Strona 96 z 105 PierwszyPierwszy ... 468687888990919293949596979899100101102103104105 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1050

Temat: Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

  1. #951
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    No tylko oczywiście salon te demówki musi najpierw kupić. Oczywiście dużo taniej niż katalog, a potem trzeba próbować sprzedać przynajmniej bez straty.
    muszą mieć demówki żeby sprzedawać też nówki, a demówki sprzedają mniej więcej po kosztach, więc powiedziałem że mają za free.


    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    I dlatego jazda testowa takim autem jak Giulia Veloce trwa 15 minut i odbywa się na ruchliwej drodze w godzinach szczytu i niech delikwent sam kombinuje, jak sprawdzić elastyczność i przyspieszenie 280-konnego silnika oraz pracę 8-biegowej ASB, bo jakby dostał auto na weekend, to by nabił zbyt dużo kilometrów i jak to potem sprzedać bez straty
    Ja jezdziłem Giulią i Stelvio po ok 45 minut, gość wyjechał tylko kawałek, dał mi auto na bocznych krętych/pagórkowatych drogach, potem miałem ekspresówkę ok 15-20km a potem miasto. jednym i drugim podleciałem pod 180km/h na ekspresówce (oczywiście niemiecka autostrada ), wiec na szybko ale auta trochę udało się sprawdzić w różnych warunkach.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #952
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Moja siostra pół roku temu brała nowe mondeo. Dostali na weekend wersje z największym silnikiem 2.0t chyba 260ps żeby sobie potestowac. Potem jak sprzedali swoje stare mondeo i czekali na nowe to dostali c - maxa na tydzień....

    Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka

  3. #953
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Niektórzy jeżdżą 15 min jak dealer widzi, że ktoś chciał się po prostu tylko przejechać, a ktoś inny godzinę albo weekend jak jest poważnie zainteresowany. Dealerzy raczej nie są głupi i widzą z kim mają do czynienia

    Swoją drogą czekam na Stelvio na weekend już ponad 2 miesiące, jest mega zainteresowanie. A jako ciekawostkę powiem, że Giulii Q już na weekend nie dostanie nikt (chyba, że jakiś poważny dziennikarz), bo idioci rozbili już 2 sztuki.
    Ostatnio edytowane przez Wichura87 ; 06-07-2017 o 08:51

  4. #954
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Niektórzy jeżdżą 15 min jak dealer widzi, że ktoś chciał się po prostu tylko przejechać, a ktoś inny godzinę albo weekend jak jest poważnie zainteresowany. Dealerzy raczej nie są głupi i widzą z kim mają do czynienia
    To samo napisałem w mojej relacji w tym wątku: http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post1961451

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Jeszcze jedna uwaga na koniec: sprzedawca tego auta niespecjalnie mnie zachęcał do Veloce, jakby z góry zakładał, że i tak nie kupię tego auta. Pewnie odbył już sporo takich jazd i uznał, że to kolejny "klient", który przyszedł się jedynie karnąć Alfą z 280-konnym silnikiem. Już sam wybór trasy, na który nie miałem żadnego wpływu, na to wskazuje, a warunki drogowe w jakich odbywała się jazda, nie pozwalały nawet na sprawdzenie auta przy prędkościach autostradowych. Można odfajkować kolejną jazdę dla FCA, a na liczniku nie przybyło zbyt wiele kilometrów, więc jako demówka drożej się sprzeda Chyba nie tak powinno się sprzedawać auta wycenione na 200 tys.
    Chyba nie mogę kupić Veloce w tym salonie, bo nie byłem dość poważnie zainteresowany tym autem, przed jazdą testową
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #955
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Spotkałem dziś tylko jedną nową Alfę po 156 w drodze nad morze (600km), była to piękne czerwone STELVIO. Z daleka był widać te wielkie światła dzienne. Piękne auto.

    Wydymione samsungiem.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  6. #956
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Mam pytanie

    Jak się składa ( wyczepia) małą roletę w bagażniku?
    W instrukcji nie widzę takiej informacji.

  7. #957
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Mam pytanie

    Jak się składa ( wyczepia) małą roletę w bagażniku?
    W instrukcji nie widzę takiej informacji.
    Po bokach masz ruchome końcówki. Musisz ją wcisnąć "do środka" w osi belki rolety.

  8. #958
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Niektórzy jeżdżą 15 min jak dealer widzi, że ktoś chciał się po prostu tylko przejechać, a ktoś inny godzinę albo weekend jak jest poważnie zainteresowany. Dealerzy raczej nie są głupi i widzą z kim mają do czynienia
    Wygląda na to, że ten dealer jednak był głupi i nie zarobił, a uzasadnienie znajdziesz w moim podpisie
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #959
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Mam podobne odczucia jak Wy Panowie, przynajmniej z Wrocławskim ADFem. Sprawy nabrały tempa dopiero, jak już miałem stockową Giulię zaklepaną dla siebie, wcześniej nawet oferty się nie doczekałem. Jak zapytałem czemu Giulia 2016 jest jeszcze dostępna, usłyszałem że poprzedni sprzedawca miał wyrąbane i teraz próbują wyprzedawać to co stoi na placu.

    Z 2016 są jeszcze Giulie w dieslu których nikt nie chce - jak ktoś woli diesla niech uderza, ciekawe jakie zniżki można dostać.

    Po doświadczeniach z salonami z Wrocławia i Gdyni - nie zależy im na sprzedaży. Z Gdyni prosiłem o ofertę na Giuliettę z placu, też nie dostałem.

    Bardzo pozytywny odzew był z Poznania (nie pamiętam który salon) - mimo że przez telefon, kontakt super, dostałem kilka ofert najmu z różnych firm leasingowych, jak poprosiłem to dosłali z kolejnych. Niestety najem wychodził bardzo niekorzystnie tam ale obsługa 10/10.

    Zadowolony jeszcze jestem z GAM w Długołęce, super podejście do klienta również, jednak tam jest bieda z Alfami póki co, ostatnio znajomy był to nie mieli Giulii do jazdy testowej nawet.

    Ogólne wrażenia - bardzo mieszane. Szkoda...

  10. #960
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Polecam najnowszy magazyn "car", 20 stron o planach Alfy, historii, obecnych modelach i porównanie/test Stlevio Q z Macanem Turbo Performance. Fajnie się czyta

    Znamienny cytat na podsumowanie porównania:

    "Dlatego pozwolę sobie w tym miejscu na sentencję, której w moim już długim życiu nigdy wcześniej nie użyłem: Alfa pokonała Porsche. Serio!"

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. Alfa Romeo Amore - 27.08.2016
    Utworzone przez boratsc w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 07:35
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 22:38
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory