Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #14271
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    wnętrze jest o klasę lepsze, niż w AR
    Pewnie masz na myśli jakość i spasowanie materiałów, bo chyba nie design...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #14272
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Pomijając, że jalopnik od dłuższego czasu walczy o tytuł kloaki moto dziennikarstwa, tfu pisarstwa internetowego na poziomie breitbarta, buzzfeeda czy innego pudelka, to na prawdę zastanawia mnie ich wyraźny bias w stosunku do alfy. Jest to już teraz tak widoczne, że aż śmieszne. Ciekawe, że jak się wyklepie w googlach Alfa Giulia test issues pierwsze dwa rezultaty z jalopa, które odwołują się do tych samych dwóch "incydentów". Edgelordowa chołota w komentarzach wydaje się być dobrze zabawiona również. Tylko zastanawia taki w sumie bezinteresowny hejt. Ani oni tych aut wogóle nie znają bo to gównarzeria w zasadzie, a zgrywają specjalistów od doświadczeń konsumenckich jakby, żyli w w Europie 3x dłużej niż sami Europejczycy.

  3. #14273
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Pewnie masz na myśli jakość i spasowanie materiałów, bo chyba nie design...
    Zgadza się, materiałowo A5 lepsza od Giulii, spasowanie trochę lepsze, ale w AR też niczego sobie.
    Design to już kwestia mocno indywidualna, dla mnie Giulia pod względem designu w klasie na 2 miejscu po C klasie, ale to tylko ja.


    Cytat Napisał PietereQ Zobacz post
    Pomijając, że jalopnik od dłuższego czasu walczy o tytuł kloaki moto dziennikarstwa, tfu pisarstwa internetowego na poziomie breitbarta, buzzfeeda czy innego pudelka, to na prawdę zastanawia mnie ich wyraźny bias w stosunku do alfy. Jest to już teraz tak widoczne, że aż śmieszne. Ciekawe, że jak się wyklepie w googlach Alfa Giulia test issues pierwsze dwa rezultaty z jalopa, które odwołują się do tych samych dwóch "incydentów". Edgelordowa chołota w komentarzach wydaje się być dobrze zabawiona również. Tylko zastanawia taki w sumie bezinteresowny hejt. Ani oni tych aut wogóle nie znają bo to gównarzeria w zasadzie, a zgrywają specjalistów od doświadczeń konsumenckich jakby, żyli w w Europie 3x dłużej niż sami Europejczycy.
    Też mnie to dziwi, oni przecież nie widzieli nowej Alfy od prawie 30 lat, a znają się na niej, jakby się wychowali na 156, 159 i Julce.
    Zgadzam się też, że poziom publikacji na Jalopnik bardzo spadł od kiedy Doug DeMuro i Tavarish przestali tam pisać.
    Najlepsze motoryzacyjne portale zza oceanu to dla mnie Car and Driver, Motor Trend (szczególnie kanał YT), kanały DeMuro oraz Everyday Driver.

  4. #14274
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    Cytat Napisał PietereQ Zobacz post
    Pomijając, że jalopnik od dłuższego czasu walczy o tytuł kloaki moto dziennikarstwa, tfu pisarstwa internetowego na poziomie breitbarta, buzzfeeda czy innego pudelka, to na prawdę zastanawia mnie ich wyraźny bias w stosunku do alfy. Jest to już teraz tak widoczne, że aż śmieszne. Ciekawe, że jak się wyklepie w googlach Alfa Giulia test issues pierwsze dwa rezultaty z jalopa, które odwołują się do tych samych dwóch "incydentów". Edgelordowa chołota w komentarzach wydaje się być dobrze zabawiona również. Tylko zastanawia taki w sumie bezinteresowny hejt. Ani oni tych aut wogóle nie znają bo to gównarzeria w zasadzie, a zgrywają specjalistów od doświadczeń konsumenckich jakby, żyli w w Europie 3x dłużej niż sami Europejczycy.
    a teraz poproszę o to samo, ale po polsku... poważnie proszę

  5. #14275
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Wrzuć se w google translate...

  6. #14276
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Jak to możliwe, że przy tych wszystkich narzekaniach na Gulię zdobyła ona kolejną nagrodę?
    http://www.alfaromeopress.pl/press/a...ryce-polnocnej

    Bo to bardzo dobry samochód jest.

  7. #14277
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Jak to możliwe, że przy tych wszystkich narzekaniach na Gulię zdobyła ona kolejną nagrodę?
    http://www.alfaromeopress.pl/press/a...ryce-polnocnej

    Bo to bardzo dobry samochód jest.
    Alfa 147 też za "swoich" czasów zdobyła trochę nagród. Ale o tym się nie mówi poza kręgiem miłośników marki.

    Wątpię by powyższa wiadomość o Giulii została opublikowana gdzieś w polskich mediach. No może gdześ jako zapachjdziura.

  8. #14278
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Może się nie mówi o nagrodach... ale na ulicach 147 jest jak psów (oczywiscie jak na AR).
    Być może się nie mówi o tych nagrodach bo to już było i nikt się teraz nie podnieca takimi sprawami Wtedy tak....

    Nie słyszałem nawet u handlarzy, żeby reklamowali auto: "w 1999 zdobył tytuł samochodu roku".... no bez sensu.

    Nagrody są na teraz- żeby o tym mówić i mieć darmową reklamę.
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  9. #14279
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    https://www.facebook.com/AutomobileC...67277120137817

    Chyba pooklejam moją na czerwień


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  10. #14280
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Kilka lat o tym pisaliśmy, ale w końcu :

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DQD1vn4X0AA4rNi.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	114.9 KB
ID:	238527
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory