Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #13841
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Panie nowy - nie podałeś jednej ważnej kwestii - wartości wykupu.
    Ile cię w sumie kosztuje OW, raty i wykup w audi a ile w Alfie? Bo to co podałeś, to przykład manipulacji oraz "coś wstępnego" co nijak się może mieć do rzeczywistości.

    Nie chcę cię o nic oskarżać ale to twój pierwszy post i od razi jakie to audi ma dobre oferty

    Nie ważne jaka jest procentowa suma opłat a suma opłat w PLN.

    Przykład: za audi płaci się np. 261.000 zł z oprocentowaniem 108 a za Alfę z oprocentowaniem 111% płacisz 220.000 zł

    Takie pokazywanie ofert i liczenie, to klasyka stosowana przed dealerów marek Audi, VW itd. A to że ich auta mają księżycowe ceny już nie ma znaczenia dla napalonego cebularza.
    Wbrew pozorom ludzie jednak trochę myślą, nie warto wciskać im takiego kitu.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  2. #13842
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    W sierpniu w europie sprzedane 1112 szt Giulii, bieda. Niewiele więcej jak w ameryce. Widać jak wiele potrafi zdziałać intensywna kampania reklamowa.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  3. #13843
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    W sierpniu w europie sprzedane 1112 szt Giulii, bieda. Niewiele więcej jak w ameryce. Widać jak wiele potrafi zdziałać intensywna kampania reklamowa.
    Dodam szersza perspektywe. Po pierwsze miesiac sierpien jest miesiacem w ktorym samochody sprzedaja sie najslabiej. Dalej troche numerow:

    [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Giulia: 1112
    Lexus IS: 300
    Jaguar XE: 713
    Infiniti Q50: 118
    Volvo S60: 187

    Patrzac na sprzedaz BMW, Audi czy Mercedesa sierpien jest rowniez najslabszy z bagatela kilkoma tysiacami sztuk sprzedanych mniej. Takze biorac pod uwage czynniki takie jak swiezosc modelu, porownanie z innymi markami a dokladniej z konkretnymi modelami ( poza BMW,Mercedesem i Audi ktore maja w swojej ofercie o wiele wieksza palate modeli i sa na rynku bardzo dlugo, itd) sprzedaz jest calkiem ok a nawet bardzo dobra patrzac jak sprzedaja sie powyzsze modele.

    Jak widac zadna kampania reklamowa nie przynosi efektow... Alfa umiera tragedia, stworzyli bubla!

  4. #13844
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Dodam szersza perspektywe. Po pierwsze miesiac sierpien jest miesiacem w ktorym samochody sprzedaja sie najslabiej. Dalej troche numerow:

    [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Giulia: 1112
    Lexus IS: 300
    Jaguar XE: 713
    Infiniti Q50: 118
    Volvo S60: 187

    Patrzac na sprzedaz BMW, Audi czy Mercedesa sierpien jest rowniez najslabszy z bagatela kilkoma tysiacami sztuk sprzedanych mniej. Takze biorac pod uwage czynniki takie jak swiezosc modelu, porownanie z innymi markami a dokladniej z konkretnymi modelami ( poza BMW,Mercedesem i Audi ktore maja w swojej ofercie o wiele wieksza palate modeli i sa na rynku bardzo dlugo, itd) sprzedaz jest calkiem ok a nawet bardzo dobra patrzac jak sprzedaja sie powyzsze modele.

    Jak widac zadna kampania reklamowa nie przynosi efektow... [notranslate]Alfa[/notranslate] umiera tragedia, stworzyli bubla!
    Tak tak, wiem, że miesiąc jest słaby, ale wyniki według mnie są poniżej oczekiwań. Inwestycje reklamowe w stanach (bo o onich piszę) najwyraźniej się opłaciły, bo po dekadach nieobecności i zerowej rozpoznawalności na tym rynku [notranslate]Alfa[/notranslate] ma stabilne słupki sprzedaży, porównywalne z europą, gdzie marka jest dobrze znana kazdemu.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  5. #13845
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Tak tak, wiem, że miesiąc jest słaby, ale wyniki według mnie są poniżej oczekiwań. Inwestycje reklamowe w stanach (bo o onich piszę) najwyraźniej się opłaciły, bo po dekadach nieobecności i zerowej rozpoznawalności na tym rynku [notranslate]Alfa[/notranslate] ma stabilne słupki sprzedaży, porównywalne z europą, gdzie marka jest dobrze znana kazdemu.
    Zobaczymy jak sprzedaz bedzie wygladac w dluzszej perspektywie a przede wszystkim w 2018 roku.

  6. #13846
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Zobaczymy jak sprzedaz bedzie wygladac w dluzszej perspektywie a przede wszystkim w 2018 roku.
    poki co mino ze ruszyla w stanach sprzedaz, 2017 dla giuli wyglada ze bedzie na poziomie powiedzmy tylko polowy sprzedazy 159 w latach 2006 do 2009 (wiem nie ma sw). to na pewno nie jest to na co liczy fca i jesli sie nie zwiekszy to facelifty i nowe modele bedziemy mieli zadko.

  7. #13847
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Czekamy na SW

  8. #13848
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    A ja jestem zadowolony ze sprzedaje się umiarkowanie bo ludzie nadal będą się oglądać i nią zachwycać i nie spowszednieje. Oby sprzedawała się jeszcze gorzej to bardziej przyłożą się do jej jakosci

  9. #13849
    Użytkownik Rowerzysta Avatar b0rn20wn
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 156 2.5 V6 2001
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał osy4 Zobacz post
    A ja jestem zadowolony ze sprzedaje się umiarkowanie bo ludzie nadal będą się oglądać i nią zachwycać i nie spowszednieje. Oby sprzedawała się jeszcze gorzej to bardziej przyłożą się do jej jakosci
    Przy takim założeniu to kolejnego modelu raczej nie doczekamy Chyba, że pod hinduską flagą...

    Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

  10. #13850
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Volvo wyszło to na dobre . Zreszta Włosi nie robią aut dla kasy tylko z miłości do nich . Wszystkie najwspanialsze są właśnie. Ferrari i Masserati zrobią budżet

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory