Strona 30 z 37 PierwszyPierwszy ... 202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 366

Temat: leasing na Alfę

  1. #291
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArcoMancino Zobacz post
    Dzisiaj potwierdziłem kierowniczce floty, że decyduję się na car allowance [emoji4]. Wiec Giulia to kwestia niedługiego czasu
    Szanuję Twoją przemyślaną decyzję Daj znać kiedy będzie, zrobimy spota!

  2. #292
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    zorganizowana grupa przestępcza PiS chce nałożyć podatki na przedsiębiorców:

    https://www.fmleasing.pl/aktualnosci...-drozszych-aut

    Ma zacząć obowiązywać jeszcze w tym roku i dotknie po 2020 roku nawet tych którzy mają już leasing.
    Od 3 lat to taki dziki kraj w którym prawo działa wstecz.

  3. #293
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Ktoś w ogóle ma złudzenia co do intencji komuchów? Nie mają pieniędzy już na nic to będą odwalać takie akcje ku uciesze tępego ludu . Najgorzej będą mieli ci co leasing już mają bo nic z tym nie zrobią . Nowe leasingi albo firmy znajdą furtkę albo będą brać w Czechach .

  4. #294
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Nie jestem zwolennikiem dojnej zmiany niemniej przypominam, ze partia cieplej wody wywinęła identyczny numer w bodajże 2011.

  5. #295
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nie chcę się mądrzyć ale czy czasem 50% odliczenia VAT-u od pojazdów firmowych nie było wprowadzone w oparciu o czasową zgodę UE na takie rozwiązanie? A okres ten kończyć się miał z końcem 2017 roku?

  6. #296
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    wyżebrali przesuniecie do końca 2019

  7. #297
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    No to jak wprowadzą swoje reformy to może nie dostaną więcej czasu? Tylko pytanie, czy się podporządkują.

  8. #298
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    C30 - jeszcze
    Postów
    2

    Domyślnie Jaką płacicie ratę leasingu / najmu?

    Cześć,

    to mój pierwszy post tutaj - Alf w rodzinie miałem 5, jedna nadal jeszcze z nami jest. Chcę teraz kupić Giulię w leasingu / najmie, a że oferty na rynku różnią się między sobą o dobre kilkadziesiąt procent, to pytanie do Was użytkowników jak w temacie.

    Dilerzy kompletnie nie potrafią sprzedawać tych samochodów, a jak się porusza kwestie finansowania, to już w ogóle można się odwracać i wychodzić. Abonament Alfy to fikcja kompletna, na samochód za 170k przed rabatami dostałem propozycję na ponad 3k raty. Pewnie dlatego mają na stockach samochody z 2016...

    Pojawiają się jednak oferty normalne cenowo - typu 1500 - 2000 miesięcznie, z serwisem, ubezpieczeniem. Czasem komunikuje to sama alfa, czasem brokerzy zewnętrzni. Czy możecie powiedzieć jak to wygląda w Waszym przypadku i jak do sprawy podejść?

  9. #299
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lstr1000 Zobacz post
    Cześć,

    to mój pierwszy post tutaj - Alf w rodzinie miałem 5, jedna nadal jeszcze z nami jest. Chcę teraz kupić Giulię w leasingu / najmie, a że oferty na rynku różnią się między sobą o dobre kilkadziesiąt procent, to pytanie do Was użytkowników jak w temacie.

    Dilerzy kompletnie nie potrafią sprzedawać tych samochodów, a jak się porusza kwestie finansowania, to już w ogóle można się odwracać i wychodzić. Abonament Alfy to fikcja kompletna, na samochód za 170k przed rabatami dostałem propozycję na ponad 3k raty. Pewnie dlatego mają na stockach samochody z 2016...

    Pojawiają się jednak oferty normalne cenowo - typu 1500 - 2000 miesięcznie, z serwisem, ubezpieczeniem. Czasem komunikuje to sama alfa, czasem brokerzy zewnętrzni. Czy możecie powiedzieć jak to wygląda w Waszym przypadku i jak do sprawy podejść?
    Ja w czerwcu tego roku interesowalem sie wynajmem od dilera. Pamietam że cenowo wychodzilo to na 2 lata z przebiegiem 20tys rocznie kolo 1599zl netto ze wszystkim bez wplaty wlasnej (ubezpieczenie/serwis/opony) Giulia Super do
    Produkcji z pakietem Lighting i lakierem metalicznym. Pozniej byla zmiana cennika, auta podrozaly i w tej chwili na ta samą Alfe krzyczą sobie 2000 netto. Nie znalazlem na ta chwile nic co byloby na podobnym poziomie do tamtych cen i narazie nic się na to nie zanosi. Obecnie raczej sie sklaniam zeby poczekac i liczyc na to ze w 2019 beda juz jakies sensowne uzywki w dobrych cenach.

    - - - Updated - - -

    Też uważam że jest dramat. W salonach na stocku w Bielsku nic nie mają za bardzo. Facet mi proponował niedawno Giulie z 2016 roku a tak to pustka poza tym. Mam tez u mojego pracodawcy cos takiego jak pracowniczy wynajem dlugoterminowy i wlasnie byly u nich Giulie w dosyc atrakcyjnej cenie, ale jak przyszlo co do czego to sama duza firma leasingowa nie potrafila sie dogadac z fca w sprawie rabatow i konfiguracji takiego samochodu. Podobno byla totalna olewka na ich zapytania (gdzie ta firma bralaby cala flote samochodow a nie jedna sztuke) wiec totalnie nie jestem w stanoe tego zrozumiec.

  10. #300
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    C30 - jeszcze
    Postów
    2

    Domyślnie

    No właśnie, niby było to 1599 zł / mies., ale jestem ciekaw czy ktokolwiek faktycznie najął samochód za taką cenę, albo chociaż zbliżoną. Próbuję zbadać sprawę teraz, daję szansę dwóm dilerom, z dwóch różnych miast i zobaczymy czy są w stanie przedstawić jakąś sensowną ofertę. Daje sobie na to nadchodzący tydzień - auta już nawet wybrali, teraz mają zaproponować finansowanie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory