Strona 8 z 83 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 823

Temat: Co planujecie kupić po Alfie 159 ?

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar radzik2908
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Siemiatycze, Podlaskie
    Auto
    159
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ale mnie podbudowałeś!

  2. #72
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Jeżeli Giulia będzie muminem to nic - 159 ma dożywocie

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Gary
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 TI
    Postów
    680

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffi Zobacz post
    Moje poprzednie auto to Mercedes SLK - mieszkam w górach na Podhalu - całą zimę auto stało w garażu z powodu napędu na tył i niskiego zawieszenia. Na szczęście mam jeszcze mocno zmodyfikowanego, podniesionego i poszerzonego Patrola i to auto uratowało sytuację. Merca sprzedałem, chociaż auto prowadziło się jak po sznurku, a już ostre wchodzenie w zakręty sprawiało niezrównaną przyjemność - niestety tylko latem. Miałem kiedyś przelotnie AR147 i byłem z tego auta zadowolony, a od dawna marzyła mi się Brera, więc zakupiłem wersję z napędem na 4 koła. W tym roku, i Patrol i Bella pomogły przetrwać tegoroczną zimę zupełnie bezproblemowo. Brerą pojeżdżę pewnie parę lat - nie miałem jeszcze auta, które tak bardzo by mi się podobało.... Ale nie mam pojęcia co dalej. Napęd na tył w górach to pomyłka, więc BMW, Merce odpadają na starcie. Może w międzyczasie AR wypuści jakiś godny uwagi, nowy model w którym facet nie będzie się wstydził jeździć?
    rafii a na pewno miales kontrole trakcji sprawna? Bo przy ESP i dobrych zimowych oponach uslizgi tylu, jezeli w ogole sa to minimalne.

    A jezeli juz ktos zdecydowanie nie chce RWD to ciekawa propozycja jest mazda 6. Dobrze wyglada, dobrze jezdzi, jest dobrze wykonana i malo awaryjna.
    Co jedynie to standardowe fotele sa dla osob o wzroscie maks 175 cm. Ja mam 189 i konczyly mi sie doslownie pod lopatkami, co psulo generalnie bardzo dobrze wrazenie i niestety w moim przypadku dyskwalifikowalo ten samochod (w poprzedniej 6 bylo z fotelami tak samo i niestety w nowej tego nie poprawili)

  4. #74
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    a ja nic nie planuje.Narazie jestem zakochany w mojej 159 i jezeli nic sie nie bedzie jej dzialo to zostanie ze mna kilka lat.Dla mnie nie ma teraz ladniejszego auta ktorym chcialbym jezdzic

  5. #75
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    a ja nic nie planuje.Narazie jestem zakochany w mojej 159 i jezeli nic sie nie bedzie jej dzialo to zostanie ze mna kilka lat.Dla mnie nie ma teraz ladniejszego auta ktorym chcialbym jezdzic
    Mam rozumiec ,ze jej wybaczyles tego focha podczas mrozow

  6. #76
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    wybaczylem pipce.Przez te mrozy to mi lakier pekl na zaslepce zderzaka przedniego bo ja chcialem holowac i wyjmowalem zaslepke najdelikatniej jak tylko moglem i tak lakier strzelil.Na dodatek polamalem pokrywe silnika przy probie zdejowania(nie wiem co mnie naszlo).I tak ja kocham pomimo to ze mnie tak zdenerwowala.Wybaczylem jej to i juz szukam nakladki na silnik dla mojej francy hahaha tzn juz chyba znalazlem u kolegi forumowego ktory ma 159 na czesci.

  7. #77
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    50

    Domyślnie

    Czytajac ten temat az wzialem sie do poogladania alledrogo jakis alternatyw "jakby co", po pierwsze rodzina mi sie powiekszyla i Bella wydaje sie byc za mala, Box na dach juz kupiony, ale to nie jest to ;-), szkoda ze nie ma takiej nowej 166, wieksze gabaryty, a bryla nadwozia i charakter ten sam, szkoda :/. A wracajac do rzeczywistosci (i zasobu finansowego jakby nie bylo) to moze Audi A4 Kombi z 3.0 TDi po 2007 roku, ma to cos >>> http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-t...159729148.html <<< ale duzo modeli ze skrzynia automatyczna, wole jednak manuala, a ich cos mniej na rynku. Jeszcze pozostaje 159 SW z 2.4 :-D

  8. #78
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Gary
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 TI
    Postów
    680

    Domyślnie

    Cytat Napisał Faya99 Zobacz post
    to moze Audi A4 Kombi z 3.0 TDi po 2007 roku, ma to cos >>> http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-t...159729148.html <<< ale duzo modeli ze skrzynia automatyczna, wole jednak manuala, a ich cos mniej na rynku.
    Faya, A4 z tego linka ma swietny silnik i swietny naped quattro ale poza tym jest tak samo ciasne, jak 159. No i kwestia stylu i charakteru, ktorego moim zdaniem najbardziej jej brakuje.
    A co do skrzyni to generalnie wole reczna ale akurat w audi zdecydowanie bralbym automat. Szybciej i bardziej plynnie zmienia biegi od manula. Przejedz sie, a bedziesz wiedzial, o co mi chodzi :-)

  9. #79
    Husar
    Gość

    Domyślnie

    Czy ma to coś? Nie wydaje mi się. Po prostu dobre foty, ale w środku ma tak nudno, że zaraz zwymiotuje

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    50

    Domyślnie

    No jak na Niemca to i tak dobrze to wyglada... no niestety wlodarze Fiata nas nie rozpieszczaja i w dupie maja marke Alfa Romeo :/

Podobne wątki

  1. [159] Jakiej firmy kupić śruby zabezpieczające? Jaki jest rozmiar w Alfie?
    Utworzone przez Wodzu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-05-2016, 09:30
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 20:50
  3. Co planujecie kupić po Alfie 156?
    Utworzone przez syfon w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:43
  4. Czy planujecie jakis spot?
    Utworzone przez hobbit_666` w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2009, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory