Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #15541
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD 8v, Fiat 125p '69
    Postów
    28

    Domyślnie

    Oni co tydzień potwierdzają inną wersje. Lifting Giulii, nowy crossover, nowa Giulietta, nowa GTV. I taka gadka jest już od kilku lat. Ja już ide tym tokiem, że najpierw mają coś pokazać dopiero potem można o tym rozmawiać. Jestem ciekawy czy jest jeszcze jakakolwiek tak naiwna osoba żeby wierzyć w ich komunikaty prasowe. Na ten moment tak jak już wspomniałem w wątku o nowej Giuliettcie, to jest po prostu ż e n u j ą c e, że tak duży koncern tak traktuje swoich fanów i przede wszystkim klientów. To 15 liftingów Giulietty jeszcze mogę osobiście przeżyć, ale te nowe ,,paintjoby" na Giulie i Stelvio to żywo przejęta kalka z jakiegoś Golfa czy Kadeta w stylu Auto Tuning Show z 1998 roku. Są po prostu straszne.

    Edit: Tutaj link o tym co pokażą w Genewie, patrzcie i płaczcie: http://www.cars-power.com/news/alfa-...hkUBRUOkgE2AVQ

  2. #15542
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Absurdem jest kupowanie prawie 300KM samochodu z napędem na 4 koła a potem robienie nim 90% przebiegu po mieście. I marudzenie, że pali 15l bo licznik więcej nie pokazuje, żeby nie stresować właściciela. Pewnie połowa lub lepiej właścicieli Giulii na naszym forum tak używa własnych samochodów i nie jest to ani ekologiczne ani logiczne.
    ja tam mam stale 15l/100km na zegarach (real to jakieś ok 16), nie narzekam. reszta dokładnie tak, bez sensu ale dla kierowcy ale przyjemne kiedyś miałem motor, ale zacząłem się bać o własne życie, teraz też mam emocje ale jest dla wszystkich (a szczególnie dla mnie) znacznie bezpieczniej. Giulia nie jest duża, jest w sam raz.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #15543
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Absurdem jest kupowanie prawie 300KM samochodu z napędem na 4 koła a potem robienie nim 90% przebiegu po mieście. I marudzenie, że pali 15l bo licznik więcej nie pokazuje, żeby nie stresować właściciela. Pewnie połowa lub lepiej właścicieli Giulii na naszym forum tak używa własnych samochodów i nie jest to ani ekologiczne ani logiczne.
    No to kupiłem, i to za gotówkę, ten absurdalnie nielogiczny samochód, mając do wyboru dwie mocno doposażone wersje Super i jedną średnio doposażoną wersje Veloce za podobną kasę. Złożyłem telefonicznie swoją ofertę finansową trzem różnym dealerom i po dwóch dniach odezwał się ten, który posiadał Veloce. Po krótkiej rozmowie powiedziałam biorę i do dziś nie żałuję. Po tygodniu odezwali się pozostali, ale ja już wtedy jeździłem swoją nową Alfą Nadal uważam, że zakup Veloce to moja fanaberia, bo 150 KM też by mi wystarczyło, ale napęd na cztery łapy (szczególnie w zimie), 8-biegowy automat od ZF i sportowe fotele w standardzie są nie do zastąpienia.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #15544
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    I brawo za decyzje !


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #15545
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    No to kupiłem, i to za gotówkę, ten absurdalnie nielogiczny samochód, mając do wyboru dwie mocno doposażone wersje Super i jedną średnio doposażoną wersje Veloce za podobną kasę. Złożyłem telefonicznie swoją ofertę finansową trzem różnym dealerom i po dwóch dniach odezwał się ten, który posiadał Veloce. Po krótkiej rozmowie powiedziałam biorę i do dziś nie żałuję. Po tygodniu odezwali się pozostali, ale ja już wtedy jeździłem swoją nową Alfą Nadal uważam, że zakup Veloce to moja fanaberia, bo 150 KM też by mi wystarczyło, ale napęd na cztery łapy (szczególnie w zimie), 8-biegowy automat od ZF i sportowe fotele w standardzie są nie do zastąpienia.
    extra ;-)

    bo nie zawsze w takich decyzjach chodzi o rozsądek


    jakbyśmy myśleli tylko rozsądkiem to zamiast AR Giulia, to należałoby kupić pewnie albo coś dwumiejscowego, żeby było łatwo parkować (typu smart ;-) ), albo jakiegoś vana 7 osobowego, żeby cała rodzinę można było przewieźć ;-)
    Ostatnio edytowane przez k3ss ; 28-02-2019 o 09:36

  6. #15546
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    chyba nie było ( nie znalazłem ):

    https://www.wyborkierowcow.pl/volksw...08-porownanie/

    Giulia, Arteon, a5, stinger 508,

    oraz
    filmik z wersjami 4x4 giulia stinger arteon q50
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=uf-f32DSJbE

  7. #15547
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    extra ;-)

    bo nie zawsze w takich decyzjach chodzi o rozsądek
    Ależ chodzi. Suma nałogów = stała. Jeśli wyeliminujemy radość z jady, na to miejsce wejdzie coś innego. Co może być znacznie mniej rozsądne.

    A spalanie w Alfie poniżej 9/100 oznacza wykorzystywanie pojazdu niezgodnie z przeznaczeniem.

  8. #15548
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    [emoji3480]



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #15549
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    ooo to jest to , zajebista !!! Piekna

  10. #15550
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    [emoji3480]



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ooooo taaak!



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory