Strona 88 z 105 PierwszyPierwszy ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1050

Temat: Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

  1. #871
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Tez sie zgadzam

  2. #872
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Ja się dziś poczułem bardzo biedny, widziałem 3 koniczyny w Poznaniu... i to nie bynajmniej jazdy testowe

  3. #873
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopp Zobacz post
    Pies i ty macie statystycznie 3 nogi. I co to mówi?
    Że najbezpieczniej jest kupić 1,5 pary obuwia


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  4. #874
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Ja w środę widziałem białe Stelvio na Ursynowie w Warszawie Pierwszy raz na żywo na ulicy Giulia się coraz częściej pokazuje, czasem nawet jak jadę do pracy widzę sztuki
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  5. #875
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marczy Zobacz post
    Ja w środę widziałem białe Stelvio na Ursynowie w Warszawie Pierwszy raz na żywo na ulicy Giulia się coraz częściej pokazuje, czasem nawet jak jadę do pracy widzę sztuki
    Ja na razie dwa Stelvia widziałem na ulicach Warszawy. Natomiast Giulię przynajmniej raz na dzień, także jest w tym przypadku coraz lepiej Giulia wygląda na dość spore auto, Stelvio optycznie nie za duże (a może za mało się przyglądałem?).

  6. #876
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    JA widziałem do tej pory jedna Giulię - białą z czarnymi felgami i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia - wyglądała tanio i bidnie. Może to kwestia koloru, bo na zdjęciach auto bardzo mi się podoba.

  7. #877
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Na żywo robi robotę, choć w dzisiejszej erze błyskotek nie ma takiej siły przebicia jak chociażby swojego czasu 156-tka która wyglądała jak kwiat na łące
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  8. #878
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156 Zobacz post
    I kilka uwag na szybko:
    - przednie fotele są wręcz tragiczne: wąskie i krótkie przypominają te z Giulietty przed liftem i absolutnie nie nadają się na długie trasy
    - fotele chyba mają ogrzewanie, ale już na pewno nie są wentylowane
    - z tyłu normalny człowiek nie może usiąść, jeśli z przodu jedzie też ktoś o wzroście 180cm
    - bagażnik może nie malutki, ale nieustawny
    -multimedia żywcem przeniesione chyba z Giuli ale czytelność ich w porównaniu z Cherokee tragiczna (mam tam SmartTouch 4 8,4" z nawigacją)
    - wszystkie dodatki typu adaptacyjny tempomat, czujniki parkowania, kamera cofania, park asist, itp dostepne w wyższych wersjach dopiero i to za słona dopłata (w cherokee pakiet technics za 8 tys zł załatwiał wszystko)
    -kierownica ładny kształt dobrze leży w dłoniach ale jest za mała i przyciski sterujące dziwacznie rozmieszczone
    -napęd 4x4 to dopiero w wyższych wersjach, tak tylko napęd na tył
    -gama silników w komplecie prócz benzyniaka 2.0 łapie się na wysoką akcyzę (golas w wersji podstawowej to ok.160 tys zł) - generalnie do takiego auta to diesel
    -no i tradycyjny brak schowków i uchwytów na napoje
    - zawieszenie nie nadaje się żeby na łąkę wjechać, a co dopiero w teren trochę poważniejszy
    Przypominam że to miał być SUV, a nie auto na tor, więc powinien spełniać wymagania stawiane SUVom
    Hmm, to ja nie wiem jakie Stelvio oglądałeś dziś jeździłem Stelvio FE i mam całkiem przeciwne spostrzeżenia:
    - fotele są jak najbardziej ok, nie wiem o co chodzi z fotelami z przedliftowej Giulietty - ja mam taką i robiłem 800km bez przerwy i żadnej niewygody
    - przy moich 178cm wzrostu bez problemu mieściłem się z tyły przy fotelu przednim ustawionym na maxa do tyłu (czyli dla osoby 195-200 wzrostu) Choć znam takich o moim wzroście, którzy jeżdżą ledwo dotykając pedałów, a nawet muszą odsuwać się do przodu na siedzisku i uważają, że to jest prawidłowe ustawienie fotela
    - bagażnik ma formę prostopadłościanu, więc nie wiem w jaki sposób miałby być bardziej ustawny ?
    - nie bawiłem się multimediami w cherokee, więc nie mam porównania uważam, ze multimedia w Alfie są ok, choć w BMW są łatwiejsze w obsłudze (ale np. w Mercedesie jest gorzej, mniej intuicyjnie)
    - większość SUVów w bazowych wersjach ma napęd 4x2 więc nie rozumiem argumentu, że bazowe Stelvio ma napęd tylko na tył
    - dobrze, że kierownica w Stelvio nie jest większa!, dobrze że nie jest tak jak np w Volvo (albo w Giuliecie), gdzie kierownice mają wielkość koła sterowego na żaglowcu kapitana Jack'a Sparrow'a

    Sportowy SUV - takim w założeniu miało być Stelvio - powinien dobrze się prowadzić i mieć możliwość przejechania po gruntowej drodze bez oberwania osłon silnika. I takie jest Stelvio - prowadzi się o niebo lepiej od Cherokee, Rav4, CRV, czy innych SUVów. Właściwie prowadzi się jak trochę wyższa osobówka - bezpośredniość układu kierowniczego, precyzja prowadzenia, prowadzenie w łukach jest zbliżone do sportowych sedanów czy coupe. Jest to auto, którym bardzo przyjemnie jedzie się szybko po asfaltach, w przeciwieństwie do typowych SUVów.
    Jeśli ktoś nastawia się na teren to Jeep jest dla niego lepszym wyborem. Jeśli ktoś szuka szybkiego podwyższonego auta to śmigania po asfaltach, a czasem zjedzie na polną drogą a tego kogoś nie stać na Macana - to idealnym wyborem jest Stelvio A te pośrednie typu Tuscon, Sportage, Rav czy CRV to właściwie nie wiem po co produkują. Ani na asfalt się nie nadają ani w teren

  9. #879
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

    Nie wiem czy zauważyliście, ale ofensywa reklamowa w przypadku Stelvio jest o wiele większa niz w przypadku Giulii. Wczoraj wieczorem i dziś rano widziałem trzy reklamy w tv (TVN 24, TVN, TVN Turbo). A na zakupach z kolei cos takiego:


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez ArcoMancino ; 24-06-2017 o 15:06

  10. #880
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    mondeo mk5
    Postów
    19

    Domyślnie

    ktoś wie czy dają jakiś rabat na stelvio ??? i ewentualnie jaki.

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. Alfa Romeo Amore - 27.08.2016
    Utworzone przez boratsc w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 07:35
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 22:38
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory