Strona 28 z 37 PierwszyPierwszy ... 1819202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #271
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ja sie juz gubie po tej lekturze. Planuje leasing w FCA promocja 100% - i teraz pytanie jaki oni oferuja standardowo bo mam wycene pisze GAP20% i tyle. Skad mam wiedziec fakturowy czy indeksowy?

  2. #272
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    jak pisze GAP20% to indeksowy, fakturowy to jest jakby było 100%? z reszta zawze możesz dopytać. z tego co wiem ten promocyjny leasing oferują tylko jak weźmiesz GAP fakturowy bądź indexowy 20% i wpłatę własną 20%. Jak coś gorzej to kost leasingu rośnie.

    GAP generalnie jest doliczany do raty, sam leasing bez GAP i jakiś opcjonalnych ubezpieczeń, jak weźmiesz np na 3 lata i 20% wpłaty, 1% wykup to koszt jest 100,01%, ale do tego GAP (z tym że na 3 lata to on nie jest duży, ok 4tyś fakturowy na Veloce, 20% indexowy niewiele mniej). przy dłuższych leasingach GAP rośnie lawinowo, szczególnie fakturowy (bo odpowiedzialość GAP rośnie). najlepiej zrób sobie wyliczenia tego samego auta przy różnych parametrach i porównasz - mi na poczekaniu babka drukowała 3,4,5 lat i różne GAP i jeszcze któryś tam wariant z dodatkowym ubezpieczeniem. powoli to trawię, coś trzeba wybrać.

  3. #273
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    W sumie doczytalem na ofercie pisze GAP fakturowy 20.

    Akurat robie wplate 30%, 36 mies,1% wykup.

  4. #274
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    przypuszczam że wpłatę własną >=20% i wtedy jest dobre oprocentowanie (tzn to co ma leasing zarobić dostanie od importera auta - bo oni mają górkę/zapas/osobny rabat zostawiony dla firm finansowych)

  5. #275
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie leasing na Alfę

    Mała ciekawostka odnośnie oferty dla konsumentów. Ostatnio poprosilem o ofertę najmu konsumenckiego w Getin Rent (mozna skontaktować sie przez https://happymiles.pl/wycen-inne-auto/) i oferta przy najmie konsumenckim wyszła na poziomie poniżej 1.6% wartości (jeżeli to nie pomyłka w ofercie!). Trochę się zapaliłem, ale żona mnie studzi. Mam możliwość wzięcia w pracy służbowego Passata albo dodatku do pensji na finansowanie auta we własnym zakresie i ten dodatek w sumie by starczył na ratę i ubezpieczenie Giulii w ramach powyższego najmu i mocno o tym myślę. Główną zagwozdką jest wątpliwość czy naprawdę może byc tak korzystnie + żona niezbyt przychylnie spoglądająca na zaciąganie zobowiązań zbliżonych kwotowo do raty kredytu hipotecznego i optująca za Passatem wziętym na pracodawcę jako opcją najbezpieczniejszą finansowo dopóki mamy inne priorytety w wydatkach. Ale jak ktoś nie ma takiego hamulcowego w domu, to może byłaby to ciekawa oferta?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez ArcoMancino ; 19-03-2018 o 19:59

  6. #276
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArcoMancino Zobacz post
    Mała ciekawostka odnośnie oferty dla konsumentów. Ostatnio poprosilem o ofertę najmu konsumenckiego w Getin Rent (mozna skontaktować sie przez https://happymiles.pl/wycen-inne-auto/) i oferta przy najmie konsumenckim wyszła na poziomie poniżej 1.6% wartości (jeżeli to nie pomyłka w ofercie!). Trochę się zapaliłem, ale żona mnie studzi. Mam możliwość wzięcia w pracy służbowego Passata albo dodatku do pensji na finansowanie auta we własnym zakresie i ten dodatek w sumie by starczył na ratę i ubezpieczenie Giulii w ramach powyższego najmu i mocno o tym myślę. Główną zagwozdką jest wątpliwość czy naprawdę może byc tak korzystnie + żona niezbyt przychylnie spoglądająca na zaciąganie zobowiązań zbliżonych kwotowo do raty kredytu hipotecznego i optująca za Passatem wziętym na pracodawcę jako opcją najbezpieczniejszą finansowo dopóki mamy inne priorytety w wydatkach. Ale jak ktoś nie ma takiego hamulcowego w domu, to może byłaby to ciekawa oferta?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wszystko zależy jakie sa dokladnie szczegoly, ile wplaty wlasnej i jakie limity. Logiczne ze oni musza na tym zarobic i zabezpieczyc sie przed strata. Przeczytaj dokladnie warunki i drobne druczki w szczegolnoaci oplaty dodatkowe i czy nie placisz dodatkowo za kazdy przejechany kilometr.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #277
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Żony są po to, żeby wiedzieć, kiedy ich nie słuchać
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #278
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mieciu Zobacz post
    Tak to wlasnie wyglada - mialem GAP gdy ukradli mi Accorda i dostalem kwote netto z faktury zakupowej. Przy czym w tamtym czasie odliczenie bylo na 100% VAT - auto mialo tzw. kratke.

    Jak się wie gdzie brać leasing a gdzie nie, to można znaleźć również GAP od kwoty brutto. Na FCA świat się nie kończy, a nawet nie zaczyna. Jeśli chodzi o opinię to niestety jedna z najgorszych firm leasingowych na rynku.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  9. #279
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    tylko ze teraz fca daja leasing 100% mimo wynegocjowanego rabatu.masz argument za zrezygnowaniem z fca?

    pelny brutto gap gdzie indziej pewnie kosztuje znacznie wiecej niz ten w fca

  10. #280
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie leasing na Alfę

    Dorzucę jeszcze pare groszy odnośnie leasingu / najmu konsumenckiego. Oprócz wspominanego przeze mnie wcześniej Getin rent (HappyMilles) jest możliwość uzyskania finansowania dla konsumentów na minimum dwa lata w leaseplan i masterlease. Oferty wyglądają ciekawie a ubezpieczenie w leaseplan ponoć uwzględnia juz GAP.

    Zatem ciekawa ofertę dla osób na umówie o pracę też można znaleźć!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory