Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Szybcy i wsciekli 6

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    dziś sobie obejrzałem z nudów w końcu.... lubię ogólnie te bajkowe filmy wszystkie części Wiadomo, dużo bajki itp ale fajnie się ogląda

    ps. Co mnie rozbawiło to dwie rzeczy albo i trzy

    nr 1: Niekończący się pas startowy, miał chyba z 40 km

    nr 2: japońcowi umarła laska, po czym wszyscy na drugi dzień grilują z zadowoleniem

    nr 3: Torreto ciupcia jedną, po czym wraca do odżywionej byłej i ta pierwsza nie ma nic za złe To już mogli pozostać w trójkącie czy coś ;-)

    O akcjach typu łapania na supermana w powietrzu itp nie będę wspominał

    No i jeszcze akcja niedopracowana tj: Gdy lina o lufę czołgu była zaczepiona do auta, po drodze był filar który.... w scenie został pominięty i lina o niego nie zahaczyła.... "filar duch"
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izane Zobacz post
    nr 2: japońcowi umarła laska, po czym wszyscy na drugi dzień grilują z zadowoleniem
    pewnie ożyje i powróci do 7 części, więc to się nie liczy

    Cytat Napisał Izane Zobacz post
    nr 3: Torreto ciupcia jedną, po czym wraca do odżywionej byłej i ta pierwsza nie ma nic za złe To już mogli pozostać w trójkącie czy coś ;-)
    to też się nie liczy bo ona sama odeszła i grzecznie przyjechała się pożegnać śmieszniejsze jest to, że grozi bronią swojemu szefowi bronią i najprawdopodobniej odeszła z policji, po czym dalej współpracuje z Hobbsem zakręcona i skomplikowana laska

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory