Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #14651
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Poprosiłem o ofertę na abonament Giulia Super + wyposażenie za 10000 zł.

    Ciekawe ile większa będzie rata.
    Czekam...

    Dla porównania wczoraj zgłosiłem chęć zakupu Focusa dla pracownika. Tego samego dnia oferta, a dziś szczegóły i zamówienie.

    Obsługa na innym poziomie.

  2. #14652
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    W Szczecinie, gdy zapytałem o tą ofertę, sprzedawca nie wiedział o co chodzi i odsyłał mnie na stronę abonament.alfaromeo.pl
    a na stronie w formularzu "zapytaj o ofertę" wymagają podania dealera który ma się ze mną kontaktować. Oferta jest wg mnie ciekawa, ubezpieczenie oraz opony w cenie to jest naprawdę spory bonus. Teraz płacę (za Bmw f10) ok 4200 zł / rok + opony zimowe 4300zł .
    Czyli ponad 16000 zł trzeba doliczyć do kosztu (miesięcznej raty) leasingu. (ok 470 zł /mies)

  3. #14653
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Czekam...

    Dla porównania wczoraj zgłosiłem chęć zakupu Focusa dla pracownika. Tego samego dnia oferta, a dziś szczegóły i zamówienie.

    Obsługa na innym poziomie.
    Dajcie im trochę czasu, oferta dopiero wchodzi na rynek...

  4. #14654
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Czekam...

    Dla porównania wczoraj zgłosiłem chęć zakupu Focusa dla pracownika. Tego samego dnia oferta, a dziś szczegóły i zamówienie.

    Obsługa na innym poziomie.
    Ja mam skrajnie inne wrażenia. Zapisałem się na stronie abonament.alfaromeo.pl w piątek wieczorem, w sobotę dzwoniła pani z AR z potwierdzeniem który dealer ma się do mnie odezwać z ofertą. W poniedziałek dzwonił do mnie handlowiec z wybranego salonu. W trakcie rozmowy wyszło, że takie auto jak chcę nie może być w abonamencie (Giulia Veloce) bo taka decyzja centrali. Pogadaliśmy o innych opcjach (przy czym pan był bardzo dobrze zorientowany), godzinę później miałem na mailu ofertę na 3 sztuki Veloce które mają na miejscu (1x demo i 2x nówki). Umówiliśmy się na następny dzień (wtorek) na jazdę próbną i w efekcie podpisaliśmy umowę. Przez połowę czasu udawałem że się nie znam za bardzo i raczej w bambuko nikt mnie zrobić nie chciał, potem się przyznałem że coś tam wiem na temat tego auta i AR ogólnie i rozmowa nadal była przyjemna, może nawet przyjemniejsza. Tak więc jak dla mnie obsługa klienta dobra, handlowcy też sprawni skoro mnie tak szybko przekabacili
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #14655
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Do mnie z salonu też dzwonili. Ze strony dealera wszystko jest ok. Problemem jest centrala FCA Polska. Robią promocję, a nie dają kalkulatora do obliczenia raty. Dealer musiał wysłać konfigurację i czekamy. Czekamy. Czekamy...

  6. #14656
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Dlaczego??
    bo motory Ci pala pewnie wiecej

    w

  7. #14657
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    bo motory Ci pala pewnie wiecej

    w
    Nie o to chodzi. Chciałbym się uwolnić od Diesla i chce porównać np benzynę 200 KM. Niestety robię ponad 30 tys rocznie

  8. #14658
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Ja mam skrajnie inne wrażenia. Zapisałem się na stronie abonament.alfaromeo.pl w piątek wieczorem, w sobotę dzwoniła pani z AR z potwierdzeniem który dealer ma się do mnie odezwać z ofertą. W poniedziałek dzwonił do mnie handlowiec z wybranego salonu. W trakcie rozmowy wyszło, że takie auto jak chcę nie może być w abonamencie (Giulia Veloce) bo taka decyzja centrali. Pogadaliśmy o innych opcjach (przy czym pan był bardzo dobrze zorientowany), godzinę później miałem na mailu ofertę na 3 sztuki Veloce które mają na miejscu (1x demo i 2x nówki). Umówiliśmy się na następny dzień (wtorek) na jazdę próbną i w efekcie podpisaliśmy umowę. Przez połowę czasu udawałem że się nie znam za bardzo i raczej w bambuko nikt mnie zrobić nie chciał, potem się przyznałem że coś tam wiem na temat tego auta i AR ogólnie i rozmowa nadal była przyjemna, może nawet przyjemniejsza. Tak więc jak dla mnie obsługa klienta dobra, handlowcy też sprawni skoro mnie tak szybko przekabacili
    chcesz dobrą ofertę na wynajem albo leasing na veloce z dobrym rabatem to daj znać na priv. Veloce już jest w alfaabonamencie ale nie ma jeszcze na stronie

  9. #14659
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    A i zapomniałem, panowie w salonie niejako potwierdzili, że ten silnik ok 350 kuni ma się pojawić wkrótce w ofercie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #14660
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Hybryda?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory