Strona 16 z 145 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #151
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar romeczek
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    romeczek - mozna samemu aktualizowac caly, gdzies tutaj we wczesniejszym poscie byl link od Marka z niemieckiego forum z najnowsza wersja softu
    Dzięki, już znalazłem.

  2. #152
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Nuakszot - ja ciagle moge pobierac - linki dzialaja
    romeczek - mozna samemu aktualizowac caly, gdzies tutaj we wczesniejszym poscie byl link od Marka z niemieckiego forum z najnowsza wersja softu
    Dzięki, właśnie rozpocząłem ściąganie Rano chyba musiał mopar szwankować bo nic nie było. Czemu mnie to nie dziwi...

  3. #153
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Dzisiaj miałem problem z mapami po aktualizacji, wyświetlał się tylko lewy pasek i czarny ekran.

  4. #154
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Zupełnie nie wiem jak to rozumieć, we Włoszech wszystko działa prawidłowo, pokazuje korki i drogi alternatywne nawet ostrzega o deszczu na autostradzie a u nas cisza łącznie z brakiem S8 w okolicach Łodzi. TMC działa we Włoszech, w Niemczech, w Austrii, Szwajcarii a u nas "plaża". Jutro będę pisał prośbę do FCA o wyjaśnienie tej sprawy. Wiem że system TOMTOM na osobnych nawigacjach podobno działa, więc nie rozumiem tych różnic.

  5. #155
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Marek, zaktualizuj mapy z moparu (wygląda, że są nowsze niż Twoje) - bo obwodnica Łodzi już w nich działa (ta wschodnia, na Wrocław)
    TomTom na osobnych nawigacjach działa łącząc się z telefonem (do hotspotu) i stamtąd ciągnąc internet pokazuje traffic, korki i objazdy (mam tak w TT GO510), natomiast TMC nie działa w Polsce, chyba głównie z tego powodu, że nie jest nadawane - i to nie jest wina ani FCA ani TomToma - u nas po prostu nigdy się nie przyjął traffic "radiowy".

    Wg mnie nie ma technicznie szans żeby zaczął działać w tej konfiguracji sprzętowej - nasze radio nie jest wyposażone w cokolwiek, co może ssać dane z hotspota (przez kabel czy wifi) - bluetooth, nawet ten najszybszy, takiej opcji nie przewiduje.

  6. #156
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Droga na mapie była, ale ta mądra ciągnęła nas przez Łódź (droga w budowie). Co do TMC sprawa jasna jak słońce na Sycylii.

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    tak tak, bo droga jest wykropkowana i jeszcze nieczynna - zobacz wersje nawigacji jaką masz, obstawiam że 971, a jest już 996 w moparze od kilku dni

  8. #158
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Nie wiem czy było, ale TMC za wiki:
    W listopadzie 2012 firma CE-Traffic uruchomiła drugą w Polsce komercyjną wersję systemu TMC. Usługa działa przy współpracy z Radiem ZET i jest dostępna na obszarze całego kraju[3], który został podzielony na 9 stref dzięki czemu kierowcy otrzymują aktualne i regionalnie filtrowane komunikaty. System udostępnia szczegółowe informacje o korkach, a także o robotach drogowych, zamkniętych odcinkach dróg, wypadkach itp.[4]. Od grudnia 2012 system dostępny jest na wybranych urządzeniach firmy GOCLEVER[5]. Licencja na usługę jest dożywotnia, a użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów za transmisję danych ani za aktualizacje.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Traffic_Message_Channel


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #159
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    no to można w sumie faktycznie męczyć FCA żeby zawarli umowę na to coś, choć szału to nie zrobi nawet działając wg mnie

  10. #160
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Do pracy na codzień po Warszawie codziennie odpalam tą aplikacje, bo mam kilka tras i naprawdę działa dużo lepiej niż google Maps. A info do Waze podaje przede wszystkim CE-Traffic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory