Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Temat: Giulia - cenniki, katalogi itp (Tylko fakty, bez komentarzy i dywagacji)

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    wreszcie poprawili cennik (nie obyło się bez maila do nich jakieś 2 tyg temu), wróciły pakiety, wreszcie porządek jeśli chodzi o felgi, jest misano blue. nie sprawdzałem dokładnie, ale wydaje się w końcu dopracowany:Cennik_AR_Giulia_2017.07.01.pdf
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #52
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    jest nowszy katalog, ale po szybkim przeskrolowaniu przez strony, dalej te same braki(brak Veloce, brak 19" felg, brak Misano Blue) I nic nowego nie widze. Wrzucam skoro juz sciagnalem:Alfa_Giulia_48p_PL_web_13072017.pdf
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #53
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    jest nowy cennik. doszły nowe wzory felg, jest też parę dodatków możliwych min AndroidAuto/Carplay za 1500zł, a przy okazji widziałem jakieś tam błędy drobne (np dla Veloce że niby nie ma powiększanych tarcz):
    Cennik_AR_Giulia_2017.08.01.pdf
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 23-08-2017 o 00:06
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #54
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    W ramach ciekawostki dodam tylko, że w Niemczech można teraz kupić Giulie z rabatem do 5200 €! Do tego FCA wprowadziło tam akcję złomowania aut z normą niższą niż Euro4. Jeśli się ma jakiegoś "złoma" możemy za niego dostać do 4000€ przy zakupie Giulii. Oczywiście 9200 E to teoria ale można średnio zejść z ceny 6000-7000 € niżej

    http://www.fiatpress.de/press/articl...fca-germany-ag

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to policz sobie o ile jest tansza business od cennikowej giuli z tymi 2 pakietami a potem pokajaj sie i przyznaj racje.

    popatrz tez na auta ze stoku dla zwyklego kowalskiego (nie firmy) rabaty 10-40 tys czyli mowimy o tych 5-20%. tak niektore auta 2016 ale wiele 2017. z tego co wiem na firme na veloce do produkcji tez mozna urwac ok tych 35tys czyli powiedzmy 15%. to takie potwierdzenie mniej wiecej od dealera jakue dostalem, choc oczywiscie dodal ze duzo zalezy od tego jakue wypozazenie wezme, jakie finansowanie i ew pakiey gwarancyjne.
    Proszę Cię nie wyjeżdżaj z hasłami o kajaniu się... Tutaj nikt nie jest Twoim dzieckiem ani służącym a poza tym nie ma ku temu powodów!

    Wiedzę masz w tej kwestii czysto teoretyczną a na dodatek mieszasz ludziom w głowach w tej konkretnej sprawie.
    Powtarzam, że wersja Business bazująca na wersji wyposażenia Giulia to dwa inne światy. Do niej nie można dokupić nawet 1/3 tych opcji, które są w cenniku. Tą wersję tak skonfigurowano, żeby była atrakcyjna dla firm i dlatego też oficjalnym trybem nie można jej kupić będąc osobą fizyczną.
    Dodatkowo ja wyraźnie napisałem, że oprócz zwykłego rabatu w Niemczech jest jeszcze dwa okresowe, których w Polsce nie ma.

    Nie teoretyzuj tylko załatw mi ten rabat rzędu 40 tysięcy na zwykłą wersję na "Kowalskiego" lub 35 tys. na Veloce dla firm lub pokaż konkretny przypadek.
    Znam kilku sprzedawców AR i to są mrzonki. Zdarzają się sporadyczne przypadki ale nie w takich kwotach i dotyczą często rabatów związanych z rocznikiem, chwilową promocją lub samochodem w nietypowych wersjach itp. Do tej pory maksymalny rabat o jakim ja wiem na nowe stojące w salonie Veloce przy zakupie na firmę to 13% w Polsce i 16% w Niemczech. Więc nawet przy cenie 220 tys. daleko mamy do 35 tys. podanych przez Ciebie. Normalne auto bez wad lub bez nietypowych/mniej atrakcyjnych konfiguracji takiego rabatu nie dostanie.

    Większość aut ma swoje ograniczenia co do ewentualnego rabatu. Sprzedawcy też mają różne pola manewru i to nie jest tajemnicą. Każdy klient ma też inne kwoty rabatów "wypracowanych" lub "należnych" z wielu względów (ilość kupowanych aut, oddanie auta w rozliczeniu, koneksje itd). Jeden może się zadowolić dywanikami welurowymi i breloczkiem a drugi będzie szukał po całym kraju i może znajdzie jeszcze kilka tysięcy dla siebie. Ale to i tak jest słabo w porównaniu do tego, jak jest traktowany klient w FCA Germany. Niestety to są realia i nie da się tutaj nagiąć rzeczywistości.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 28-08-2017 o 15:50

  6. #56
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Giulia Q MY2018 będzie mieć w standardzie: audio Harczman&Kondon oraz system awaryjnego hamowania i ostrzegania o zagrożeniu, ale za to będzie trochę droższa. [za alfaowner].
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    wrzucam najnowszy cennik

    Cennik Giulia Rok Produkcji_2018.pdf
    Attached Files Attached Files
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-02-2018 o 12:54

  8. #58
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wrzucam najnowszy cennik

    Cennik Giulia Rok Produkcji_2018.pdf
    Wrzuciłeś cennik Stelvio

  9. #59
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Wrzuciłeś cennik Stelvio
    pomylily mi sie taby ktore potwieralem za wczasu, posta poprawilem uploadujac wlasciwy cennik ale forum jak zakacznik ciagle trzyma oryginalnie zalaczony dokument. nie mam pojecia jak to usunac z posta

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Czy ktoś dysponuje cennikiem Giulii z datą aktualizacji 12.04.2021?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio - cenniki i katalogi
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-03-2020, 09:45
  2. [Giulia] Jak Giulia wersja tylko z tylnym napędem radzi sobie w zimie
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 159
    Ostatni post / autor: 10-02-2020, 13:14
  3. Cenniki, broszury, katalogi itp - wszystkie modele!
    Utworzone przez mmax88 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-01-2017, 08:06
  4. [145/146] Prospekty, katalogi
    Utworzone przez glic4 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-01-2009, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory