Strona 18 z 145 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #171
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Nie mogłeś wyjechać z wyjazdu? Tzn za stromo było i byś zderzak urwał?

  2. #172
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    !. tarł zderzakiem (podłogą pod silnikiem). 2.niskie zawierzenie u mnie prześwit pomiędzy kołami jest ok 12 cm.

  3. #173
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    ja u mnie w biurze nawet nie wjeżdżam do garażu )) niech sobie tam tyłują land roverem

    odnośnie usterek - otrzymałem od FCA właśnie instrukcję do mojego modelu (benzyny bo miałem diesla) - także staneli na wysokości zadania w tej kwestii

  4. #174
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Można się śmiać z różnych opisywanych sytuacji ale także i wyciągać wnioski na przyszłość. Przykład: Hala Banacha wjazd na parking podziemny- na końcu zjazdu, ok 50 cm na prostym jest próg zwalniający, alfa odczytała to jako przeszkodę i stanęła jak wryta -bardzo ciekawe odczucie. Ale już będę wiedział na przyszłość czego unikać.

  5. #175
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Dla Kolegów, którzy nie wierzyli w informację o deszczu.

  6. #176
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    http://www.lokalizacja.info/pl/rynek...l#.WduCUK6xWEc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #177
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    Nie znalazłem w Giulii żadnych ustawień dla TMC, znalazłem tylko możliwość wyboru komunikatów w cyfrowym radiu DAB ale cyfrowo u nas nadają tylko stacje publiczne.

  8. #178
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lusaczek
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 2017
    Postów
    43

    Domyślnie

    ja tam nie wiem czego w w tej nawigacji szukacie...
    w PL TMC działa, ale jest zakodowany - stąd jak sobie specjalnie np Germina kupisz to oni mają licencje na odbiór tego
    jak pojedziesz Giulia z zagranice to w automatycznie czasem sie coś pojawi.

  9. #179
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    kurcze, Marku - naprawdę to wspaniale, że pokazuje Ci że właśnie wjechałeś w ulewę (swoją drogą co Ci ta informacja nawet 100km wcześniej daje? żebyś płynu dolał bez kapania na plecy? ale ja bym wolał sensowny traffic w mieście - ostatnio jak mnie ta nawigacja wbiła w rondo ONZ to miałem wrażenie, że szybciej tutaj dotrze huragan znad Haiti niż ja zjadę z tego ronda. A myślałem że o 18:30 będzie już luźno...

    szkoda troche, bo potencjal był - tomtoma mapy, duży ekran, ale chyba niestety w naszej "edycji" nic fajnego już nie uświadczymy.

  10. #180
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    [MENTION=24088]makaronek[/MENTION] - trochę gniesz, korek na rondzie ONZ o godz. 18:30 jest zawsze (oprócz soboty i niedzieli) a informacje o deszczu (20 km przed) wydaje mi się sensowna, mająca wpływ na bezpieczeństwo.
    Zgadzam się z Tobą w wielu sprawach ale okazuje się, że sprawa funkcjonowania nawigacji to sprawa nadawcy sygnału TMC. Skoro działa we Włoszech, Niemczech czy Szwajcarii to problem leży po naszej stronie, że nie jesteśmy w stanie wyegzekwować od władz należytego podejścia do zarządzania ruchem drogowym. Przypomnij Sobie ile czasu wprowadzano 112 a i tak są problemy. Wersja 996 ma już rzeczywiście obwodnicę Łodzi. Ponieważ, jakiś czas temu zajmowałem się ogólnie mówiąc nawigacją, temat ten nie jest mi obcy. Do czasu kiedy większość stanowisk w instytucjach państwowych będą zajmowali ludzie z nadania politycznego szanse na wprowadzanie "normalnych" systemów będzie utrudnione lub nawet niemożliwe. Szkoda, gdyż Europa nam ucieka i to widać najlepiej na przykładzie tej nawigacji.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory