Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #13681
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Pakiet Lux to obszyta deska w skórze. Jak zobaczysz na żywo, to zwykła deska po tym wygląda jak z Golfa wyjeta
    Dla mnie osobiście różnica jest tak powalające, że auto wygląda jak klasę wyżej od razu!
    Jechałem Giulią w wersji Super i deska na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Dobre spasowanie, dobre miękkie w dodtyku materiały, więc nie wiem jak wygląda deska w nowym Golfie, ale chyba bym aż tak nie przesadzał

  2. #13682
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    Jechałem Giulią w wersji Super i deska na mnie zrobiła pozytywne wrażenie. Dobre spasowanie, dobre miękkie w dodtyku materiały, więc nie wiem jak wygląda deska w nowym Golfie, ale chyba bym aż tak nie przesadzał
    Chodziło mi o wielkość różnicy, a nie o to że deska z wersji Sport jest jak w Golfie
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  3. #13683
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    A czym Twój post różnił się od naszych. Tylko adresaci inni.
    Nieprawda, jahu nie nazwał dosadniej. W odróżnieniu. Tym się różni.

  4. #13684
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    no dobra, troche pojezdzilem...

    kilka dodatkowych uwag z uzytkowania auta:

    - siedzenia sa mega wygodne, moje plecy maja sie najlepiej ze wszystkich aut w ktorych jezdzilem
    - nawigacja jest mega do bani.... niby tomtom, ale z prawdziwym tomtomem ma niewiele wspolnego - przede wszystkim brak traffica i polaczenia z telefonem. Bok ekranu co wiecej nie nadaje sie do przyczepienia tomtoma bo jest lekko porowaty
    - doskwiera mi brak gniazda zapalniczki z przodu - poki co kable sie ciagna po calym aucie
    - brak gniazda zapalniczki w bagazniku do bani
    - za niski bagaznik na lodowke turystyczna (clatronic) - pamietajcie o tym przy kupnie lodowek np w makro
    - 300km przebiegu i juz powazny problem - system audio niedostepny (co dziwne, bo gra, ale komunikat jest) - wyczytalem na zagranicznych forach, ze do wzmacniacza dostaje sie woda..... brak slow. Omotam go recznikami...
    - mimo delikatnej jazdy dosc spore spalanie - na neutralu i glownie trasa 80-100kmh - ok 14 litrow
    - swietne ksenony
    - audio... nie wiem czy to zwiazane z tym problemem czy cos... ale jakos do konca mnie ciagle nie zadowala, a to HK
    - srednio wygodne dla 4 osob - mazda 6 byla przestronniejsza
    - jestem mega zadowlony z zadaptacyjnego tempomatu - reguje w sama pore i naprawde uprzyjemnia jazde w korku
    - nadal nie doszukalem sie updatu map... ale nawet z nim bez traffica navi bedzie nic nie warte
    - jestem mega zaskoczony in plus jakoscia zawieszenia - naprawde jedzie sie tym jak w mercedesie
    - bardzo dobre wyciszenie wnetrza (tu niestety mam porownanie z uposledzona pod tym wzgledem mazdą

    zaimpregnowalem dzisiaj skory gyeon leather coatem. Zdjecia zrobie pewnie we wtorek po zabraniu do brata, wywoskowaniu collim i zrobieniu LADNYCH zdjec
    nadal glowne cechy auta - jazda, zawieszenie, sterowanie, silnik, materialy, spasowanie, wyglad, swiatla etc - robia taka robote, ze za nic bym jej nie oddal

  5. #13685
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    A pani w nawigacji nie jest denerwująca ? Kilometra-kilometrów, leko wprawo, leko w lewo. Czy w trybie nawi. 3d masz pokazane budynki? Zużycie paliwa zmniejszy sie, ja miałem 11/100 przy stalej 140 km. teraz po 1500km. mam 9/10 w trybie A
    Ostatnio edytowane przez lechtak ; 13-08-2017 o 22:59

  6. #13686
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    A pani w nawigacji nie jest denerwująca ? Kilometra-kilometrów, leko wprawo, leko w lewo. Czy w trybie nawi. 3d masz pokazane budynki? Zużycie paliwa zmniejszy sie, ja miałem 11/100 przy stalej 140 km. teraz po 1500km. mam 9/10 w trybie A
    Pani "za 5 kilometrów kilometry" jest raczej śmieszna niż wkurzająca jak ludzie łącza działanie tomtoma z tym pazdzierzem to nie dziwie się ze w temacie o nawigacjach TT jest uznawany za dramat. Ale nadal - prawdziwy tomtom a ten potworek w navi to są 2 różne światy.

    Spalaniem się nie martwię (choć przy trasie na 4000 km wolałbym zejść poniżej 10 skoro jadę spokojnie

    Dziwi mnie tez, ze w giulieccie mam traffic, a tu nie - krok wstecz trochę. Dobre mapy tt zamiast Here i bez info o korkach - bez sensu.

    Najbardziej jednak martwi mnie audio - i te jego błędy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #13687
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Najbardziej jednak martwi mnie audio - i te jego błędy.
    1. Głośniki muszą się wygrzać przez kilka godzin
    2. Jeszcze nie widziałem auta, którego fabryczny sprzęt by ładnie grał i jest coraz gorzej. Nie ma co się dziwić, bo po co, skoro wszyscy słuchają z mp3?
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  8. #13688
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Gratulacje Makaronek, napisz jakie jest porównanie do Giulietty Veloce odnośnie kilku aspektów - osiągów, spalania i dźwięku silnika /wydechu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #13689
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    - 300km przebiegu i juz powazny problem - system audio niedostepny (co dziwne, bo gra, ale komunikat jest) - wyczytalem na zagranicznych forach, ze do wzmacniacza dostaje sie woda..... brak slow. Omotam go recznikami...
    To gdzie oni umieszczają wzmacniacz, że się woda dostaje? Obok chłodnicy z przodu?

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    - swietne ksenony
    35W?

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    - audio... nie wiem czy to zwiazane z tym problemem czy cos... ale jakos do konca mnie ciagle nie zadowala, a to HK
    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    2. Jeszcze nie widziałem auta, którego fabryczny sprzęt by ładnie grał i jest coraz gorzej. Nie ma co się dziwić, bo po co, skoro wszyscy słuchają z mp3?
    Niestety HK to niższa półka średnia. Szkoda.
    Słuchałem systemu Meridian w Range Rover Evoque (tego z 17-toma głośnikami), bardzo robi.
    W Maserati montują Bowers & Wilkins, jeżeli gra tak jak zazwyczaj gra, to też może być pięknie...

  10. #13690
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    mimo delikatnej jazdy dosc spore spalanie - na neutralu i glownie trasa 80-100kmh - ok 14 litrow
    Czemu jakoś każdy pomija ten punkt w komentarzach?
    Toż to dramat!
    Ciekawe ile będzie po dotarciu. Ja rozumiem, gdyby to było jakieś mocne V6 albo V8... ale nie 2-litrowa 4-cylindrówka.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory