Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Filmik jak to handlarze kręcą liczniki...

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar krzychoo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V
    Postów
    116

    Domyślnie

    To jest niestety wielki smutek, bo moja Alfa przekroczy 200.000 km (obecnie 150 kkm, jeżeli będę ją sprzedawał za 2 lata, to spodziewam się jakichś 230 kkm) i chyba będę ją musiał oddać w cenie złomu, bo przecież można kupić równolatka z "prawdziwym" przebiegiem poniżej 100.000 km.
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V '03

    Były:
    AR 156 2.6 V6, AR 156 2.0 TS SW

  2. #12
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Więc co ja mam powiedzieć kiedy mam na liczniku prawie 285 000 km, i oprócz Alfy jeszcze 2 samochody ???
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  3. #13
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    mam fiata cc 900 z roku 96 w którym obecny przebieg to niecałe 30 tysi i co nikt w to nie uwierzy co nie :?: a jeśli wam powiem ze licznik bije od nowa :twisted: obrócił się wkoło i dodam ze silnik nie miał żadnego remontu pali już olej dość mocno ale jeszcze chodzi i nie kopci jedynie parę razy uszczelkę wypluł pod głowica, heheh ja wiem jedno ze i zza odry można przywieść kręcone sprzęty i nie wierze w opcje ze nie idzie potem sprawdzić ze licznik nie był kręcony, wiem z doświadczenia bo ojciec i ja w tym siedzimy i w nowych sprzętach jest parę miejsc gdzie zapisuje się przebieg, nie opłaca się robić wszystkiego ponieważ zwykły człowiek i tak nie sprawdzi wszystkiego i da się oszukać na własne życzenie

  4. #14
    Bedboys
    Gość

    Domyślnie

    Powiem wam że kręcenie licznika może odbyć się poza naszą wiedzą - spotkało to mojego kolegę, przywiózł dla siebie Audi A6 2,5 tdi 02 r z udokumentowanym przebiegiem 270 tys km. Auto okazało się za duże dla niego i wstawił je do komisu za dobre pieniążki i długo nie czekał na klienta sprzedało się w niecały tydzień. Kolega widział swoje auto po raz ostatni jak było odbierane z komisu - z przebiegiem 159 tyś km i z książką serwisową tyle że już nie tą którą zostawił. Ja zapytał komisanta o co chodzi otrzymał odpowiedź - nie interesuj się masz kasę i spadaj. Wszelkie koszty "przygotowania" poniósł komisant i zrobił to bez wiedzy właściciela.

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    heheh ja wiem jedno ze i zza odry można przywieść kręcone sprzęty i nie wierze w opcje ze nie idzie potem sprawdzić ze licznik nie był kręcony, wiem z doświadczenia bo ojciec i ja w tym siedzimy i w nowych sprzętach jest parę miejsc gdzie zapisuje się przebieg, nie opłaca się robić wszystkiego ponieważ zwykły człowiek i tak nie sprawdzi wszystkiego i da się oszukać na własne życzenie

    niestety kolego, da się wykasować przebieg z ECU
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  6. #16
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    nie będę wkraczał w temat głębiej ponieważ są to moje pieniądze ale wątpię żeby ktoś chciał wyłożyć konkretna sumkę żeby mieć wypełni nie do odnalezienia przebieg koniec z mojej strony myślę ze wiesz o co chodzi jeśli również w tym siedzisz

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Strzala_1
    nie będę wkraczał w temat głębiej ponieważ są to moje pieniądze ale wątpię żeby ktoś chciał wyłożyć konkretna sumkę żeby mieć wypełni nie do odnalezienia przebieg koniec z mojej strony myślę ze wiesz o co chodzi jeśli również w tym siedzisz
    tu masz całkowitą rację , rzadko kiedy tak się zdarza
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory