Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #13481
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    To nie ogarniam...
    Odbieram auto z nieaktualnym softem? Nie mogli tego zrobić jak stało u dealera???



    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  2. #13482
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    tak widać wielu działa. z innego podwórka, żeby nie było że tylko AR daje ciała. w 2015 na wiosnę kupiłem motor (Honda) ze stocku - wyprzedaż rocznika, dość szybko okazało się że pokazują mi się błędy silnika, kasuje licznik itp. pogooglowałem, okazało się że od wielu miesięcy (>0.5 roku) jest kampania wymiany komputera/licznika, bo u większości szaleje i mój VIN się łapie. dealer miał to gdzieś, całą jesień/zimę motor stał u nich w salonie, wiele roboty w serwisie nie mieli, ale i tak nie chciało im się z tym robić - zostawili problem dla mnie. skarga do Honda Polska to była tylko jakaś korespondencja, moje uwagi itp, ale nikt nawet mnie nie przeprosił choćby za kłopot (dojazd 2x50km do ASO). jeśli chodzi o AR, to jednak moja poprzednia 159 z 2005r, przed wydaniem w salonie na wiosnę 2006 przeszła wszelki kampanie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13483
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Żeby nie było. FCA dzwoniło do mnie po feedback z zakupu auta. Wysłali też maila z ankietą.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  4. #13484
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Przejechałem w ciągu ostatatnich 2 tygodni w samych Włoszech 2000 km, do tego kolejne 2000 w Austrii i Czechach.
    W sumie widziałem... 6 Giulii (w tym jedną Q, w Austrii na szwajcarskich blachach) i 2 Stelvio. Pomijam Muzeum w Arese, pod którym było parę Giulii oraz lawety z nowymi sztukami (tego było sporo).
    Trochę słabo jak na Italię, spodziewałem się dużej więcej, ale może miałem po prostu pecha

  5. #13485
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Przejechałem w ciągu ostatatnich 2 tygodni w samych Włoszech 2000 km, do tego kolejne 2000 w Austrii i Czechach.
    W sumie widziałem... 6 Giulii (w tym jedną Q, w Austrii na szwajcarskich blachach) i 2 Stelvio. Pomijam Muzeum w Arese, pod którym było parę Giulii oraz lawety z nowymi sztukami (tego było sporo).
    Trochę słabo jak na Italię, spodziewałem się dużej więcej, ale może miałem po prostu pecha
    Raczej miałeś pecha. Twarde dane sprzedażowe mówią, że w czerwcu 1500 sztuk się sprzedało w samych Włoszech a to bardzo dobry wynik. Ja np. codziennie w Warszawie się rozglądam i tak widzę średnio jedną Giulię na miesiąc.... albo mam pecha albo wyjątkowo słabo sprzedaż idzie w PL. Ale nie ma za bardzo dostępu do danych sprzedażowych w PL.

  6. #13486
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Przejechałem w ciągu ostatatnich 2 tygodni w samych Włoszech 2000 km, do tego kolejne 2000 w Austrii i Czechach.
    W sumie widziałem... 6 Giulii (w tym jedną Q, w Austrii na szwajcarskich blachach) i 2 Stelvio. Pomijam Muzeum w Arese, pod którym było parę Giulii oraz lawety z nowymi sztukami (tego było sporo).
    Trochę słabo jak na Italię, spodziewałem się dużej więcej, ale może miałem po prostu pecha
    skoro w tych kilku krajach mamy obecnie powiedzmy z 10tys zarejestrowanych Giuli (estymuje - ilosc zarejestrowanych giuli w Europie to bedzie ok 24tys do konca czerwca), to ile mozna spotkac na drodze w 2 tygodnie? spotkanie 6 to tak akurat IMO. czego sie spodziewales, ze kazdy kto kupi bedzie jezdzil non stop bo sobie kupil nowe I ma sie pokazac na drodze czy jak? a ile widziales 159? mysle ze w tych krajach ciagle jezdzi ok 50tys sztuk - proporcjonalnie powinienes widziec ok 30szt, ile widziales?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #13487
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    A ja byłem na wycieczce w Warszawie i spotkałem 2 Stelvio i jedną Giulię na trasie, w okolicy mojej pracy jeździ jeszcze jedna którą widuję raz na 1-2 tyg.

  8. #13488
    Użytkownik Świeżak Avatar arteg83
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Lubaczów
    Auto
    156 SW 2.4 175KM - była, 156 SW 1.9 158 KM - była, S-Max 2.0 140KM - jest
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    A ja byłem na wycieczce w Warszawie
    ...szkolnej?

    sorry, ale nie mogłem się powstrzymać
    Vectra B 93' 1.6 75 KM - była
    Honda Accord 99' 1.8 136 KM - była

    156 SW 05' 2.4 175 KM - R.I.P

    156 SW 05' 1.9 158 KM - była
    Ford S-Max 07' 2.0 140KM - jest


    Zawsze są dwa uda. Uda się albo nie uda...

  9. #13489
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie


    Dwie sztuki giulii w jeden tydzień.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  10. #13490
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    No u mnie ostatnio też wysyp. W ciągu 3 dni zauważyłem 4 Giulie, w tym jedna na niemieckich tablicach.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory