Strona 81 z 155 PierwszyPierwszy ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1544

Temat: Giulia- Testy, filmy, zdjęcia.

  1. #801
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Co z tego, że ktos wzmocnił sobie silnik, to jest nawet ciekawsze, bo moze kogoś zaskoczyć
    No to fajnie żeby to było w opisie. Przynajmniej te głupie konie mechaniczne. Wtedy to ma sens.
    W swoim wątki starałem się opisać z danych technicznych innych i porównać z Giulią. Nie podobało się to zamknąłem. Szanuję zdanie innych mimo że się z nim nie zgadzam.

    btw Tu jak koleś zapierdziela ponad 180km/h to już fajnie i bezpiecznie. Drugi ponad 200 w zabudowanym. Super. Zarzucano mi, ze promuję niebezpieczna jazdę. Uszanowałem i poprosiłem o zamknięcie tematu. Tu jest jeszcze gorzej bo są nagrania. I jak się teraz czujesz? Fajnie robisz [MENTION=76254]Firste[/MENTION]?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #802
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Tam masz niemieckie autostrady, a tam wiesz, ile możesz dosyć często.
    Ja jak się "ścigam" spod świateł, to zazwyczaj dobijam do 60-65, nie wiem do ilu ty dobijałeś, że ci coś zarzucano. Ja tamtego wątku praktycznie nie przegladałem.
    A "ścigam" się zazwyczaj dla żartu, jak ktoś z boku sobie ubzdura, że się z nim ścigam, bo szybko ruszam. Tymczasem ja mam wtedy zazwyczaj 1/3-1/2 gazu
    bo w sumie nie po to kupiłem, by wciskać 1/10

  3. #803
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Ale po co tu gadka w ogóle? Giulia TI nawet wzmocniona (jeśli) dorównuje Mustangowi, to jednak jest to zupełnie inne auto. W dalszym ciągu dźwięk uturbionej wiertarki i w dalszym ciągu auto dające zupełnie inne odczucia podczas jazdy. Mustang ryczy swoją pięciolitrową, wolnossącą ósemką i daje radość ilekroć wciśniesz gaz zarówno w kwestii dźwięku jak i miotania po ulicach, a w Giulii TI (lub Veloce) jest radość, ale grzeczna, elegancka, cicha i dostojna. Porównywanie tych aut nie ma sensu bo są zbudowane jako totalnie różne środki transportu, to tak, jak nie ma co równać motocykla z samochodem, ilekolwiek nie miałby KM.

  4. #804
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Statyczny Zobacz post
    W dalszym ciągu dźwięk uturbionej wiertarki i w dalszym ciągu auto dające zupełnie inne odczucia podczas jazdy. Mustang ryczy swoją pięciolitrową, wolnossącą ósemką i daje radość ilekroć wciśniesz gaz zarówno w kwestii dźwięku jak i miotania po ulicach,
    Tu się zgodzę. Nie ukrywam, że jakbym srał pieniędzmi to Mustang by był w top listy. Ze względu właśnie na totalnie odmienne podejście do motoryzacji niż Włochy.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #805
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Tu się zgodzę. Nie ukrywam, że jakbym srał pieniędzmi to Mustang by był w top listy. Ze względu właśnie na totalnie odmienne podejście do motoryzacji niż Włochy.
    Wtedy bym nawet nie pomyslal o Mustangu tylko bralbym V12 Ferrari... Giulia Q czy Stlevio Q jest o niebo lepsza od Mustanga pod wzgledem prowadzenia, wykonania itd. a tez Wloska mysl technologiczna. Nie mowie z drugiej strony, ze Mustang mi sie nie podoba. Super auto ale jako... 4

  6. #806
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Giulia Q czy Stlevio Q jest o niebo lepsza od Mustanga pod wzgledem prowadzenia
    Chyba nie załapałeś. Mi właśnie nie chodzi o prowadzenie w tym wypadku tylko o całą resztę. Mustangiem się nie jeździ szybciej jak 150 i nie zakręca tylko bulgocze i pali gumy Po to został stworzony. Mi to bardzo pasuje jako odmiana od Włoszczyzny.

    Oczywiście że bym najpierw kupił McLarena czy Pagani Huayre i parę innych zabawek ale też i Mustanga
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #807
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Wiem, że OT, ale jak zobaczyłem kilka razy minę Pertyna, oraz w nawiązaniu do Waszych włoskich i amerykańskich odniesień.

    I wiem wiem azar co myślisz o SUV-ach, ale ten co by nie mówić, robi wrażenie.
    A i o premium Pertyn coś tam wspomina

    Amerykańsko-włoskie "maleństwo":
    https://youtu.be/NJq_8gZVOUA
    Ostatnio edytowane przez Archi ; 25-09-2018 o 16:50
    Alfa Romeo Nel Cuore

  8. #808
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Dokładnie! Tu nie rządzi precyzja, prowadzenie jak po sznurku, wyważenie, zwinność, karbonowy wał i inne "pierdoły". To auto, która MUSI być narowiste, nieprzewidywalne, głośne i bulgoczące. Przy ruszeniu mają piszczeć opony, a demoniczny dźwięk ma być słychać z pół kilometra. Dla mnie spełnienie marzeń, jeździłem najnowszym 5.0 w 10-biegowym automacie przez 3 dni i uśmiech nie schodził mi twarzy łącząc wszystkie cechy tego auta. Idealny na daily driver, nawet spalanie przy mojej nodze zazwyczaj nie przekraczało 18/100. Może niektóre niemieckie auta ze stajni AMG czy M bywają szybsze lub lepiej się prowadzą ale tego dźwięku, sposobu prowadzenia i "męskości" nie podrobisz niczym innym, nawet C63, który też miałem do dyspozycji na jakiś czas. Co nie oznacza, że Giulia jest zła, jest po prostu zupełnie odmienna i dlatego porównanie tych dwóch aut na drag stripie ma średni sens, jak i porównanie auta z motocyklem.

  9. #809
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    btw Jeździłem Grand Cherokee srt8. Potwór. Dwa razy tankowałem w ciągu jednego wieczoru Fajna fura ale nie moja bajka.

    Dla kogoś pewnie będzie dużo lepszy niż moja Veloce.

    Ja już chyba wyrosłem z tego że im samochód jest szybszy i ma więcej koni i precyzyjniejszy układ kierowniczy tym lepszy. Nawet Clarkson powiedział że Ferrari SuperFast jest ... za szybkie i nie wiadomo dla kogo. Precyzja karbony konie mechaniczne i przyspieszenie to nie wszystko. Czasem jeżdżę Abarthami 500 i które mają 160KM i zautomatyzowana skrzynię biegów wolniejsza o minuty od mojej w Giulii, przyspieszenie o połowę gorsze a jednak banana na twarzy mam czasem większego niż po przejażdżce moją Giulią.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #810
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Ja już chyba wyrosłem z tego że im samochód jest szybszy i ma więcej koni i precyzyjniejszy układ kierowniczy tym lepszy.
    Zgadza się.

    Tu na potwierdzenie test Mustanga od Pertyna (dla pełni obrazu).
    https://youtu.be/oDoBM6KEH7A

    A także mały suplement, i nawet nie chodzi o to co mówią, ale jak - i jakie są ich reakcje na oba modele (zazwyczaj bywają męczący, ale tu dooglądałem... no mieli radochę).

    https://youtu.be/TYv0HnUfTBE

    A i co blokuje drogę ok 18:15 min ( dzięki temu to prawie nie OT).
    Ostatnio edytowane przez Archi ; 25-09-2018 o 18:09
    Alfa Romeo Nel Cuore

Podobne wątki

  1. Zlot 2015 - zdjęcia, filmy i obrazki
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 17:59
  2. Zdjęcia i filmy ze zlotu :)
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:35
  3. [Relacja] Grande Pregio Bruntal - zdjęcia i filmy
    Utworzone przez manager5pl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:57
  4. [Relacja] Zlot Alfaholicy 2012 - zdjęcia, filmy, wrażenia
    Utworzone przez ryloon w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 21:07
  5. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory