Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #14771
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    W Poznaniu co drugi dzień jakąś mijam więc parę ich musi być...
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #14772
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    wynik Giulii i mazdy prawie identyczny, tylko czemu mazde widac na każdym skrzyzowaniu co dwie minuty, a giulie raz na miesiąc? Tak naprawdę to częsciej juz widzę stelvio...
    A ile lat w sprzedazy jest Giulia a ile Mazda? Sam sobie odpowiedz na pytanie. Ja w Krakowie widze praktycznie codziennie Stelvio czy inna Giulie.

  3. #14773
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    To zależy gdzie. Wczoraj widziałem np. 2 w Warszawie. Nie ma tygodnia żebym jakiejś nie widział. Ile wam trzeba tłumaczyć (i , że w ogóle trzeba), że Alfa to samochód specyficzny i niszowy. To nie toyota Corolla czy Octavia czy Mazda dla wszystkich. Klient w Alfie ma konkretne wymagania. 1. Prowadzenie (tu ciężko pobić Alfę w tej cenie) 2. specyficzny styl. Jak widać takich zapaleńców jest mniej niż ludzi, którym zależy tylko żeby się nie psuł i jechał.

    Są jednak też inne przypadki. Klient przyszedł kupić Levorga. Marka Subaru taka dobra niezawodna od znajomych polecana. Przejechał się jednak Giulią bo akurat była taka możliwość. Wrócił spocony z wrażeń. Wpłacił zaliczkę Nie wiedział co to Alfa

    Alfą się trzeba przejechać żeby wiedzieć że się ją chce. W Polsce niestety opinia alfy ciągnie się jeszcze z czasów 156 która nie dawała rady przy ówczesnej jakości nawierzchni. Wiem bo sam miałem. Wymiana całego zawieszenie po 8tys to nie była fanaberia tylko konieczność. Dlatego ludzie się boja.

    Mnie to jednak nie przeszkadza bo mam możliwość jazdy wspaniałym samochodem i w dodatku chyba W warszawie są tylko 2 Veloce Vesuvio Gray. Przy czym tej drugiej nie jestem pewien czy z Warszawy miała numery. W Polsce też pewnie na palcach jednej ręki można takie policzyć
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #14774
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=73165]azar[/MENTION] -polam i wszystko jasne who is who.

  5. #14775
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To zależy gdzie. Wczoraj widziałem np. 2 w Warszawie. Nie ma tygodnia żebym jakiejś nie widział. Ile wam trzeba tłumaczyć (i , że w ogóle trzeba), że Alfa to samochód specyficzny i niszowy. To nie toyota Corolla czy Octavia czy Mazda dla wszystkich. Klient w Alfie ma konkretne wymagania. 1. Prowadzenie (tu ciężko pobić Alfę w tej cenie) 2. specyficzny styl. Jak widać takich zapaleńców jest mniej niż ludzi, którym zależy tylko żeby się nie psuł i jechał.

    Są jednak też inne przypadki. Klient przyszedł kupić Levorga. Marka Subaru taka dobra niezawodna od znajomych polecana. Przejechał się jednak Giulią bo akurat była taka możliwość. Wrócił spocony z wrażeń. Wpłacił zaliczkę Nie wiedział co to Alfa

    Alfą się trzeba przejechać żeby wiedzieć że się ją chce. W Polsce niestety opinia alfy ciągnie się jeszcze z czasów 156 która nie dawała rady przy ówczesnej jakości nawierzchni. Wiem bo sam miałem. Wymiana całego zawieszenie po 8tys to nie była fanaberia tylko konieczność. Dlatego ludzie się boja.

    Mnie to jednak nie przeszkadza bo mam możliwość jazdy wspaniałym samochodem i w dodatku chyba W warszawie są tylko 2 Veloce Vesuvio Gray. Przy czym tej drugiej nie jestem pewien czy z Warszawy miała numery. W Polsce też pewnie na palcach jednej ręki można takie policzyć

    Ze mnie się śmiali 18 lat temu jak kupiłem Ducati. Teraz połowa moich kumpli ma. Potem się śmiali ze alfe kupiłem. Teraz wielu z nich tez kupiło. Chodzę i zarażam dwoma wirusami i efekty są. Kumpla namówiłem na Mito i pojechał go odebrać z ojcem u Dukiewicza w Wawie. A trzeba zaznaczyć ze cała rodzina jeździ Volvo od wielu lat. Ojciec jak zobaczył Giulie to mu dech zaparło a jak się przejechał Veloce to się posikał. Zamówienie w tem sam dzień a z miediąc temu odbierali. Mówi, że przyjemność z jazdy jest nie do opisania. O urodzie nie warto wspominać.
    Ostatnio edytowane przez duke75 ; 12-03-2018 o 09:14

  6. #14776
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    [MENTION=42338]duke75[/MENTION] - i to jest godna postawa... a nie jak kilku tutaj, że Mazda... że AR upada... że wstyd, że coś tam....
    Z AR jest jak z kobietą... kocha się bezwzględnie i mimo wszystko
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  7. #14777
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    [MENTION=42338]duke75[/MENTION] - i to jest godna postawa... a nie jak kilku tutaj, że Mazda... że AR upada... że wstyd, że coś tam....
    Z AR jest jak z kobietą... kocha się bezwzględnie i mimo wszystko
    Taka "miłość" z godnością, to niewiele wspólnego ma (że "bezwzględnie i mimo wszystko" - to już zwichrowanie pewne raczej , zarówno w dziedzinie Kobiet jak i aut )

  8. #14778
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Miłość rzadko kiedy ma coś wspólnego z godnością- taki jej urok
    Zwichrowanie? No tak... oczywiście, że tak! Gdyby nie to, bylibyśmy nudni jak Niemcy...
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  9. #14779
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    Miłość rzadko kiedy ma coś wspólnego z godnością- taki jej urok ....
    Zdecydowanie nieprawda.

    Co do Niemców - życzyłbym sobie takiej "nudy" w ofercie AR.

  10. #14780
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Taka "miłość" z godnością, to niewiele wspólnego ma (że "bezwzględnie i mimo wszystko" - to już zwichrowanie pewne raczej , zarówno w dziedzinie Kobiet jak i aut )
    Zupelnie sie nie zgadzam. Tutaj milosc jest w calej rozciaglosci uzasadniona. Dla mnie samochod jest swietny, najlepszy w zasadzie jaki mialem i ktorym jezdzilem. Samochod mam od 20 000 km i nawet najmniejszego problemu. Kumpel z pracy od 10 000 km i dalej jest zadowolony jak male dziecko, ktore dostalo kinder niespodzianke. Co ciekawe wirus Alfy rozprzestrzenil sie w srodowisku rodzinnym i brat za 3 tygodnie odbiera kolejna Veloce.

    Takze w moim wypadku, wypadku mojego kolegi to nie jest bezwzgledna milosc mimo wszystko tylko po prostu cieszenie sie swietnym produktem jakim jest Giulia.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory