Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #14591
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Sama marka zanotowała spory wzrost sprzedaży w stosunku do ostatnich lat w Polsce, w Europie chyba nie będzie tak różowo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #14592
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Sama marka zanotowała spory wzrost sprzedaży w stosunku do ostatnich lat w Polsce, w Europie chyba nie będzie tak różowo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    sprzedaż marki jako całości w Polsce wzrosła, nic dziwnego skoro są nowe modele. odlicz Stelvio i przypomnij sobie że w 2016r nie było praktycznie żadnych Giuli 2.0TB jeszcze dostarczanych do klientów (pojedyncze sztuki które zostały kupione z tych które wystawiono do salonów) a 2.2d wyposażenie było bardzo okrojone i też za dużo 2.2d nie było odbieranych, odejmij te auta od tych 1185szt z 2017r i ile wyjdzie?

    a teraz co było wcześniej wg danych ze strony FCA:
    Alfa Romeo pozyskała w 2016 r. 699 nowych „Alfisti". Większość Klientów zdecydowała się na model Giulietta - zarejestrowano 535 szt. tego kompaktowego modelu.
    i:
    Marka Alfa Romeo pozyskała w 2015 r. 688 nowych „Alfisti". Większość Klientów zdecydowała się na model Giulietta - zarejestrowano 572 szt. tego kompaktowego modelu.

    U nas sprzedaż jest bardzo mała, potrzeba więcej modeli, lepszego serwisu, odczarowania złego stereotypu marki no i większych zarobków.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #14593
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    w Europie chyba nie będzie tak różowo.
    https://www.clubalfa.it/32396-alfa-r...egativo-7.html
    Alfa Romeo Nel Cuore

  4. #14594
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Może Gulia
    Postów
    6

    Domyślnie

    Znowu byłem w salonie alfy i znowu siedziałem w Gulii - Voloce i zwykłej. Mam 180 cm wzrostu.Co robię źle,że nie pasuje mi przedni fotel ( jeździłem Veloce ) - fotel pomimo sportowej "wysuwajki" z przodu nie podpiera moich ud,jak podniosę fotel to jestem głową w podsufitce,choć pod udami jest lepiej.Czy ktoś wie - czy przy regulacji manualnej można to lepiej wyregulować ? Brak mi regulacji pochylenia siedziska- w Volvo nie ma z tym problemów,podobnie w Audi.Czy coś jest ze mną nie tak?

  5. #14595
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    14

    Domyślnie

    Fotele w Volvo to niestety inna klasa, znaczy się wyższa. Sam sprzęt, samochód, jednak nie daje tyle radochy z jazdy co Alfa.

  6. #14596
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał androzek Zobacz post
    Znowu byłem w salonie alfy i znowu siedziałem w Gulii - Voloce i zwykłej. Mam 180 cm wzrostu.Co robię źle,że nie pasuje mi przedni fotel ( jeździłem Veloce ) - fotel pomimo sportowej "wysuwajki" z przodu nie podpiera moich ud,jak podniosę fotel to jestem głową w podsufitce,choć pod udami jest lepiej.Czy ktoś wie - czy przy regulacji manualnej można to lepiej wyregulować ? Brak mi regulacji pochylenia siedziska- w Volvo nie ma z tym problemów,podobnie w Audi.Czy coś jest ze mną nie tak?
    Jak weźmiesz pakiet komfort, masz regulowane podparcie ud. Ja ma ponad 180 cm i podpiera mi. Ostatnio robiłem trasę 800 km i nie czułem w ogóle dyskomfortu a mam problemy z kręgosłupem. Przed zakupem miałem wypożyczona klasę c i po trasie do Poznania musiałem spać na desce


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #14597
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Cytat Napisał Smoku Zobacz post
    Fotele w Volvo to niestety inna klasa, znaczy się wyższa. Sam sprzęt, samochód, jednak nie daje tyle radochy z jazdy co Alfa.
    Widać, że znasz się na rzeczy także prosimy - rozwiń swą rozbudowaną wypowiedź. Jakie Volvo porównujesz do Giulii i w czym ten wóz jest wyższej klasy niż Giulia Veloce? Rodzajem napędu ? rozłożeniem masy? A może jest dużo lżejszy, bardziej zaawansowany technicznie ? Podaj parę konkretów.

  8. #14598
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Widać, że znasz się na rzeczy także prosimy - rozwiń swą rozbudowaną wypowiedź. Jakie Volvo porównujesz do Giulii i w czym ten wóz jest wyższej klasy niż Giulia Veloce? Rodzajem napędu ? rozłożeniem masy? A może jest dużo lżejszy, bardziej zaawansowany technicznie ? Podaj parę konkretów.
    Raczej bym się nie czepiał. Z wypowiedzi wynika że tylko fotele są lepsze. I to czysty subiektywizm

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  9. #14599
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    14

    Domyślnie

    Dziękuję. Właśnie to miałem napisać.

  10. #14600
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Smoku Zobacz post
    Dziękuję. Właśnie to miałem napisać.
    Jeździłem Volvo V60 z 2010 r i xc60 z 2013 i oba samochody miały bardzo słabą regulacje podparcia lędźwi. Nadal mam xc60 i zdecydowanie wygodniej jeździ się Giulia. Fotele lepiej trzymają na boki, lepiej wypychają lędźwie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory