Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #10161
    Użytkownik Romeo Avatar Lucas83
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    Nissan Murano Z 51 3.5L V6
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Ten wątek skutecznie obrzydza Giulie i definitywnie powinien być znów przesiany.



    Wysłane z Nokii 3310
    Była AR 147 TS 1.6 105CV -2002r
    Była AR 159 SW 1.9 JTDm 150CV - 2006/7
    Jest Nissan Murano II 3.5L V6 258CV

  2. #10162
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Przecież to nie jest reklama Giulii, tylko dyskusja o Giulii.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #10163
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    No ale jak to? Przecież do tej pory ciągle tu czytałem, że podstawowa Giulia 150 KM z takimi pakietami za ponad 150 tys. dla "zwykłego" Kowalskiego to jest "dobra cena". A tu nagle 25 tys. taniej za taką samą konfigurację dla "biednego" biznesmena
    Ja pierd*** dogodzi Ci ? PMS masz ?
    Drogo źle, tanio źle. Marudzić trzeba inaczej życie traci sens...

    Co do wyczynu Giuli w zielonym piekle. Lepiej być nie mogło. Teraz ten wynik powinien być wszędzie, w każdej reklamie na każdym banerze w necie. Tak żeby dotarło do januszostwa, że AR wraca w wielkim stylu zgodnym z charakterem marki...cuore sportivo!
    Ps. Film można oglądać w nieskończoność

  4. #10164
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    3CITY
    Auto
    GIULIETTA
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    I nie było wersji mocniejszych niż Mito 170 hp i giulietta 240. Może to celowy zabieg i zostawili sobie miejsce na Giulię QV np. 550hp?
    Jesli chodzi o GIULIETTE to byla wersja limitowana w ilosci 100 sztuk , nazywala sie Squadra Corse i miala moc 285 koni

  5. #10165
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał karluum Zobacz post
    Pewno jeszcze jechała na "zwykłej" oponie a nie na sliku bo piszczy niemiłosiernie. Za tę pieniądze to auto jest rewelacyjne, nie sądzę by M4 GTS nadaje się do codziennej jazdy...
    M4 GTS to samochód torowy. Z klatką, oponą która nie wiadomo jakim cudem ma homologację na ulicę, ceramicznym hamulcem, torowym pakietem aerodynamicznym (przy tych prędkościach dobre spoilery robią robotę). Choć nie sądzę, żeby Giulia jechała na seryjnej oponie, nie wiem też jakie tam mamy hamulce?

    W każdym razie wynik Giulii robi robotę w internecie, wszędzie w świecie petrolheadów piszą o tym, jest to niezła promocja. Nie ma co się spinać, że M4 GTS zrobił lepszy czas i o to, że pewnie ktoś kiedyś pobije czas Giulii. Niektórzy tutaj się zachowują jak dzieci w piaskownicy, którzy muszą mieć zawsze swoje na wierzchu. A w motoryzacji nie ma uniwersalnej kategorii "najlepszy" i jednego rankingu z Giulią na pierwszym miejscu.

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Są to samochody na bazie wersji "giulia" z pakietem flota (navi itd) oraz z pakietem lighting (ksenon itp) za 125 tys. brutto.
    Pozwolę sobie być jak dziecko w piaskownicy i napisać "wygrałem". Heh. To taki przytyk do krytyki moich wyliczeń, które były wiele stron wstecz. Mniejsza o to, nie chcę tego wątku kontynuować (a jednak kontynuuję ).
    Ja widząc taką cenę myślę, że:
    1. Będzie kłopot ze sprzedażą topowych egzemplarzy Giulietty, które są wyceniane na 120-140.
    2. Będę mógł pewnie pomyśleć o tym, żeby być posiadaczem takiego auta. Zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 10-09-2016 o 12:26

  6. #10166
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Odnośnie rekordu na petli tak sie zastanawiam..
    Biorac pod uwagę, ze kierowcy teamu f1 ferrari dostali po QVce wcale by mnie nie zdziwiło ze to któryś z nich siedzial za kierownica tego potworka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    A propos F1, to myślałem, że Giulię pokażą na tegorocznym wyścigu F1 na Monzie, a tymczasem na końcu stawki bolidów jako Safety Car popylała sobie....stara dobra czerwona przedliftowa 156 V6 . Fajne .

  7. #10167
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    M4 GTS to samochód torowy. Z klatką, oponą która nie wiadomo jakim cudem ma homologację na ulicę, ceramicznym hamulcem, torowym pakietem aerodynamicznym (przy tych prędkościach dobre spoilery robią robotę). Choć nie sądzę, żeby Giulia jechała na seryjnej oponie, nie wiem też jakie tam mamy hamulce?
    Również ceramiczne (pakiet, a na pewno czasówki robią na najlepszej możliwej konfiguracji).
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #10168
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post


    Pozwolę sobie być jak dziecko w piaskownicy i napisać "wygrałem". Heh. To taki przytyk do krytyki moich wyliczeń, które były wiele stron wstecz. Mniejsza o to, nie chcę tego wątku kontynuować (a jednak kontynuuję ).
    Rzeczywiście, jak dziecko...
    Pokaż mi zwykłą Giulię benzynową dla osoby fizycznej za 120 tys. (bo o takiej cenie pisałeś).
    Nie ma takiej i to są fakty.
    Sama zmiana polityki wobec tego modelu dla firm została wymuszona polskimi realiami. Dużo osób prowadzi działalność a to auto zakupi dla siebie prywatnie lub szwagier, sąsiad, kolega zapłaci nie swoimi pieniędzmi za auto szwagra, sąsiada, kolegi

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Odnośnie rekordu na petli tak sie zastanawiam..
    Biorac pod uwagę, ze kierowcy teamu f1 ferrari dostali po QVce wcale by mnie nie zdziwiło ze to któryś z nich siedzial za kierownica tego potworka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale przecież podawałem kto to jest. Kilka postów wcześniej masz kolegę Fabio.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał FerraEnzo Zobacz post
    Ja pierd*** dogodzi Ci ? PMS masz ?
    Drogo źle, tanio źle. Marudzić trzeba inaczej życie traci sens...

    Co do wyczynu Giuli w zielonym piekle. Lepiej być nie mogło. Teraz ten wynik powinien być wszędzie, w każdej reklamie na każdym banerze w necie. Tak żeby dotarło do januszostwa, że AR wraca w wielkim stylu zgodnym z charakterem marki...cuore sportivo!
    Ps. Film można oglądać w nieskończoność
    Da się zrobić taką reklamę...
    Myślę, że nawet na naszym forum zawita za kilka dni

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    No ale jak to? Przecież do tej pory ciągle tu czytałem, że podstawowa Giulia 150 KM z takimi pakietami za ponad 150 tys. dla "zwykłego" Kowalskiego to jest "dobra cena". A tu nagle 25 tys. taniej za taką samą konfigurację dla "biednego" biznesmena
    Tak to, że wersja super kosztuje ~150 tysięcy. Czyli już w serii ma różne dodatki, których nie ma wersja dla biznesu.
    Poza tym jest jeszcze kilka innych powodów, dlaczego ona jest tańsza.
    O cenie 125 tys. było już dawno. Więc nie czytałeś chyba dokładnie wszystkiego. Jedyna różnica to fakt, że zeszli z warunku sprzedaży minimum 2 egzemplarzy.

  9. #10169
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    To niedobrze ze jest najszybsza. Skoro to auto tak zapitala to pewnie i pali jak smok, mysle ze ten wynik wpłynie bardziej na minus sprzedaży, Janusze pójdą do wolniejszej konkurencji z 1.0T.

  10. #10170
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=114]Belfer[/MENTION] to jak już będzie reklama na forum, to może uda się załatwić kod promocyjny -20% na hasło "alfaholicy"
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory