Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #12951
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    jeśli zabijesz siebie, mała strata, jednego morderce drogowego mniej, jeśli zaś zabijesz kogoś, obyś się smażył w piekle
    jazda w Polsce 215 km/h to świadoma próba morderstwa.
    witam mojego ulubionego bota

    Proszę nie przekręcaj mojej wypowiedzi bo tam jest wyraźnie 215km a nie 215km/h
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #12952
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Skąd wiadomo, ze nie cisnął po autobanie?

  3. #12953
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Przerywnik w jakze interesujacej dyskusji:

    http://forzaitalia.pl/macchine/alfa-...szki-z-diablem

    Fajnie sie czyta

  4. #12954
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    jeśli zabijesz siebie, mała strata, jednego morderce drogowego mniej, jeśli zaś zabijesz kogoś, obyś się smażył w piekle
    jazda w Polsce 215 km/h to świadoma próba morderstwa.
    to nie jest watek o moralizowaniu, pisz sobie do kolegi na pw. a poza tym czasem autostrady sa calkowicie puste, gdzieniegdzie sa 3 pasy, wiec jesli sobie pofolgowal w takich warunkach to az tak bym nie demonizowal.tez mi sie zdazylo sprobowac 240 moja tbi jak ja kupilem, ale byly do tego warunki, normalnie jezdze max 160.

  5. #12955
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to nie jest watek o moralizowaniu, pisz sobie do kolegi na pw.
    Daj spokój to zwykły troll


    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Przerywnik w jakze interesujacej dyskusji:

    http://forzaitalia.pl/macchine/alfa-...szki-z-diablem

    Fajnie sie czyta
    hehe jeździłem nią tydzień temu
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #12956
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Szanowni Koledzy, chwalenie się naruszeniem przepisów (prędkość) to lekko mówiąc głupota. Od "sprawdzenia" prędkości są tory no i niemieckie autobany. Uwaga uważanego za TROLLa Andersona była niestety trafna a boczenie się [MENTION=73165]azar[/MENTION], [MENTION=71368]Statyczny[/MENTION], [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jest nie na miejscu. O swoich wyczynach (prędkościowych na naszych drogach) można rozmawiać w "zamkniętym" towarzystwie. Przestępstwo jest przestępstwem, jakoś nikt nie chwali się że coś ukradł. Piszę to gdyż mam prawo -moja kuzynka zginęła gdyż małolat nie opanował samochodu przy prędkości 160 km/h (dopuszczalne 60). Tak więc proponuję - nie chwalcie się Koledzy naruszeniem prawa.

  7. #12957
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Szanowni Koledzy, chwalenie się naruszeniem przepisów (prędkość) to lekko mówiąc głupota. Od "sprawdzenia" prędkości są tory no i niemieckie autobany. Uwaga uważanego za TROLLa Andersona była niestety trafna a boczenie się [MENTION=73165]azar[/MENTION], [MENTION=71368]Statyczny[/MENTION], [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jest nie na miejscu. O swoich wyczynach (prędkościowych na naszych drogach) można rozmawiać w "zamkniętym" towarzystwie. Przestępstwo jest przestępstwem, jakoś nikt nie chwali się że coś ukradł. Piszę to gdyż mam prawo -moja kuzynka zginęła gdyż małolat nie opanował samochodu przy prędkości 160 km/h (dopuszczalne 60). Tak więc proponuję - nie chwalcie się Koledzy naruszeniem prawa.
    Po pierwsze NIGDZIE nie napisałem, że jadę 215km/h. Po drugie przekroczenie prędkości to WYKROCZENIE a nie przestępstwo. Na szczęście w prawie jest to bardzo rozgraniczone bo ty byś pewnie wszystkich skazywał jak za morderstwo.
    Prawo trzeba szanować.

    Jeśli uważasz, że Niemieckie autostrady są do "sprawdzania" prędkości chyba tylko przez ślepe przestrzeganie przepisów. Czyli jak nie ma ograniczeń to mogę jechać 300km/h i będzie bezpiecznie. Otóż nie zalecam. Najważniejsze jest dostosowanie prędkości do warunków a nie ślepe patrzenie na znaki i czasem ustawiane totalnie bez sensu. Ja bardziej się boję takich co sztywno trzymają się przepisów.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #12958
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    PO
    Auto
    Alfa Romeo powered by @sdero - była/ Obecnie Volvo V60 CC T5 AWD
    Postów
    1,128

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    ....Przy czym pierwsze 200km to było ciśnięcie nawet i po 215km [emoji14] a potem ciut powyżej autostradowych...
    Ciśnięte czego skoro nie km/h????
    Metrów na sekundę? Bo ja widzę 215 km... Więc przez 200 km cisnąleś 215 km. Pięknie załamałeś czasoprzestrzeń. Brawo
    Dalej piszesz "powyżej autostradowych" więc znów się pytam czego? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika - powyżej autostradowych prędkości.
    Jeśli jest inaczej to proszę wyjaśnij to...
    Napisałeś to co napisałeś. Anderson zwrócił Ci uwagę, zamiast przyjąć na klatę, to rakiem się wycofujesz i mętnie się tlumaczysz....

  9. #12959
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    W ostatni weekend 3 sztuki Giulii widzialem: czarna na autostradzie kolo Berlina, biala w Wawie kolo Swiatyni Opatrznosci i ciemno szara tez w Wawie... Coraz wiecej ich na ulicach, dobry znak.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  10. #12960
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał marti Zobacz post
    Ciśnięte czego skoro nie km/h????
    Metrów na sekundę? Bo ja widzę 215 km... Więc przez 200 km cisnąleś 215 km. Pięknie załamałeś czasoprzestrzeń. Brawo
    Dalej piszesz "powyżej autostradowych" więc znów się pytam czego? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika - powyżej autostradowych prędkości.
    Jeśli jest inaczej to proszę wyjaśnij to...
    Napisałeś to co napisałeś. Anderson zwrócił Ci uwagę, zamiast przyjąć na klatę, to rakiem się wycofujesz i mętnie się tlumaczysz....
    W jaki sposób to napisał? To jest niby zwracanie uwagi? Ma się smazyc w piekle, proba morderstwa ? Litości! Prędkość trzeba oczywiście dostosować do panujących warunków i kazdy sie z tym zgadza, nikt sie nie kloci. Rozumiem, ze wszyscy przestrzegacie przepisow prawa drogowego, zawsze jezdzicie 50 lub ponizej w terenie zabudowanym? Nigdy nie zdarzylo sie wam przekroczyc predkosci? Wybaczcie ale w to nigdy nie uwierze. Niejednokrotnie ktos bedzie stwarzal o wiele wieksze zagrozenie jadac z mniejsza predkoscia niz tez jadacy z wieksza. Duze znaczenie ma samochod, umiejetnosci i najwazniejsze - warunki na drodze. Ale zaczyna sie robic kolejny off top, takze proponuje przeniesc ta dyskusje do innego dzialu

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory