Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #2941
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Słyszałem, że na południu jest tego więcej, natomiast moje doświadczenia z północy (Mediolan, Toskania, Veneto) pokazują, że tam Alfy ze świecą można szukać.
    Przeca nawet Polizia jeździ alfami, masa 159, 156. Polizia stradale ma takie niebieskie, carabinieri ciemno granatowe, nawet widziałem policję skarbową w 159

  2. #2942
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Chcieliście Giulię z "dizajnem" 159-ki oto ona

    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GIULIA 159.jpg
Wyświetleń:	863
Rozmiar:	43.1 KB
ID:	170975  

  3. #2943
    Użytkownik Romeo Avatar CodeMaker
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1,9 JTS
    Postów
    1,259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Przeca nawet Polizia jeździ alfami, masa 159, 156. Polizia stradale ma takie niebieskie, carabinieri ciemno granatowe, nawet widziałem policję skarbową w 159
    W Palermo ,na Lipari, w Osti czy Rzymie cywilnych prawie nie widzialem. Albo fiaty albo niemce. Praktycznie jedyne AR jakie spotykalem byly "mundurowe". Cywilnych jak na lekarstwo...

  4. #2944
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    a tu ciemny kolor :
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Giulia black.jpg
Wyświetleń:	654
Rozmiar:	50.3 KB
ID:	170976  

  5. #2945
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Wygląd to jedno. Jest jeszcze coś, czego nie da się po zdjęciu odczuć. Wnętrze niektórych aut wydają się być fajne a potem czar pryska po wejściu do środka. Faktura materiałów, ich miękkość i solidność też odgrywają dużą rolę.
    Tak własnie niestety miałem po zasiedzeniu w Ghibli...
    Pozdro,
    Bartas

  6. #2946
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał gossy Zobacz post
    Panie i Panowie.
    Postawcie się na miejscu zarządzających Alfą - robimy samochód tylko dla fanatyków marki i za rok, dwa ogłaszamy bankructwo, czy szukamy nowych klientów aby przetrwać w obecnych ciężkich czasach? Idealnym przykładem tego są dwie szwedzkie marki - VOLVO i Saab. Poczytajcie jak przyjmują na Forach nowe XC90 z silniczkiem 2,0. To samo było z Saabem. Tylko Volvo dalej sprzedaje mimo krytyki fanów "kanciatych cegieł" a Saaba już nie ma ;-(.
    Ja Dżulii na razie nie kupię ;-) ale kto wie czy nie przesiądę się w przyszłości z GTA na QV Ferrari.
    Co Ty opowiadasz, Volvo też już dawno nie ma, to teraz chińska marka. Zostawili znaczek i nazwę bo w Chinach europejski = dobry.
    Co do alfy: nie chodzi o to żeby zrobić auto dla fanatyków marki ale żeby zrobić piękne auto o świetnych parametrach.
    No bo w uproszczeniu: inni robią zaawansowane technologicznie auta ale nieładne. Chcąc zwiększyć sprzedaż Giulia powinna być zaawansowana technologicznie (jest) i przepiękna. Taka że inni odwracają za nią głowy. Tymczasem jest tylko ładna. Więc czemu ktoś miałby ją kupić?
    Ja byłem gotowy kupić najmocniejszą wersję. Ale nie kupię bo za niemałe pięniądze chcę pure alfa a to = technika + styl przrz duże S.

  7. #2947
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Nie ma pewności co do cennika ale możliwe , że to będzie ok. 30 tysięcy za silnik benzynowy w zestawie dla ludu i będzie poniżej cen Audi i BMW (ok. 31,000-31,500) Alfa Romeo Giulia wejdzie do produkcji w październiku, debiut na początku 2016 na rynku detalicznym.

  8. #2948
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rolfik
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Limanowa
    Auto
    Alfa Romeo 156 R5 2.4 JTD 136KM 1998r
    Postów
    34

    Domyślnie

    Black Edition z halogenami :-)

    R5 ---> Renaud Kuppens powiedział, że silnik 4,2 l V8 Maserati rozwija tę samą ilość energii jak silnik 3,6 l V6 Alfa Romeo , lecz ma troszkę tylko większy moment obrotowy.

  9. #2949
    Użytkownik Świeżak Avatar many19831
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    mondeo mk3-> alfa 159 by szewi 250PS 540 Nm
    Postów
    120

    Domyślnie

    http://www.auto-swiat.pl/forum/alfa-...najnowsze.html
    'Na wszystkich portalach motoryzacyjnych komentarze mieszane ja i u nas. Auto ladne i tyle rownie ladne jak inne
    za czasow 156 i 159 rozdupialy konkurencje wdziekiem a ta pani jest po prosu jadna jak konkurencja. oby nie byla bardziej awaryjna niz konkurencja bo wtedy nie bedzie miala szans.

  10. #2950
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Po co wrzucasz tutaj jakiś bełkot z forum tego marnego portalu?

    Podstawowa BMW 3 kosztuje 30k euro. Oczywiście silnik 136km, dwulitrowy 184 km to już 35k euro.
    Jeżeli Alfa ma się zaczynać również od 30k, to musi mieć dużo lepsze wyposażenie na starcie. We wszelkich porównaniach BMW wypada blado właśnie pod tym kątem - za wszystko trzeba dopłacać miliony.
    Padła cena 80-90k euro za QV, trochę bogato, tyle kosztuje M3, ale z drugiej strony od takich kwot zaczyna się Ghibli.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory