Strona 26 z 145 PierwszyPierwszy ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #251
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał klag3 Zobacz post
    Napiszcie jakie zmiany
    Nowsze mapy..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #252
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    A ktoś zaobserwował jakieś łamiące różnice? Czy tylko zdekomunizowali ulice w Warszawie?

  3. #253
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Chciałem dziś pobrać mapy z mopar, ale dostaję informację, że VIN mojego pojazdu nie został rozpoznany. Ktoś wie, co może być przyczyną (na pewno nie wpisuję błędnego)?

  4. #254
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Giulietta 1.4 MA, Opel Insignia 2.0D
    Postów
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nuakszot Zobacz post
    Bombardowałem wiele razy już około rok temu, poniżej cytuję pisemną odpowiedź jaką otrzymałem od FCA:

    Szanowny Panie,
    nawiązując do naszej rozmowy telefonicznej wyjaśniamy, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od dostawcy nawigacji, tj. firmy TOMTOM nawigacja zamontowana w Pańskim samochodzie, aby mogła informować o natężeniu ruchu powinna odbierać sygnał RDS-TMC. Niestety na terenie Polski ta usługa nie jest przewidziana i nie będzie dostępna w najbliższym czasie. W Europie jest ona dostępna na terytoriach Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Węgrach, Włochach Holandii Norwegii, Hiszpanii Szwecji i Wielkiej Brytanii. Teoretycznie zainstalowany w Pańskim samochodzie system RDS-TMC powinien funkcjonować w tych regionach. Nie mamy jednak potwierdzenia w tej sprawie.

    Dziękujemy za kontakt I łączymy pozdrowienia.

    Z poważaniem


    Obsługa Klienta
    FCA Poland SA
    Mam nowego Peugeota z nawigacją TomTom i jest to pierwsza dobra nawigacja samochodowa przeze mnie użytkowana. Jest natężenie ruchu i automatyczne omijanie korków jak w Google Maps czy NaviExpert w telefonie. Omijanie korków działa bardzo dobrze, choć aktualność map w tyle w stosunku do Google czy NaviExpert w telefonie (np. obwodnica Marek w NaviExpert była następnego dnia, w Google po 2 tyg. a w TomTom jeszcze nie ma).
    Z tego wynika że da się zrobić nawigacje online TomTom w wbudowanej navi działającą w Polsce.

  5. #255
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Coś nie tak (z TOMTOM-em) co innego mówią i piszą a co innego jest.
    Dla Giuli obwodnica Marek była w poprzedniej edycji, komunikatów nie poprawili (leko w prawo czy kilometrykilometrów ) no ale cóż pewnie to FCA nie jest wstanie wyegzekwować dobrego produktu.

  6. #256
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Nikt na prawdę nie miał problemu z nierozpoznawanym VINem?

  7. #257
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Sprawdź czy nie masz już wgranej wersji 1006, taki komunikat pojawiał się (między innymi) gdy nie potrzebna była aktualizacja.

  8. #258
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Czy ja nie znalazłem, czy też nie ma prostej możliwości oddania punktu "via"? Zwykle wytyczam trasę trochę inaczej niż navi ponieważ po drodze zbaczam w kilka miejsc, lub po prostu mam zamiar jechać inną trasą niż navi chce mnie pprowadzić.

  9. #259
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Koledzy - ściągam sobie właśnie najnowszą wersję map 1006, ale ponieważ jeszcze tego nie instalowałem w aucie, chciałem upewnić się, czy normalnie mogę ją zaktualizować w samochodzie podczas podróży czy mam stać w garażu (co byłoby bezsensem...) ale wolę się upewnić ?

  10. #260
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    W ostatnią środę jechałem do Torunia przez Gdańsk i przez pierwsze 80 minut aktualizowały się mapy - wersja z chyba 08.03.br. Poszło bez problemów w czasie podróży. Nawet radio grało w tle.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory