Strona 35 z 145 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #341
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    Czyli infotaiment czy jak się to tam nazywa nie ogarnia większości napędów USB i działa wybiórczo, zresztą u mnie było tak samo z tą różnicą że cudem trafiłem z dyskiem który zadziałał, żałosne to jest, dla mnie ta nawigacja fabryczna od początku jest żałosna i tak jeżdżę na Google/Janosik/Waze zależy od kierunku.
    Tak czytając trochę to co wyżej, współczuję. Jednak wybór AA Mirroring plus oszczędność koło 10k na navi i większym ekranie to była najlepsza decyzja w mojej konfiguracji..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #342
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nie wiem czy Wy robicie coś nie tak, czy też Wasze Giulie są jakieś słabe bo ja robiłem 4 razy aktualizacje map, raz aktualizację softu (ściągniętego z linku z alfaowner), przy pomocy bardzo przypadkowych pendrivów i zawsze skutecznie, chociaż nie za każdym razem od pierwszego podejścia - ale każde nieudane to jakaś nauka. Kombinacja z HDD chyba jest pozbawiona sensu skoro ostatnio nie miałem nic pod ręką to kupiłem najtańszy pendriv w Media Expert, które mam naprzeciwko mojej pracy. Na pewno nie był on demonem prędkości za te pieniądze (chyba coś ok. 30-40 zł 16 GB).

  3. #343
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Tak czytając trochę to co wyżej, współczuję. Jednak wybór AA Mirroring plus oszczędność koło 10k na navi i większym ekranie to była najlepsza decyzja w mojej konfiguracji..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    tu się zgadzamy w 100%, mogło być jednak lepiej u mnie, bo AA z reguły łączy się co 2 raz (jest temat o tym, byłem w serwisie, były tickety TESEO). Dzisiaj akurat jeste po rozmowie telefonicznej z szefem serwisu w BB. Nie są w stanie wyciągnąć od Włochów pliku z updatem do wersji 072.xxx.xxx żeby spróbować, i szef serwisu powiedział że skończy się wymianą radia na nowe (pewnie z nowym firmwarem, może i będzie funkcja u mnie działała na wyłączenie odjeżdżania fotela kierowcy) - dostawa podobno w ostatnich dniach października. liczę że to zamknie temat codziennego uprzykrzania mi życia przez Infotainment.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #344
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    Czyli infotaiment czy jak się to tam nazywa nie ogarnia większości napędów USB i działa wybiórczo, zresztą u mnie było tak samo z tą różnicą że cudem trafiłem z dyskiem który zadziałał, żałosne to jest, dla mnie ta nawigacja fabryczna od początku jest żałosna i tak jeżdżę na Google/Janosik/Waze zależy od kierunku.
    Ja też jeżdżę z tym "duetem". Miałem szczęście, że u mnie zadziałał drugi pendrive. Update zrobiłem tylko z ciekawości. Potem map użyłem tylko raz.
    Aha do jednego mi się przydaje ta nawigacja. Jak jeżdżę po swoim mieście to nie używam przeważnie google maps bo wiem gdzie co jest ale czasem podglądam sobie czy nie da się ominąć korka boczną równoległą czy jakąś osiedlową. Rzut oka i lekkie oddalenie mapy. Albo jak jeżdżę dla samego relaksu to patrzę gdzie wyjadę jak skręcę w boczną. Do tego jest spoko ale oczywiście oddalanie mapy jest z limitem W 159 było bez limitu. Tu trzeba się przełączyć na explore ma czy coś takiego i machać kołem fortuny. Kurde w sumie nawet do podglądu się nie nadaje
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #345
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    u mnie soft 001,011,020 i po 6 próbie się poddałem jadę do serwisu
    kurde głupiego Garmina zaktualizuje w godzinę a AR nie da rady..

  6. #346
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    no i serwis też poległ...
    najpierw stwierdzili , że mam coft ok...
    a muszę pendriva odpowiedniego...
    zgłosiłem problem do centrali...
    za okazało się, ze musze jeszcze raz w grać soft...
    serwis mnie zaprosił - wgrali jeszcze raz soft..
    a mapy po 4 godzinach się poddali...
    wróciłem z serwisu już bez nawigacji... wogóle bez map..
    dziś znalazłem w schowku mojego pendrive z mapami i aktualizacja się ładuje - zobaczymy czy dojdzie do końca bo niby ma zająć 160 minut

  7. #347
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    tak tylko daje znac ze jest pewna kolejnosc wgrywania updatow - nie pamietam (bo nie robilem, tylko czytalem o tym kiedys), ale wgrywa sie bodajze najpierw aktualizacje firmware potem instrukcje a potem mapy - sprawdzcie sobie w watku na alfaowner - tam sa tez do sciagniecia pliki instrukcji do infotainmentu i updaty firmware. mozna oczywiscie wgrywac tez mniej rzeczy (np jak instrukcje to potem mapy albo same mapy) ale zawsze trzeba wgrac kolejne z listy bo inaczej sa problemy (np ktos pisal ze mu znikla instrukcja)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 12-11-2018 o 17:09

  8. #348
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    no i serwis też poległ...
    najpierw stwierdzili , że mam coft ok...
    a muszę pendriva odpowiedniego...
    zgłosiłem problem do centrali...
    za okazało się, ze musze jeszcze raz w grać soft...
    serwis mnie zaprosił - wgrali jeszcze raz soft..
    a mapy po 4 godzinach się poddali...
    wróciłem z serwisu już bez nawigacji... wogóle bez map..
    dziś znalazłem w schowku mojego pendrive z mapami i aktualizacja się ładuje - zobaczymy czy dojdzie do końca bo niby ma zająć 160 minut
    po nieco ponad godzinie czasu mapy nowe zainstalowane

  9. #349
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Jest już nowa mapa?

    Bo ja Moparze widzę ciągle mapę 1016 z sierpnia (a wychodzić powinna raz na kwartał) i zaczynam się zastanawiać czy coś nie tak z moim kontem w Mopar czy się im przedłuża publikacja...

  10. #350
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dzisiaj dostałem nowe mapy (1021)! a teraz dowcip:

    Release date: 2018-11-26

    potrzebowały ponad miesiąca żeby mi się ujawnić czy co???

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory