Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #6691
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Wyglada na to,ze będzie dużo Giulii na tym forum , naliczyłem co najmniej dziesięciu napalonych klientów. Rozumiem,że jak tylko się pojawi drałujecie do salonów.
    Ja pewnie podrałuje obejrzeć i zapoznać sie z cenami- dopiero pózniej podejmę decyzje, No chyba ze sie nie doczekam i kupie cos innego

  2. #6692
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    "Unconfirmed rumors suggest a genuine opening of the orders of sedan only for the end of April with deliveries expected to begin in May."

    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #6693
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    "Unconfirmed rumors suggest a genuine opening of the orders of sedan only for the end of April with deliveries expected to begin in May."

    ale którego roku?

  4. #6694
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    W sumie to nie napisali. No i bardzo ciekawa jest teza, że zamówienia od końca kwietnia, a odbiory od początku maja... Będzie ja za komuny? "Może Pan dowolnie skonfigurować swoją Giulię, pod warunkiem, że będzie czarna z czarną tapicerką i takim a takim pakietem" .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #6695
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Jeśli ktoś wybierze to co mają na stanie wyprodukowane to dostanie szybko, jak zamówienie trzeba będzie czekać - dość standardowo.

  6. #6696
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=8766]radosuaf[/MENTION] - to nie była komuna tylko kapitalizm i jegomość Ford

    Ciekawe kiedy pojawią się Giulie w salonach. Obejrzałbym, kupił raczej nie. Chociaż kto wie - jakby wyszła wersja 4x4 zanim Abarth wypuści 500X to może, może

  7. #6697
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    W sumie to nie napisali. No i bardzo ciekawa jest teza, że zamówienia od końca kwietnia, a odbiory od początku maja... Będzie ja za komuny? "Może Pan dowolnie skonfigurować swoją Giulię, pod warunkiem, że będzie czarna z czarną tapicerką i takim a takim pakietem" .
    Może chodzi o to że skoro pierwsze zamówienia zaczną przyjmować od końca kwietnia to kolejka będzie krótka więc i czas realizacji krótki. Więc całkiem możliwe że pierwsze odbiory będą w maju.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  8. #6698
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2,4 210
    Postów
    589

    Domyślnie

    Nie. To znaczy ze gulia jest produkowana w predefiniowanych konfiguracjach i taka dostaniesz prawie od razu. Na sztuki z przekonfigurowanym wyposażeniem trzeba będzie poczekać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #6699
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raf878
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR 159 SW 2,0 JTDM
    Postów
    87

    Domyślnie

    Jestem teraz w jednym z salonów w Katowicach , według sprzedawcy Giulia ma byc w salonie końcem czerwca bo musieli już złożyć zamowienie w centrali

    Może tym razem naprawdę już bedzie [emoji3]



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #6700
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Czekam na odpowiedz KRS na riposte Wichury, sam tez dokladnie pamietam gdy to napisal, bo bylem mocno zdziwiony co typ pisze..
    ale na co ja mam reagować? na wpisy, pełne jadu i agresji, człowieka, który nie potrafi wyłapać sensu dyskusji? który wycina jedno zdanie, całkowicie wyjęte ze strumienia kilkuset postów w dyskusji (rozłożonej w dodatku w czasie) i atakuje mnie chamsko, pisząc o kompromitacji?
    Inteligentny człowiek, potrafiący dyskutować i wymieniać poglądy, widzi jak dyskusja ewoluuje, obserwujemy nieustanne zmiany planów, przesuwanie dat, opóźnienia, zwroty sytuacji itd. i na tej bazie formułujemy wnioski. Kawałek dalej podkreśliłem, że moim zdaniem zagrożenie niepojawienia się auta jest realne, bo.... (i różne argumenty padały).
    No to na co ja mam reagować? W innym miejscu kolejny ciekawy gość zarzuca mi, że nie ja jestem kupcem Giulii, bo mam auto z leasingu firmowego. Biedak nie umie dodać dwa do dwóch: nie widzi bowiem, że ten leasing będzie miał miejsce wtedy, kiedy ja zamówię to auto.
    Bardzo Cię proszę, Pitero, trzymajmy rozmowy na pewnym merytorycznym poziomie. Nie każ mi reagować na chamstwo, insynuacje czy elementarny brak myslenia.
    Co do zakupu Giulii rozmawiałem wczoraj z kumatymi i decyzyjnymi i mamy czas do 30 lipca na decyzje.
    No to Sergio dostał jeszcze trzy i pół miesiąca, żeby mi sprzedać to auto. I zarobić na mnie.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory