojczystego
    ...

  4. #194
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał opozycjonista Zobacz post
    jesteś oskarżony o nieznajomość języka ojczystego
    true








  5. #195
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxwell Zobacz post
    W takim razie pewnie się obaj nie znacie i to zupełny przypadek, że Alfa trafiła akurat do Ciebie?
    Ciekawie postawione pytanie z nutą insynuacji. Sobieski podał numer telefonu. Jeśli Cię to tak nurtuje dzwoń i pytaj. Jeśli coś wiesz to pisz.

    Nie wchodząc w meritum sporu zaznaczę, że to ja dałem znać Sobieskiemu o treści wpisów z tego tematu.

    Dlaczego? Bo będąc w jego warsztacie w ubiegłym tygodniu, w rozmowie wyszło, że nie za często śledzi co dzieje się na forum, poza tematami zlotów czy dni na torze.

    Drugie dlaczego? Ponieważ zazwyczaj mają pełen plac AR z okolicy i oba podnośniki zajęte.
    Mają też holownik. I z tego co mi wiadomo niejedną AR zbierali właśnie oni z okolicznych dróg.

    No jakoś tak wychodzi, że spora grupa miejscowych wybiera PIT STOP zamiast ASO GANINEX Gliwice dla serwisu swoich kilku i więcej letnich aut. Proponuję zajrzeć na wątek w poforum lokalnym.

    Podobnie jest z Cinkiem, ktoś stąd do chipowania auta wybierze właśnie jego.


    Jako prawnik byłbym ostrożny z wydawaniem jednoznacznych opinii w sprawie bez znajomości pełnego materiału dowodowego tej sprawy.
    Alfa Romeo Nel Cuore

  6. #196
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Nie ma co robić afery, przecież sobieskiego wezwą najwyżej jako świadka czy taka sytuacja miała miejsce i tyle, sprawa rozbija się wokół tego że gość sobie zrobił auto a teraz od Marasa chce kasę natomiast każdy wie że teraz może go pocałować w pompkę co najwyżej.
    Ja bym poszedł zgłosić próbę wyłudzenia i spokojnie czekał na rozwój sytuacji, nawet jak ta pompa mu siadła i nawet jak auto naprawił to żądanie zwrotu kasy wg zawyżonej faktury jest oszustwem i wszystko było wcześniej opisane co i jak.

  7. #197
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2015
    Auto
    AR 159JTDm 2.4 diesel automat
    Postów
    33

    Domyślnie

    Napisze mu żeby wyslal mi ta cala dokumentacje poczta żeby mój prawnik to przejrzal jeśli mu się to nie podoba to niech zakłada sprawę za dużo rzeczy mi tu nie pasuje a mechanik który to robil i kupujący to znajomi na fejsie

  8. #198
    Użytkownik Świeżak Avatar karamba
    Dołączył
    05 2009
    Auto
    AR 159 1,9 110 kW, DPF OFF, EGR OFF, klapki OFF, power by @sdero
    Postów
    200

    Domyślnie

    Maras, nie daj się zastraszyć, niech Cię nie straszy Sądem, bo od straszenia są duchy. Teraz to oni wszyscy mogą Cię cmoknąć w DUPĘ!!!!!! Nikt niczego Ci nie udowodni!!!!!! Jeśli kupujący byłby na 100% pewny, że samochód rozsypał się z winy wypadku X czasu temu, to żądał by od Ciebie pełnej kwoty za naprawę a nie teraz nagle chce połowy sumy. Co to kur..wa ma być licytacja, czy co, może się uda a może nie - tak sobie teraz myśli kupujący. Jeśli podczas sprawy wyjdą na jaw jakieś machlojki ze strony kupującego i jego wspólników będą posądzeni o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.

  9. #199
    Użytkownik Świeżak Avatar mgrMafia
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Legnica, DE-Kevelaer
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 2010r.
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maras1823 Zobacz post
    Napisze mu żeby wyslal mi ta cala dokumentacje poczta żeby mój prawnik to przejrzal jeśli mu się to nie podoba to niech zakłada sprawę za dużo rzeczy mi tu nie pasuje a mechanik który to robil i kupujący to znajomi na fejsie
    myślę, że ich korespondencja poprzez fejsa wszystko by wyjaśniła, w sumie to co już zostało wyjaśnione kilkanaście razy

  10. #200
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2015
    Auto
    AR 159JTDm 2.4 diesel automat
    Postów
    33

    Domyślnie

    tez tak mysle tym bardziej wiem ze podczas kolizji pompa nie była ruszana i jezdzilem tym autem i nic się nie dzialo i nagle pompa jebla mysle ze nie oszczedzal tego auta w drodze do domu i pompa poszla jako czesc mechaniczna zawsze mogla się zepsuc od zlego użytkowania tj. zbyt szybkiej jazdy ale nie jestem mechanikiem wiec glowy nie daje dziwne ze mi ta pompa nie padla tyle czasu tylko jemu...

Podobne wątki

  1. Umowa Kupna / sprzedazy
    Utworzone przez Xemik11 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 19:57
  2. Umowa Kupna / sprzedazy
    Utworzone przez Xemik11 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 15:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory