Strona 17 z 145 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #161
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    [MENTION=24088]makaronek[/MENTION] posądzasz mnie że mogę nie mieć 996 - nieładnie. Soft wew 53, mapy 996 no i jak do tej pory bez błędów a walnęło 8000 km. Prędkość max - 238 km/h (na 95), spalanie ogólne 9,2l /100km

  2. #162
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Tez mam przebieg 8000 tyle ze spalanie średnio to 12 - w veloce


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #163
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    No, zużycie paliwa to jakiś koszmar. W mieście udało mi się zejść do 11,7

  4. #164
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    U mnie wczoraj: 3misto - Wawa. Tempomat na 180 i spalanie średnie 11,9L na na 500+ to nieźle

  5. #165
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    ja zszedłem kiedyś do 8.5 litra na A2 jadąc na adaptacyjnym tempomacie 100-130 w trybie "A". To była większa katorga niż wybieranie bluzki z moją narzeczoną w jakiejś sieciówce (po 5 minutach boli mnie głowa już). Nigdy więcej
    Marek - w 996 na pewno wschodnia obwodnica Łodzi jest już przejezdna i mnie nią ciągnie zawsze na południe

  6. #166
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    Nuakszot - ja ciagle moge pobierac - linki dzialaja
    romeczek - mozna samemu aktualizowac caly, gdzies tutaj we wczesniejszym poscie byl link od Marka z niemieckiego forum z najnowsza wersja softu

    Panowie, nie jest potrzebny bezpośredni link. Chyba pewniej i łatwiej zarejestrować się do Mopar i tam będzie widać konkretny plik do naszego auta. I też zapewne kolejne aktualizacje

    Ja rejestrowałem się na stronie Mopar do której link jest ze strony alfaromeo.pl tzn.

    https://owner.mopar.eu/pl/pl/alfaromeo/log-in

    trzeba podać VIN i wtedy widać też np. kampanie do konkretnego auta.

    Ale mapy widać tutaj

    https://maps.mopar.eu/en/home?_=1506499538604

    po tym jak zarejestrowałem się na stronie Mopar od alfaromeo to na tej stronie od map byłem już zalogowany i były tam dane mojego samochodu i widziałem plik mapy do ściągnięcia. Niestety nie znalazłem na tej pierwszej stronie Moparu linka do stron od map ale może źle szukałem

    Nie znalazłem informacji o konieczności formatowania systemu plików w NTFS, za to w instrukcji jest mowa o exFAT

    Tutaj

    https://maps.mopar.eu/content/dam/ma...to-info-en.pdf


    Za chwilę będę aktualizował w aucie
    Ostatnio edytowane przez murder ; 27-09-2017 o 09:39

  7. #167
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    może być i exfat, szczególnie, że działa poprawnie z makami.
    o ntfs chodziło w kwestii wielkości pliku - na pewno nie może to być fat32 przy 8GB pliku. NTFS na pewno dziala, jesli exfat również - może być

    nie zgadzam się z fragmentem o updacie softu ze strony Mopar - mapy faktycznie są na moparze (podawałem tam link jak wyszła 996), natomiast updaty softu raczej trzeba ciągnąć z ext linka - żadna marka praktycznie nie udostępnia tych plików zwykle na oficjalnej stronie. Bo założenie jest, że taki update powinno się robić w ASO.

  8. #168
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    może być i exfat, szczególnie, że działa poprawnie z makami.
    o ntfs chodziło w kwestii wielkości pliku - na pewno nie może to być fat32 przy 8GB pliku. NTFS na pewno dziala, jesli exfat również - może być

    nie zgadzam się z fragmentem o updacie softu ze strony Mopar - mapy faktycznie są na moparze (podawałem tam link jak wyszła 996), natomiast updaty softu raczej trzeba ciągnąć z ext linka - żadna marka praktycznie nie udostępnia tych plików zwykle na oficjalnej stronie. Bo założenie jest, że taki update powinno się robić w ASO.
    Tak masz rację w Mopar raczej tylko mapy.

    U mnie mapy poszły na exFAT bez problemu, przed aktualizacją system podał czas coś ponad 100 minut ale faktycznie całość zamknęła się w ok. 50 minutach.


    Zastanawiam się jaki jest sens aktualizacji podręcznika użytkownika, ten w aucie jest dość lakoniczny. No chyba, że kolejne wersje będą po prostu bardziej rozbudowane.
    Ostatnio edytowane przez murder ; 27-09-2017 o 12:54

  9. #169
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    może z tą instrukcją chodzi o to, że przy updacie softu zmieniają się np opcje w infotaimencie, więc może w instrukcji też trzeba coś poprawić. Dla mnie w ogóle ta instrukcja to jest pocieszna ))) żeby dojść do instrukcji trzeba już nieźle wymiatać w tej inforozrywce - raczej ludzie, którzy są w stanie do niej dotrzeć, wcale jej nie potrzebują )) za to potrzebnych parametrów - np tabelki z płynami, olejami czy ciśnieniem opon - brak ) jak już otwieram instrukcję to zwykle przy kompresorze

  10. #170
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Zdarzył mi się taki przypadek, iż nie mogłem wjechać do garażu ze względy na pochylenie wjazdu. Szukałem więc jakiś danych i dopiero w pierwszej edycji instrukcji zawarta była informacja o kątach, w późniejszych jest to pominięte. Dla ciekawskich przód 12 stopni, tył 18 stopni.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory