Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #13921
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Ja we wtorek stoję sobie na światłach, przejeżdża przede mnie bardzo ładny Triumph bodajże BONNEVILLE ( btw piękna maszyna ) facet cały czas się patrzy, przygląda i na końcu kręci głową, wystawia rękę i pokazuje kciuk do góry NIGDY mi się to nie przytrafiło w żadnym innym samochodzie.

  2. #13922
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=73786]Garraty[/MENTION] - może Cię zaskoczę ale we Włoszech czułem się jak "pan", w Mediolanie zebrała się nawet mała grupka i podziwiali, Włosi o dziwo mało wiedzą o "nowej" produkcji Giulii. Polityka firmy mnie zadziwia, stawiają na Stany, Chiny, coś tam jeszcze a nie walczą o rynek europejski, gdzie mogliby grać w pierwszej trójce. Sami przyczyniają się do słabszych niż oczekują wyników. Ciężko jest odbudować to co zburzyli odkładając w czasie wejście nowego modelu po 159.

  3. #13923
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    [MENTION=73786]Garraty[/MENTION] - może Cię zaskoczę ale we Włoszech czułem się jak "pan", w Mediolanie zebrała się nawet mała grupka i podziwiali, Włosi o dziwo mało wiedzą o "nowej" produkcji Giulii. Polityka firmy mnie zadziwia, stawiają na Stany, Chiny, coś tam jeszcze a nie walczą o rynek europejski, gdzie mogliby grać w pierwszej trójce. Sami przyczyniają się do słabszych niż oczekują wyników. Ciężko jest odbudować to co zburzyli odkładając w czasie wejście nowego modelu po 159.
    Marketing jest bardzo słabą stroną Alfy. Zrobili naprawdę dobry samochód ale powinni się o wiele bardziej postarać..

    BTW,
    Nowy V2 Air Induction System - Giulia 2.0L od Eurocompulsion - chłopaki w USA robią świetne rzeczy. To plus wydech centerline/magnaflow będą dawać świetne efekty.

    http://www.giuliaforums.com/forum/80...al-thread.html

    http://www.giuliaforums.com/forum/80...al-thread.html

    https://www.centerlinealfa.com/catal...exhaust-giulia

  4. #13924
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Dla mnie giulia jest ladna aczkolwiek dwoch moich znajomych mowia ze giulie sa brzydkie z przodu i kompletnie nigdy by tego czegos nie kupili -natomiast na obrone musze powiedziec ze jezdza duzo drozszymi autami niz giulia-jeden BMW 650 grancoupe a drugi SL r231...takze bardziej na lans bo wiadomo ze alfa sie nie poszpanuje

  5. #13925
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Jedni kupują, żeby mieć lans a inni po coś innego, nie mi oceniać.

  6. #13926
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Cytat Napisał irek81 Zobacz post
    Spowalniają? Fajne silniki (zwłaszcza diesla) super prowadzenie, awaryjność na stosunkowo niskim poziomie + niewygórowana cena nowego modelu - niestety to już przeszłość.
    Po tym co piszesz widać, że nie masz pojęcia jaka powinna być prawdziwa [notranslate]Alfa[/notranslate]. Twój opis pasuje do dobrego Opla ale w Alfie się nie sprawdziło - 159 to była porażka firmy i regres w stosunku do 156. Ciężki kloc bez dobrych silników benzynowych nie mógł zostać hitem a niska awaryjność nie jest najważniejsza w dobrej Alfie Romeo.
    Giulia bajecznie się prowadzi i ma się w końcu czym odpychać - to jest w końcu prawdziwa [notranslate]Alfa[/notranslate] z krwi i kości Jeśli kupiłeś 159 bo była ładna to wcale sie nie dziwię, bo to największa zaleta tego samochodu. Giulia zalet ma dużo więcej, tylko trzeba się nią przejechać, żeby to pojąć.

  7. #13927
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 FL
    Postów
    17

    Domyślnie

    Dla mnie podobnie, nawet jeśli chodzi o design, Giulia jest kontynuacją tego co widzieliśmy w 156. Zgrabna, dynamiczna sylwetka i piękne przetłoczenia. 159 nigdy do mnie nie przemawiała. Poza niewątpliwie pięknym przodem, jest po prostu krowiasta. Patrząc na Giulię, wreszcie czuję że bez płaczu mogę zostawić dla niej swoje busso. W przypadku 159, w życiu nie zdecydowałbym się na taki manewr.
    Niemniej jednak są gusta i guściki. To tylko mój subiektywny odbiór.

  8. #13928
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Fakt ciężko jest naprawić to że Giulia tak późno zadebiutowała, ale nie popełnili drugi raz tego samego błędu co w 159. Mianowicie silniki benzynowe są lepsze niż diesle, a w 159 nie było innego wyboru do czasu tbi jak diesel.

  9. #13929
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    W Giuliettcie już były lepsze. Giulia tylko to potwierdziła. Powinni wprowadzić upgrade pack dla osób (za kasę u dealerów), które zamówiły benzynę w ciemno jeszcze przed premiera. Ogłosili Veloce dopiero w grudniu i czuje się trochę oszukany, a to już moja druga [notranslate]Alfa[/notranslate] zamówiona w preorderze. Powinni jakoś ogarnąć politykę stałych klientów...


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  10. #13930
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Ale diesle w Giuli sa slabe?Zuzywaja pewnie duzo mniej paliwa od benzyn i jakby nie bylo kazdy kto interesuje sie motoryzacja to wie ze diesle w alfach JTD to mozna kupowac bo to udane silniki...i to juz taka legenda jak 1.9 TDI w VAG.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory