Strona 12 z 89 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #111
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    jest dźwięk "silnika" z głośniczków czego też nie można sobie wyobrazić
    .

    Jeśli kiedyś powstanie elektryczny model Alfy, wtedy jako opcja dodany będzie dźwięk silnika płynący z odtwarzacza i głośników.
    Na zewnątrz cisza, w a budzie gra orkiestra.

  2. #112
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Dzixon
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Oseredek / Affoltern a A
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    128

    Domyślnie

    Chce kupić okazyjnie więc dopytuje bo mam na oku nie będę zamawiał sam nowego. Mam parę do wyboru ale dwie mi chodzą po glowie czarna z mniejszym wypasem lub dopłacić i szara na większym wypasie różnica ceny jest spora.. Ale nie wiem czy jest sens.

  3. #113
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Fiat Croma 1.9 JTDm 16V Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    240

    Domyślnie

    Zastanawiam się jak kiedyś 600 km maluchem można było jeździć nad morze 12h bez hud, asystentów i klimatyzacji. Z szybami na korbkę. Z tych całych bajerów to chętnie bym chciał tylko aktywny tempomat. Reszta to są rozpraszacze.

    Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dymo Zobacz post
    Tak, jest dostepny. Sam zwalnia i przyspiesza. Jezeli chodzi o trzymanie pasa to rozmawialem z jednym z inzynierow Alfy i powiedzial ze zrezygnowali z tego na rzecz "Asystenta pasa ruchu" ktory tylko ostrzega Cie jak zjezdzasz ze swojego pasa. Jest takie brzeczenie z lewego lub prawego glosnika w zaleznosci w ktora strone zjezdasz. Tlumaczyl to tym ze wiekszosc kierowcow nie ludzi jak samochod wyszarpuje im kierownice z rak i w sumie sie z nim zgadzam.
    Na forum passata ludzie są zachwyceni systemem który sam utrzymuje auto na autostradzie

  5. #115
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał karluum Zobacz post
    Zastanawiam się jak kiedyś 600 km maluchem można było jeździć nad morze 12h bez hud, asystentów i klimatyzacji. Z szybami na korbkę. Z tych całych bajerów to chętnie bym chciał tylko aktywny tempomat. Reszta to są rozpraszacze.

    Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
    Kwestia wieku

    Mam 33 lata i nie pamietam posiadania auta bez elektroniki. Jazda po autostradzie jest nudna. Lubię jeździć po górskich drogach, ale np. jak mam pojechać motocyklem 1800km w Alpy żeby pośmigać po serpentynach to wysyłam moto kurierem i lecę samolotem na miejsce.

    IMO za kilka lat będzie obowiązek tempomatów aktywnych albo aut autonomicznych na autostradach, bo korki tworzą się przez ludzi i ich dużo słabszy względem maszyn refleks.




    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  6. #116
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzixon Zobacz post
    Chce kupić okazyjnie więc dopytuje bo mam na oku nie będę zamawiał sam nowego. Mam parę do wyboru ale dwie mi chodzą po glowie czarna z mniejszym wypasem lub dopłacić i szara na większym wypasie różnica ceny jest spora.. Ale nie wiem czy jest sens.
    Daj wiecej szczegolow to moze Ci cos podpowiemy...
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  7. #117
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Fiat Croma 1.9 JTDm 16V Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Kwestia wieku

    Mam 33 lata i nie pamietam posiadania auta bez elektroniki. Jazda po autostradzie jest nudna. Lubię jeździć po górskich drogach, ale np. jak mam pojechać motocyklem 1800km w Alpy żeby pośmigać po serpentynach to wysyłam moto kurierem i lecę samolotem na miejsce.

    IMO za kilka lat będzie obowiązek tempomatów aktywnych albo aut autonomicznych na autostradach, bo korki tworzą się przez ludzi i ich dużo słabszy względem maszyn refleks.




    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Kwestia wieku

    Mam 33 lata i nie pamietam posiadania auta bez elektroniki. Jazda po autostradzie jest nudna. Lubię jeździć po górskich drogach, ale np. jak mam pojechać motocyklem 1800km w Alpy żeby pośmigać po serpentynach to wysyłam moto kurierem i lecę samolotem na miejsce.

    IMO za kilka lat będzie obowiązek tempomatów aktywnych albo aut autonomicznych na autostradach, bo korki tworzą się przez ludzi i ich dużo słabszy względem maszyn refleks.




    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    Myślę że wiekiem należy usprawiedliwić tą ilość asystentów jazdy. Europa się starzeje i to fakt jest a te wspomagacze umożliwiają w miarę bezpieczną jazdę starszym kierowcom.

    Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

  8. #118
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał karluum Zobacz post
    Myślę że wiekiem należy usprawiedliwić tą ilość asystentów jazdy. Europa się starzeje i to fakt jest a te wspomagacze umożliwiają w miarę bezpieczną jazdę starszym kierowcom.

    Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
    Mi się wydaje, że najsłabszym ogniwem ruchu jest kierowca niezależnie od wieku. Jeśli by wyeliminować ludzi z dróg publicznych to ruch byłby płynniejszy, a ludzie jak będą chcieli to zawsze mogą dla przyjemności pojeździć po torze gdzie nie ma ruchu z którym mogliby wejść w kolizję. Cała automatyzacja do tego zmierza.

    Kiedyś piloci w czasie błędu zdawali się na siebie, teraz w wielu przypadkach komputer jest lepszy od nich.

  9. #119
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzixon Zobacz post
    Chce kupić okazyjnie więc dopytuje bo mam na oku nie będę zamawiał sam nowego. Mam parę do wyboru ale dwie mi chodzą po glowie czarna z mniejszym wypasem lub dopłacić i szara na większym wypasie różnica ceny jest spora.. Ale nie wiem czy jest sens.
    czy ma sens to już sobie sam musisz odpowiedzieć - nie wiemy jakie dodatki są dla Ciebie ważne. może zrób listę tych różnic które w jedym czy w drugim są dla Ciebie ważne i się zastanów czy są warte różnicy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Nie był dostępny jak zamawiałem. Jest teraz dostępny taki że trzyma odstęp na autostradzie albo jedzie i zatrzymuje się sam w korku?
    Zawsze był dostępny i od początku trochę cena szokowała (coś koło 5500). W życiu bym tyle nie zapłacił za jedną małopotrzebną funkcję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #120
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czy ma sens to już sobie sam musisz odpowiedzieć - nie wiemy jakie dodatki są dla Ciebie ważne. może zrób listę tych różnic które w jedym czy w drugim są dla Ciebie ważne i się zastanów czy są warte różnicy.

    - - - Updated - - -


    Zawsze był dostępny i od początku trochę cena szokowała (coś koło 5500). W życiu bym tyle nie zapłacił za jedną małopotrzebną funkcję.
    W grudniu na 100% nie było ;(


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory