Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #11971
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał micjan Zobacz post
    to auto jest warte każdej wydanej na nie złotówki.Do dealera mam 40 km,a zrobiłem 180
    Zgadzam się w 100%. 2600 km w dwa tygodnie a nie jestem handlowcem.

    Na kawę jeździmy na drugi koniec miasta żeby usłyszeć silnik


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  2. #11972
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Zgadzam się w 100%. 2600 km w dwa tygodnie a nie jestem handlowcem.

    Na kawę jeździmy na drugi koniec miasta żeby usłyszeć silnik


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    stan gry.Honda wylądowała na dworze
    ps.sorry za jakość i syf w garażu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170218_230230.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	222266

  3. #11973
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Ciekawe kiedy zacznie się dłubanie w 2.0 TBi i co z tego silnika da się wyciągnąć.

  4. #11974
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał micjan Zobacz post
    stan gry.Honda wylądowała na dworze
    ps.sorry za jakość i syf w garażu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170218_230230.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	222266
    Bardzo ładnie uzupełnia garaż [emoji4]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #11975
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavol Zobacz post
    Cena globalnych celów marki. Pierwszy raz widziałem ją latem przed szwajcarską granicą. Patrzę w lusterko coś jedzie, mija mnie coś ryczy, więc zwróciłem uwagę, najpierw podwójne wydechy, potem napis gulia i aż mi wstyd przed samym sobą. Nie poznałem flagowca mojej ulubionej marki. Czekałem z niecierpliwością na premierę ale na szczęście są jeszcze inne auta chwytające za serce, dla mnie Gulia to nic szczególnego, ot ładne ale bez "łał".
    A ja mam zupenie odwrotnie. Jak widzialem w necie zdjęcia to nie bylem do końca przekonany, ale jak zobaczylem na żywo to mi kapcie spadly. To jak wyrzeźbione są biodra, jak te linie płyną i sie gną, ja tam jestem urzeczony. Jedyne ostre rzeczy to przetloczka na boku i krawędź bagaja. Jak mijałem taka czarna odbijajaca w lewo w Gdansku to myślalem, że to jakieś Maserati.
    Do bmw to moim zdaniem tylko ma podobne proporcje (tylne kola pod tylkiem, przednie wyciagnięte) i pierdółki typu płetwa albo dzielona tylna szyba. Alfa jest o wiele mniej ciosana.
    Szczerze to ciesze sie, że stylistyka jest subtelna. Do zwyklaka może dolożylbym tylny zderzak troszkę w stronę veloce.

    Ale mi tam zawsze podobala sie bardziej 156 niż 9. Dla mnie giulia to odświerzone 156 zbudowane na tylnym napędzie - ideał

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #11976
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Dzisiaj byłem w salonie FCA w BB i oprócz tego że usiadłem sobie w białej QV z siedzeniami Sparco (podobno na sprzedaż ok 270tys, 16tys km przebieg - to pewnie ta co była na testach u wszystkich dziennikarzy przez ostatnie miesiące, więc chyba trochę będzie przykatowana), też oglądnąłem sobie Super z pakietem Lux, orzechowym drewnem, czerwonymi siedzeniami i wreszcie na żywo widziałem felgi 18" te Sport 2 czy Potenza (różnie widziałem w różnych materiałach je nazwane) - wyglądają lepiej niż na zdjęciach, całkiem całkiem. Fajnie coś innego zobaczyć niż te nudy we wszystkich salonach, bo wszędzie tylko czarna tkanina, albo czarna tkanina+skóra. Ale nie o tym.

    Z innych ciekawostek to gość od Alfy powiedział że wkrótce Q4 dołączy w ofercie do wersji Super - rozmawialiśmy o benzynach i powiedział że dla 200KM będzie Q4, nie pytałem o diesle. To może być ciekawa opcja dla tych co potrzebują Q4, ale w Veloce nie odpowiadają im rzeczy typu pełne skórzane siedzenia (fajny kształt, ale co z tego jak zimno w zimie, w lecie tez niefajnie w pierwszym kontakcie), cena, 18" koła z twardymi oponami Runflat, brak niektórych pakietów które fajnie wychodza cenowo w Giulia i Super a nie ma ich w Veloce (typu Flota Plus) czy nie są im potrzebne elektryczne siedzenia, albo nie chcą zderzaka z dyfuzorem bo jest za krzykliwy. Super dodatkami stylistycznymi można doposażyć sobie coś w kierunku Veloce i zrobić jednak znacznie lepszą cenę, oczywiście jeśli z zniektórych wyżej wymienionych elementów jesteśmy w stanie zrezygnować.

    byłem tez w nowobudowanym/remontowanym salonie (jeszcze wykańczają), Pan pokazał mi ścianę z wzornikiem kolorów lakierów - wreszcie powoli coś w tej Alfie zaczyna się dziać w kierunku premium (wśród wzorników brakuje jednak Misano Blue a miał być od połowy Lutego, taką dostałem informację z FCA z 3 tyg temu). są też już ponoć drukowane katalogi. NIestety nie ma wzornika tapicerek i Pan nic nie wie czy coś będzie. Chwilę wcześniej byłem tez w salonie BMW (z braku SW rozważam też skok w bok na 4 Gran Coupe Xdrive), tam wszystkie lakiery, wszystkie tapicerki na ściance, piękne katalogi obok, auta na jazdy są, te same auta w używce też są, wszyscy eleganccy, jasno, miło, wszyscy się mną interesują - do tego poziomu to jeszcze Alfie brakuje - bo ja dzisiaj czekałem ok 40minut żeby w końcu pogadać z Panem od Alfy, bo ludzi jak na targu, wszyscy po Fiaty (brakuje tego oddzielenia - osobno masówka Fiat, osobno jednak znacznie bardziej niszowy i droższe AR czy Jeep).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 18-02-2017 o 23:41
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #11977
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Ja nie wiem o co chodzi z tymi katalogami ja mam od listopada ładnie wydany katalog giulia wersja oczywiście pl, dzisiaj zreszta w salonie dostałem kolejny dla znajomego który również sie do giulii przymierza


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #11978
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Ja mam ten ładny katalog od grudnia.

  9. #11979
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    Ja nie wiem o co chodzi z tymi katalogami ja mam od listopada ładnie wydany katalog giulia wersja oczywiście pl, dzisiaj zreszta w salonie dostałem kolejny dla znajomego który również sie do giulii przymierza


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    krótko,żeby nie przynudzać9 grudnia zeszłego roku.Salony w Katowicach oddalone o 2 km.Różnica w cenie samochodów circa 2 tyś.zeta
    W salonie Lexusa pani proponuje następnego dnia jazdę próbną samochodem u mnie w domu,czyli ok 50 km od salonu,natomiast w salonie Alfy na moją prośbę czy mogę zobaczyć podświetlenie deski rozdzielczej krótkie nie,bo akumulator rozładowany
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_101511.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	121.0 KB
ID:	222271Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_102050.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	96.9 KB
ID:	222272
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_092553.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	72.4 KB
ID:	222273Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_092644.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	69.8 KB
ID:	222274

    - - - Updated - - -

    i olać kawę,miłe podejście itd.itp.w Lexusie,ale że na żarówki ich nie stać,to nie pojmuję.To,że mnie potraktowali jak upierdliwego klienta to ich broszka.Kupiłem w innym salonie,bo tam nie zostałem potraktowany jak intruz

  10. #11980
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał micjan Zobacz post
    krótko,żeby nie przynudzać9 grudnia zeszłego roku.Salony w Katowicach oddalone o 2 km.Różnica w cenie samochodów circa 2 tyś.zeta
    W salonie Lexusa pani proponuje następnego dnia jazdę próbną samochodem u mnie w domu,czyli ok 50 km od salonu,natomiast w salonie Alfy na moją prośbę czy mogę zobaczyć podświetlenie deski rozdzielczej krótkie nie,bo akumulator rozładowany
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_101511.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	121.0 KB
ID:	222271Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_102050.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	96.9 KB
ID:	222272
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_092553.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	72.4 KB
ID:	222273Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161209_092644.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	69.8 KB
ID:	222274

    - - - Updated - - -

    i olać kawę,miłe podejście itd.itp.w Lexusie,ale że na żarówki ich nie stać,to nie pojmuję.To,że mnie potraktowali jak upierdliwego klienta to ich broszka.Kupiłem w innym salonie,bo tam nie zostałem potraktowany jak intruz
    Widzę, że w Ganinexie nadal stoi ta sama bieda-wersja której fotki wrzucałem w listopadzie. Co ciekawe, wtedy też ładowali akumulator.... I już wtedy twierdzili, że czekają na kolejne sztuki - to było 3 m-ce temu ! Nie rokuję im sprzedaży, to już Żory działają znacznie prężniej.
    W Katowicach Alfą zajmuje się jeden człowiek, jak go nie ma /bo np. jest na jeździe próbnej albo jest sobota / to nikt się kompletnie klientem nie zainteresuje.
    Ostatnio edytowane przez mcwaw ; 19-02-2017 o 11:51

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory