Strona 42 z 145 PierwszyPierwszy ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #411
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Tak zupełnie poważnie pytając, nadają sie te mapy do czegoś czy nadal taka beznadzieja jak te pół roku temu?

  2. #412
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja korzystam i nie narzekam.

  3. #413
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Tak zupełnie poważnie pytając, nadają sie te mapy do czegoś czy nadal taka beznadzieja jak te pół roku temu?
    Nadają się dokłądnie do tego, do czego mają służyć.
    Poza słynnym kilometrów-kilometry, nie mam za bardzo do czego się przyczepić. Latem 2018-go było parę wycieczek do Włoch, Austrii itp i mapy były też ok.

  4. #414
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Nowe mapy na Mopar. Przynajmniej dla "małej" navi. Wersja 1026.
    Dla dużej też, już pobrałem, ale nie ma czasu wgrać...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Nadają się dokłądnie do tego, do czego mają służyć.
    Poza słynnym kilometrów-kilometry, nie mam za bardzo do czego się przyczepić. Latem 2018-go było parę wycieczek do Włoch, Austrii itp i mapy były też ok.
    A ja i tak mam wyłączone zawsze w każdym samochodzie komunikaty głosowe, zatem mnie tym bardziej nie drażni

  5. #415
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Tak zupełnie poważnie pytając, nadają sie te mapy do czegoś czy nadal taka beznadzieja jak te pół roku temu?
    Na trasie dają radę, a jak w dużych miastach to nie wiem, ale raczej nie zawiodła jeszcze.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

  6. #416
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Ok, czyli to po prostu moja cierpliwość jest tu problemem. Za każdym razem jak muszę / musiałem coś na niej wprowadzić to mnie trafiał szlag. Podobny system wprowadzania literek jest w autach z początku XXI wieku. Do wygody AA nawet nie ma co porównywać.

    Ok, czyli generalnie jak jest AA to opcja w 99% zbędna.

  7. #417
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ale no w sumie nie wiem co powiedzieć, obsługa głosowa działa całkiem ok, wprowadzanie adresów no trzeba znać adres w przeciwieństwie do AA gdzie mówimy gdzie chcemy dojechać i tyle, no ale to normalna nawigacja offline, zatem nie wiem co z nią jest nie tak, jak dla mnie spełnia swoje zadanie, wprowadzanie pokrętłem wcale nie jest takie złe jak dla mnie, no może zaiste gdyby tak jak w autach na USA był ten dotykowy touchpad i można by było pisać byłoby lepiej ale nie jak dla mnie zupełnie ok

  8. #418
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ok, czyli to po prostu moja cierpliwość jest tu problemem. Za każdym razem jak muszę / musiałem coś na niej wprowadzić to mnie trafiał szlag. Podobny system wprowadzania literek jest w autach z początku XXI wieku. Do wygody AA nawet nie ma co porównywać.

    Ok, czyli generalnie jak jest AA to opcja w 99% zbędna.
    Zacznij używać komend głosowych. Nawiguj do....

    Działa.

  9. #419
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Zacznij używać komend głosowych. Nawiguj do....

    Działa.
    To moze moj jezyk polski jest jakis dziwny bo praktycznie w 8 na 10 przypadkow kierowala mnie zupelnie nie tam gdzie chcialem, wplyw na to miala czasami kolejnosc wypowiedzenia adresu, czasami cos innego a czasami chyba faza ksiezyca. Ale musze sprawdzic moze cos sie poprawilo z ostatnimi mapami.

    Dla mnie duzym problemem jest jeszcze aktualnosc mapy (a raczej jej brak). W momencie kiedy cos sie dzieje na drogach jakies nowe sa budowane to jednak w kazdej "nie wbudowanej" informacja taka jest praktycznie od razu, tutaj w Alfie (jak i w innych wbudowanych zwykle), musze czekac wiecznosc na aktualizacje siatki drog (o objazdach na czas budowy to generalnie mozna zapomniec).


    Co do samej nawigacji to pamietam jak dostalem zastepcze Tipo (sic!) to nawigacja dzialala lepiej i sporo plynniej, a i ekran dotykowy sporo ulatwial...

  10. #420
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Chyba wiadomo od początku, że w Stelvio nie ma nawigacji on-line. W tym zakresie zawsze przegra nawet z GMapsami. Ale dla mnie zaletą jest to, że nie muszę rozkładać pół walizki sprzętu w samochodzie, żeby pojechać, tylko mam wszystko na desce.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory