Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Temat: czy naprawdę znaleźć bezwypadkową alfe graniczy z cudem????

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie czy naprawdę znaleźć bezwypadkową alfe graniczy z cudem????

    Po bezwypadkowej 146 od nowości ,nie tykanej przez lakiernika kupionej przypadkiem.
    Zapragnąłem znów mieć alfe w takim stanie, niestety jestem w szoku..
    Przejechalem pare ładnych km, obejrzałem 17 egzemplarzy 166 (13jtd) i wszystko po przejsciach,
    tylko jedna bezwypadkowa w oryginalnym lakierze na każdym elemencie.
    Chyba na nią wypada mi sie zdecydowac z pierwszych prywatnych rąk w niemczech ale z niesprawną klimą..
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 11-07-2009 o 05:56

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Dołączył
    10 2006
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs
    Postów
    262

    Domyślnie

    No myślę że autka o sportowy zacięciu ciężko znaleźć w stanie fabrycznym gdyż często zdarza się że te auta są wykorzystywane z reguły na krawędzi możliwości kierowcy i trafiają się mniejsze lub większe incydenty. Może nie warto się przejmować tą klimą skoro buda jest w stanie idealnym,kwestia naprawy klimatyzacji i wszystko będzie cacy

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    No nie wiem... ja szukałem 2 miesiące i znalazłem tą "jedyną", która jest w 100% bezwypadkowa. Komputer nie wykazuje błędów, wszystko elegancko spasowane, naklejki modelu z tyłu na klapie, czyli walona nie była, nawet naklejki z oznaczeniem modelu od wewnątrz, śruby nie ruszane na błotnikach. Chyba jednak można znaleźć coś ładnego...

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    moze 156 jest wiecej i cos szybciej sie znajdzie, chodz tez troche na nie patrzalem w komisach i jakos zadna swoim super stanem nie przyciągnela mojej uwagi..

    najbardziej mnie irytuje to ze piszą w ogłoszeniach bezwypadek, czlowiek potem dzwoni upewnia sie czy auto bylo lakierowane no i oczywiscie odpowiedz ze nie wszystko super.. dopiero po przyjechaniu na miejsce oglada sie zwłoki czegos co mialo zachwycic...

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar RogerIZ28
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Była piękna 156 1.8TS 2000r LPI
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    naklejki modelu z tyłu na klapie, czyli walona nie była...
    na to nie należy patrzeć - na liście opcji do każdej alfy do dziś widnieje 'brak oznaczeń na tylnej klapie' więc jak klient sobie w salonie zażyczył że ma tego badziewia nie być to nie było

    Alfista - nie patrz tylko na hrubość warstwy lakieru - a na stan podłużnic itp, moja jest nie bita, a warstwa lakieru byc może zaniedługo nie będzie się zgadzac z fabryczą, gdyż denerwują mnie odpryski od kamieni i podobają mi się listwy na zderzakach w kolorze nadwozia więc chyba zdecyduję się na polakierowanie przodu - co nie będzie oznaczało że miała dzwona
    Ostatnio edytowane przez RogerIZ28 ; 11-07-2009 o 12:24

    diesel power http://je.pl/qeuy

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    tylko ze na nowym lakierze jak lakiernik spieprzy robote bedziesz mial dalej widoczne te dziurki w lakierze po odpryskach jak np w tej

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9254589

    samochod byl caly lakierowany drugi raz i juz ma odpryski na calym przodzie i widoczne wgłebienia ktore musialy byc jeszcze na starej warstwie... wyglada to strasznie a do tego luzne reflektory ktore mozna ręką wyjąć.. samochod strasznie zaniedbany ale chociaz nie napisali ze bezwypadkowy..

    jakby ktos szukał 166 to sluze wiedzą w jakim stanie są alfy na sprzedaz w bydgoszczy, toruniu, włocławku grudziądzu i gnieźnie
    Ostatnio edytowane przez Alfista ; 11-07-2009 o 13:49

  7. #7
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista Zobacz post
    moze 156 jest wiecej i cos szybciej sie znajdzie
    Tak, 156'tek jest jednak dużo większy wybór. No i utrzymanie jednak było tańsze jest będzie stosunkowo więcej zadbanych.
    Cytat Napisał Alfista Zobacz post
    chodz tez troche na nie patrzalem w komisach i jakos zadna swoim super stanem nie przyciągnela mojej uwagi..
    Bo w komisach stoi bardzo dużo trupów, zresztą widać że auta stoją po rok i dłużej... czekają na łosia...
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    duzo trupow to fakt ale przeciez tez zdarzają sie normalni ludzie co zostawiają swoje wychuchane autka i zamieniają na inny model i dlatego czlowiek zawsze pojedzie i ma cichą nadzieje ze moze jednak sie uda cos znaleźć..

    nie rozumiem tylko po co sprowadzają takie powypadkowe szroty, rozumiem jak jest cos mechanicznie walniete to zawsze ktos to sobie naprawi ale jak samochod szpachlowany to nie wiem co za wariat to kupi i jaki to ma sens jesli potem bedzie zarastał trawą..

    w gnieźnie to chyba mają najlepszą wprawe w przygotowaniach samochodu po przejsciach do sprzedazy bo tam z wszystkim co stało bylo cos nie tak.. mało tego nawet sie nie przejmują i przy klientach przywozą kolejne samochody na lawetach w calosci polakierowane itp
    co prawda musze pochwalić po wiekszosci aut ze lakierników mają pierwsza klasa
    Ostatnio edytowane przez Alfista ; 11-07-2009 o 18:32

  9. #9
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista Zobacz post
    nie rozumiem tylko po co sprowadzają takie powypadkowe szroty, rozumiem jak jest cos mechanicznie walniete to zawsze ktos to sobie naprawi ale jak samochod szpachlowany to nie wiem co za wariat to kupi i jaki to ma sens jesli potem bedzie zarastał trawą..
    Cena- Niemiec taką 166 sprzeda bardzo okazyjnie jak na nasze warunki, gdyż w DE cenę ustala się wg stanu technicznego, a u nas wg rocznika. Ch. z tym, że samochód kopci na niebiesko i ma położony świeżutki lakier, tudzież diesel po przeliczeniu robił 0,0005 km dziennie- rocznik 2006 i trzeba płacic miliony . Ja już nie mówię, że w pewnym komisie, o którym tu też swojego czasu była mowa jak miałem chwilę czasu to zaczęłem przeliczac przebiegi i od oferty 1 do ostatniej każdy miał koło 23- 25 tys km/ rok. Wchodze na mobile- podobne roczniki i silniki ogladam a tam przebiegi od 200 tys do 300 nawet, a nie 100 albo 125tys. Ale przebieg to u nas pojęcie abstrakcyjne- przynajmniej ja tak to odbieram.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    NIE !!!! właśnie pare dni temu kupiłem moją BELLE 156 jtd 16v m-jet 2004r i jest w 100% bezwypadkowa z oryginalnym lak. i nawet zdeżaki or. troszke ma rysek i odprysków od kamieni ale doszykuje moją księzniczke że bedzie najpiękniejsza zaraz po mojej żonce trzeba być cierpliwym i z dużym dystansem przy zakupie,emocje na bok !!!! troche trwało czasu i wiele AR przejrzałem.Ta to super egzemplarz pozdro

Podobne wątki

  1. [145] Czy te samochody naprawdę mają duszę?
    Utworzone przez wojtekcem w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 17:51
  2. P1555 - czyli jak to z tym jest naprawdę ? ;)
    Utworzone przez @sdero w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 10:46
  3. 156 Jtd 2003 jakim cudem przebieg 58tyś??!!
    Utworzone przez garniak1982 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 14:53
  4. [155] Dziura --- Proszę naprawdę o Pomoc
    Utworzone przez Dziaru w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-07-2009, 20:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory