Strona 40 z 145 PierwszyPierwszy ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #391
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Nie jest najlepsza, nie jest też taka zła. Używałem trochę. Najbardziej mi brakuje ruchu na żywo który jest w Google Maps. Nawi od Apple też tego nie ma, albo ma dużo bardziej niedopracowane - nie pamiętam.

    Jednak porównują AA/Apple CarPlay za ~1 tys vs dopłacanie za nawi kilku tys - 100/100 razy biorę pierwszą opcję. Brałem ze stocku niestety bez AA, więc póki co bujam się z telefonem przyssanym w miejsce, gdzie jest sporo miejsca obok ekranu 6.5 cala, po prawej stronie.

  2. #392
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Dla mnie wkladanie telefonu do uchwytu przyssanego do szyby w aucie za ponad 130 k zł (a w moim przypadku za 200k) jest irracjonalne. Po to jest ten ekran, po to są wskazówki między zegarami żeby własnie tam pokazywane była nawigacja. dlaczego AA/Apple Car mi nie pasuje? bo przyzwyczajony jestem że telefon sobie lezy w kieszeni lub w schowku, bo nie musze pamietać aby go ciągle podlaczać. jakby to bezprzowodowe było to może jeszcze ok.

    Korzystałem z różnych nawigacji i ta jest naprawde super. system nie laguje. OK - można by dodać do gładzika możliwość wpisywania, ale skoro wyszukiwanie głosowe działa to ja więcej nie potrzebuje, a jeżdżę sporo autem (50-60k km rocznie). Czy jakbym konfigurował auto to dodałbym za 10k nawigację? myślę że tak - szukając auta ze stocku był to jeden z wymogów

  3. #393
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    To ja dodam jeszcze jedną rzecz, którą odkryłem przypadkowo dopiero po powrocie z urlopu (gdzie mogło mi się to przydać bardziej).
    Wbudowana nawigacja ma opcję pokazywania POI w pobliżu. Jest to skatalogowane, ale jak postanowiłem sprawdzić to całkiem intuicyjnie jakoś przeszedłem przez katalogi i pokazało mi ZOO do którego jechałem z dziećmi. Pokazuje punkt, ale też numer telefonu (chyba też godziny otwarcia ale tego nie jestem pewny) i można od razu tam zadzwonić.

    Nie wchodziłem w tą opcję wcześniej bo sądziłem, że są tam głównie stacje benzynowe i serwisy Alfy Romeo

  4. #394
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Nawigacja w Stelvio ma również opcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i robi to sprawnie najpierw około 300 m przed ostrzega kolorem czerwonym a następnie około 100m przed dźwiękowo . Na trasie Warszawa- Bieszczady pokazała wszystkie.

  5. #395
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    To ja dodam jeszcze jedną rzecz, którą odkryłem przypadkowo dopiero po powrocie z urlopu (gdzie mogło mi się to przydać bardziej).
    Wbudowana nawigacja ma opcję pokazywania POI w pobliżu. Jest to skatalogowane, ale jak postanowiłem sprawdzić to całkiem intuicyjnie jakoś przeszedłem przez katalogi i pokazało mi ZOO do którego jechałem z dziećmi. Pokazuje punkt, ale też numer telefonu (chyba też godziny otwarcia ale tego nie jestem pewny) i można od razu tam zadzwonić.

    Nie wchodziłem w tą opcję wcześniej bo sądziłem, że są tam głównie stacje benzynowe i serwisy Alfy Romeo
    ostatnio też sobie to przeglądałem, w jednej z zakładek pokazuje nawet "kluby rozrywkowe" ;-)))))

  6. #396
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Nie wchodziłem w tą opcję wcześniej bo sądziłem, że są tam głównie stacje benzynowe i serwisy Alfy Romeo
    Złośliwi mówią, że to jedyne miejsca, gdzie użytkownik Alfy bywa.

  7. #397
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie Wbudowana nawigacja

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Złośliwi mówią, że to jedyne miejsca, gdzie użytkownik Alfy bywa.
    Na stacjach ostatnio rzadziej [emoji23][emoji23][emoji23]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #398
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Gdyby ktoś miał problem z wgraniem aktualizacji map to polecam zmianę przeglądarki.
    Po raz kolejny ściągałem kilkukrotnie za pomocą Edge i plik niby był zgrany a zajmował mniej miejsca (zamiast 10.2GB coś ponad 9.5GB).
    Infotainment podawał komunikat, że nie może odczytać pliku map.

    Po zgraniu z Moparu za pomocą Chrome plik waży 10.2 czyli tyle ile podaje Mopar.

  9. #399
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Gdyby ktoś miał problem z wgraniem aktualizacji map to polecam zmianę przeglądarki.
    Po raz kolejny ściągałem kilkukrotnie za pomocą Edge i plik ...
    Sorki, nie wytrzymałem... A od kiedy Edge to przeglądarka Internetowa?

  10. #400
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Czy ktoś próbował wgrać mapę do wersji USA. Na stronie mopar jest moje auto ale aktualizacji brak. Jestem ciekaw czy podając inne auto z vinem uda sie wgrać.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory