Strona 7 z 145 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #61
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Jest aktualizacja mapy Europy. MAP 981.8001 aktualizacja trwa ok. 120 minut więc zgrali mi na pendriva. Będę próbował sam.

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Do której navi? Ja dzisiaj byłem w aso w kwestii głośnika i nic nie mieli dla 8.8 cala. Jeśli masz na 8.8 wystawisz gdzieś?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    A ja mimo auta za około 400tys zrezygnowałem całkowicie świadomie z tego bezużytecznego urządzenia wbudowanego w samochód . Miałem nawigację fabryczna w każdym poprzednim aucie, bo przecież jakby to było jej nie mieć, jak później sprzedac ten samochód?? Bzdura. Coraz mniej ludzi zwraca na to uwagę, a ceny tych nie działających fabrycznych miernot są zatrważające. I tak w ogóle z nich nie korzystałem bo nigdy nie będą tak dobre i tak często aktualizowane oraz funkcjonalne jak te w telefonie. Nie mówię tylko o Google maps ale o aplikacjach innych producentów. W dobie dzisiejszych mikro smartfono komputerów gdzie hardware jest szybki jak laptopy żaden sprzęt w samochodzie nie dorówna im. Jest jeszcze jedna zaleta. Można sobie je wymieniać jak się chce za nieporównywalnie mniejsze pieniądze
    Najlepsza moim zdaniem była by funkcja printscreenu na monitor w aucie, wtedy ma to sens.
    Ostatnio edytowane przez osy4 ; 06-09-2017 o 06:18

  4. #64
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Aktualizacja ma 16Gb i podobno jest w internecie.

  5. #65
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Zaczyna mnie już to nieco wk..wiać, ta ich ignorancja w kwestii updatów map. Właśnie sprawdziłem, mam wersję 9.71, czyli wg tej strony mapy są z MAJA 2016!!
    http://uk.support.tomtom.com/app/ans...gation-devices

    a na maps.mopar.eu taki komunikat:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capto_Capture 2017-09-06_11-42-14_AM.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	31.3 KB
ID:	234673

    I to jest skandal - zaczynam od dzisiaj wydzwaniać i siać ferment w internecie w tej kwestii, mam już dosyć robienia mnie w ch... - nawigacja za 10 kawałków, nie dość że nie działa traffic, mapy mają ponad rok to jeszcze nikt nic nie wie w kwestii updatów. Mam wielkiego klocka ekran na środku deski 9 cali niemalże i musze jezdzic z przyklejonym do szyby tomtomem.

  6. #66
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Zaczyna mnie już to nieco wk..wiać, ta ich ignorancja w kwestii updatów map. Właśnie sprawdziłem, mam wersję 9.71, czyli wg tej strony mapy są z MAJA 2016!!
    http://uk.support.tomtom.com/app/ans...gation-devices

    a na maps.mopar.eu taki komunikat:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capto_Capture 2017-09-06_11-42-14_AM.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	31.3 KB
ID:	234673

    I to jest skandal - zaczynam od dzisiaj wydzwaniać i siać ferment w internecie w tej kwestii, mam już dosyć robienia mnie w ch... - nawigacja za 10 kawałków, nie dość że nie działa traffic, mapy mają ponad rok to jeszcze nikt nic nie wie w kwestii updatów. Mam wielkiego klocka ekran na środku deski 9 cali niemalże i musze jezdzic z przyklejonym do szyby tomtomem.
    Mi to nawet logowanie do mopar nie działa. Dzwoniłem dziś do ASO w Krakowie i też niczego konkretnego się nie dowiedziałem za wyjątkiem tego, że jak już znajdę aktualizację na stromie TomTom, to mam ją zgrać na włączonym silniku ... :/ Ale że niby czemu? Skoki napięcia? Tak czy owak temat aktualizacji w serwisie został delikatnie mówiąc zbyty. Może niech się wypowie ktoś kto przeżył już taką aktualizację? Chyba że to czysta fikcja?

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie Wbudowana nawigacja

    Zgłosiłem na razie ticket do tej ich centrali. Rozumiem ze maja na Polskę wywalone i ze nie mam Q tylko zwykła veloce ale nie zamierzam tez się z takim stanem rzeczy godzic


    Dla mnie to jest niepojęte ze nawigacje i komputery w autach są już z 15 lat i kosztują krocie a jak się chce już z nich skorzystać to rezygnuje się w połowie wpisywania miasta czy ulicy. A jak już się napieprzy z tym wpisywaniem to mapa pokazuje drogi sprzed ponad roku, o korkach nie wspominając.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez makaronek ; 06-09-2017 o 11:12

  8. #68
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    A nie można wymienić radia na 2din?

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał osy4 Zobacz post
    A ja mimo auta za około 400tys zrezygnowałem całkowicie świadomie z tego bezużytecznego urządzenia wbudowanego w samochód . Miałem nawigację fabryczna w każdym poprzednim aucie, bo przecież jakby to było jej nie mieć, jak później sprzedac ten samochód?? Bzdura. Coraz mniej ludzi zwraca na to uwagę, a ceny tych nie działających fabrycznych miernot są zatrważające. I tak w ogóle z nich nie korzystałem bo nigdy nie będą tak dobre i tak często aktualizowane oraz funkcjonalne jak te w telefonie. Nie mówię tylko o Google maps ale o aplikacjach innych producentów. W dobie dzisiejszych mikro smartfono komputerów gdzie hardware jest szybki jak laptopy żaden sprzęt w samochodzie nie dorówna im. Jest jeszcze jedna zaleta. Można sobie je wymieniać jak się chce za nieporównywalnie mniejsze pieniądze
    Najlepsza moim zdaniem była by funkcja printscreenu na monitor w aucie, wtedy ma to sens.
    W pelni Cie popieram osy. Funkcja "printscreen" to wlasnie Android Auto lub Apple Carplay, ktore beda juz niedlugo dostepne.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    makaronek ! A gdzie to się zgłasza ?

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory