Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Szybcy i wsciekli 6

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    393

    Domyślnie

    a kto zmienia biegi tak jak oni ;D

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar Bedek007
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Głowno, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 KM
    Postów
    154

    Domyślnie

    Oglądnąłem w kinie, to, że bajka to wiadomo ale bajka która całkiem miło sie ogląda. Autka fajne, kobiety tez a i fabułą jak na to kina całkiem niezła wiec jak najbardziej pozytywnie

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    dużo akcji niezłe auta,ale coraz mniej tuningu,to juz nie to samo co jedynka

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał culio Zobacz post
    dużo akcji niezłe auta,ale coraz mniej tuningu,to juz nie to samo co jedynka
    Bo pierwsza częśc wzorowana była na Need for Speed'zie a kolejne już otulali w jakieś mistyczne fabuły i zrobił się James Bond. Nie zmienia to faktu ,że jak na 6 część to i tak niezle się to ogląda . Dla mnie osobiscie najlepsze to częsc 1 i Tokio Drift .

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Bo pierwsza częśc wzorowana była na Need for Speed'zie a kolejne już otulali w jakieś mistyczne fabuły i zrobił się James Bond. Nie zmienia to faktu ,że jak na 6 część to i tak niezle się to ogląda . Dla mnie osobiscie najlepsze to częsc 1 i Tokio Drift .
    widzę ze mamy podobne odczucia

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Bo pierwsza częśc wzorowana była na Need for Speed'zie a kolejne już otulali w jakieś mistyczne fabuły i zrobił się James Bond. Nie zmienia to faktu ,że jak na 6 część to i tak niezle się to ogląda . Dla mnie osobiscie najlepsze to częsc 1 i Tokio Drift .
    popieram kolegów , jedynka to było mistrzostwo , kapitalny ''swojski'' klimat filmu , tokio drift też świetne , z ciekawym klimatem made in japan , reszta to już badziew , chociaż w 6 części przynajmniej fajne były pościgi ( świetna akcja z czołgiem na autostradzie) ;

    ale ogólnie , FnF1 i tokio bezapelacyjnie najlepsze z serii
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kivi89
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Inowrocław
    Auto
    159 1.9 8v
    Postów
    444

    Domyślnie

    za szybcy za wsciekli tez bylo ok a co do alfy w 6 to jakos jaj nie urywa ta scena mimo ze julka ladne auto.. bardziej do klimatu filmu pasowala by 156 gta lub alffeta gtv6 lub cos w ten desen.. julka wyglada filigranowo przy innych autach z tego filmu

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał kivi89 Zobacz post
    za szybcy za wsciekli tez bylo ok a co do alfy w 6 to jakos jaj nie urywa ta scena mimo ze julka ladne auto.. bardziej do klimatu filmu pasowala by 156 gta lub alffeta gtv6 lub cos w ten desen.. julka wyglada filigranowo przy innych autach z tego filmu
    hehehe dokładnie - jakby z choinki urwana . Ciekaw jestem ile Alfa zapłaciła za taką reklamę w produkcji filmowej . heheh Mumin 1,4 T by Fast and Furious w salonach już w sprzedaży . Oj przynajmniej było smiesznie. Żeby nie było OT to tak samo kivi jak tobie i mnie pasowała by lepiej tam GTA to tak jak mnie krew zalewa ,że w mojej naj grze - FORZA 4 dali kilka Alf , w tym Mumina ( kosiarke do trawy ) a nie ma ani jednej GTA ani GTV - panie i jak jo mom nie jezdzić BMW jak mom ino staro GTA ( dzieki Bogu - napęd na tył i jest driftersko maszina) 155 GTV6 i coś tam jeszcze.

  9. #19
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sobieski156
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Knurów
    Auto
    .alfa 147 .bylo alfa 156 2.0 ts , bylo 2,5 v6 24v
    Postów
    149

    Domyślnie

    a ci co ogladali to zwrucili uwage iak brzmial silnik w tej gulieciejiak v8 prawie

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Oglądałem ostatnio i oto moje spostrzeżenia:

    - ciekawa fabuła, chociaż momentami bajkowa i przesadzona
    - ciekawe i zaskakujące zwroty akcji
    - połączenie we współpracy przestępcy z gliniarzem wielkości King Konga trochę dziwne
    - ciekawa muzyka, piękna sceneria
    - na plus to to, że w porównaniu do 4 i 5 zaczęli troszeczkę wracać do klimatu wyścigów, chociaż jeszcze ich za mało było
    - na minus to to, że zdecydowania za mało było scen w których grzebią coś przy samochodach, naprawiają, tuningują, itd. 4 była przesycona takimi scenami

    w sumie to tyle po pierwszym seansie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory