Strona 25 z 89 PierwszyPierwszy ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #241
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Dla osób zastanawiających się nad zakupem to widzę na pewnym portalu aukcyjnym, że zaczynają pojawiać się naprawdę dobre oferty na Giulie z 2016. Można dostać nawet samochód z pakietem Performance (i innymi pakietami) poniżej 155 tyś. Ogólnie rzecz biorąc to jak "kupowałem" auto przez ostatnie pół roku nie było takich cen...

  2. #242
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Bo jesteśmy prawie w 2018 Leasingowo takie auto już gorzej wypada bo ma powiedzmy te dwa lata, auta leasingują do 10 lat. Plus mam wrażenie że 90% kupujących używane patrzy na rocznik i w sumie mają rację bo 2016 to samiutki początek produkcji.

  3. #243
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Zależy kto kupuje i jakie auto. Jeśli ktoś nastawia się na najem długoterminowy / leasing bez wykupu to wydaje mi się że rocznik w tym momencie jest bez różnicy, a można pojeździć fajnie wyposażonym autem. Natomiast rzeczywiście, jeżeli ktoś nastawia się na wykup i długoletnie użytkowanie to wtedy ma to znaczenie. Ale cena jest i tak dość niska.

  4. #244
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Najem długoterminowy obowiązuje tylko na bieżący rocznik

  5. #245
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Rozglądam się po woli za samochodem dla siebie i ponownie rozważam Alfę.
    Byłem ostatnio w salonie ale handlowcy nie mieli czasu na jazdę testową więc się tylko dokładnie przymierzyłem do Giuli i Stelvio. Doszedłem do wniosku, że jeśli AR to na 90% Giulia.
    Mam kilka pytań do posiadaczy, bo niestety nie było jak spytać w salonie.
    1. Czy keeless go można tak skonfigurować, żeby nie trzeba było wciskać tego guziczka na klamce, tylko żeby zamykało się po odejściu od samochodu.
    2. Czy nie ma z tym guziczkiem problemów np. zimą? Ogólnie wygląda to jak rozwiązanie z przed 10 lat, we wszystkich nowych samochodach chyba jest już sensor dotykowy.
    3. Wyświetlacz pomiędzy zegarami (ten 7 calowy) wydawał być się słabej jakości, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po komunikacie o nie wykryciu klucza (jak porównujecie jakość LCD do innych samochodów).
    4. Pytanie do nieco wyższych. Mam 188 cm wzrostu i z wsiadaniem może nie ma takiego problemu ale niepokoi mnie, że lewy łokieć wadzi podczas siedzenia w samochodzie o słupek środkowy. Ogólnie tak jakoś dziwnie się czuję. Kwestia przyzwyczajenia czy coś jest na rzeczy? No i jak jest z tym wsiadaniem/wysiadaniem będąc wyższą osobą?
    5. Dziwny dźwięk zamykania bagażnika to kwestia rejestracji czy ten typ tak ma?
    6. Gdzie kładziecie telefon podczas jazdy? Ta zasuwa która przykrywa uchwyty na kubki nie była gumowana i się raczej porysa.
    7. Jak spisuje się Android Auto?
    8. Jak oceniacie obsługę na tle innych marek? Może miałem pecha, ale odniosłem wrażenie jak by sprzedawcy nie zależało na kliencie, to co dopiero załatwianie spraw gwarancyjnych czy innych problemów.

    Z góry dzięki za odpowiedzi, pewnie mi się coś jeszcze przypomni
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  6. #246
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Rozglądam się po woli za samochodem dla siebie i ponownie rozważam Alfę.
    Byłem ostatnio w salonie ale handlowcy nie mieli czasu na jazdę testową więc się tylko dokładnie przymierzyłem do Giuli i Stelvio. Doszedłem do wniosku, że jeśli AR to na 90% Giulia.
    Mam kilka pytań do posiadaczy, bo niestety nie było jak spytać w salonie.
    1. Czy keeless go można tak skonfigurować, żeby nie trzeba było wciskać tego guziczka na klamce, tylko żeby zamykało się po odejściu od samochodu.
    Nie. Trzeba zamykać guzikiem.
    2. Czy nie ma z tym guziczkiem problemów np. zimą? Ogólnie wygląda to jak rozwiązanie z przed 10 lat, we wszystkich nowych samochodach chyba jest już sensor dotykowy.
    Sensor dotykowy jest do otwierania. Działa tylko w przednich drzwiach czyli jak chcesz wsadzić dziecko do tyłu musisz najpierw wymacać przednią klamkę.
    Zamykamy guzikiem.
    3. Wyświetlacz pomiędzy zegarami (ten 7 calowy) wydawał być się słabej jakości, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po komunikacie o nie wykryciu klucza (jak porównujecie jakość LCD do innych samochodów).
    Różnica w informacji jaka się wyświetla żadna, ale 7 cali wygląda imo lepiej.
    4. Pytanie do nieco wyższych. Mam 188 cm wzrostu i z wsiadaniem może nie ma takiego problemu ale niepokoi mnie, że lewy łokieć wadzi podczas siedzenia w samochodzie o słupek środkowy. Ogólnie tak jakoś dziwnie się czuję. Kwestia przyzwyczajenia czy coś jest na rzeczy? No i jak jest z tym wsiadaniem/wysiadaniem będąc wyższą osobą?
    Nie wiem, kurdupel jestem.
    5. Dziwny dźwięk zamykania bagażnika to kwestia rejestracji czy ten typ tak ma?
    Tak ma. Blacha klapy nie ma wygłuszenia. IMO skandal w tej klasie.
    6. Gdzie kładziecie telefon podczas jazdy? Ta zasuwa która przykrywa uchwyty na kubki nie była gumowana i się raczej porysa.
    W schowku w podłokietniku.
    7. Jak spisuje się Android Auto?
    Nie wiem nie mam, to nowość jednak.
    8. Jak oceniacie obsługę na tle innych marek? Może miałem pecha, ale odniosłem wrażenie jak by sprzedawcy nie zależało na kliencie, to co dopiero załatwianie spraw gwarancyjnych czy innych problemów.
    Serwis to najsłabsza strona marki. Ze słowem PREMIUM nie ma nic wspólnego. Ale auto jest całkiem przyzwoite
    Z góry dzięki za odpowiedzi, pewnie mi się coś jeszcze przypomni
    Proszę bardzo. Odpowiedzi w tekście.

  7. #247
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Rozglądam się po woli za samochodem dla siebie i ponownie rozważam Alfę.
    Byłem ostatnio w salonie ale handlowcy nie mieli czasu na jazdę testową więc się tylko dokładnie przymierzyłem do Giuli i Stelvio. Doszedłem do wniosku, że jeśli AR to na 90% Giulia.
    Mam kilka pytań do posiadaczy, bo niestety nie było jak spytać w salonie.
    1. Czy keeless go można tak skonfigurować, żeby nie trzeba było wciskać tego guziczka na klamce, tylko żeby zamykało się po odejściu od samochodu.
    2. Czy nie ma z tym guziczkiem problemów np. zimą? Ogólnie wygląda to jak rozwiązanie z przed 10 lat, we wszystkich nowych samochodach chyba jest już sensor dotykowy.
    3. Wyświetlacz pomiędzy zegarami (ten 7 calowy) wydawał być się słabej jakości, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po komunikacie o nie wykryciu klucza (jak porównujecie jakość LCD do innych samochodów).
    4. Pytanie do nieco wyższych. Mam 188 cm wzrostu i z wsiadaniem może nie ma takiego problemu ale niepokoi mnie, że lewy łokieć wadzi podczas siedzenia w samochodzie o słupek środkowy. Ogólnie tak jakoś dziwnie się czuję. Kwestia przyzwyczajenia czy coś jest na rzeczy? No i jak jest z tym wsiadaniem/wysiadaniem będąc wyższą osobą?
    5. Dziwny dźwięk zamykania bagażnika to kwestia rejestracji czy ten typ tak ma?
    6. Gdzie kładziecie telefon podczas jazdy? Ta zasuwa która przykrywa uchwyty na kubki nie była gumowana i się raczej porysa.
    7. Jak spisuje się Android Auto?
    8. Jak oceniacie obsługę na tle innych marek? Może miałem pecha, ale odniosłem wrażenie jak by sprzedawcy nie zależało na kliencie, to co dopiero załatwianie spraw gwarancyjnych czy innych problemów.

    Z góry dzięki za odpowiedzi, pewnie mi się coś jeszcze przypomni
    1.nie, chyba byłaby to przesada. tak jak jest tak ma być - naprawdę jest super
    2.podobno były problemy, czy w nowych autach z 2018 są, okaże się najbliższej zimy. sensor dotykowy jest do otwierania (pod klamkami przednimi)
    3.słabo to wyglądał 3.5"w Super z 2017, ten 7" z 2018 wygląda na mój gust dobrze - nie wiem może w najnowszych modelach konkurencji jest coś lepiej, ale ten obecny 7" jest ładny, czytelny i nie ma się czego wstydzić
    4.mam 187cm i raczej nigdzie nie wadzę, w Giulii czuję się jak w domu
    5.częściowo rejestracji i podkładki pod nią - ja podklejałem taśmami dwustronnymi i jedno i drugie żeby się tak nie tłukło i jest akceptowalnie teraz.
    6.u mnie zasuwa otwarta cały czas, i jeśli telefonu nie mam w kieszeni, to właśnie tam ląduje. do tego USB przed schowkiem mam na stałe wpięty krótki kable micro USB więc jak potrzebuję navi to podłączam telefon (nie mam navi, mam za to Android Auto) i odkładam do miejsca na kubki
    7.super i coraz lepiej. google poprawiło w najnowszej wersji wyszukiwanie głosowe - wreszcie wszystko czego wcześniej mi nie mógł znaleźć działa. myślę że za jakiś czas wyjdzie oficjalna wersja AA dla Polski w sklepie Play bo obecna jest już dobra. sporadycznie za pierwszym razem nie łączy się AA z autem, trzeba wyjąć wtyk i włożyć. obecnie czekam aż ASO rozkmini skąd wziąźć update mojego inotainmentu do najnowszej wersji (072.xxx.xxx), ciekaw jestem czy to coś poprawi odnośnie łączności za pierwszym razem.
    8.różnie, myślę jak trafisz. czasem z nudów gdzieś wpadłem, w BMW,Mazdzie,Kia gość skakał koło mnie, w Audi czy Fordzie ani na mnie nie spojżeli, szczególnie w Fordzie totalna olewka - 2 gości 5m ode mnie totalnie mnie zlewało a ja przez 10 min oglądałem sobie Mondeo sam (3 lata temu jak wyszło nowe). Myślę że nie ma reguły, zależy na kogo trafisz, jaki dzień ma sprzedawca. Weź pod uwagę że u nas mało kto prywatny kupuje nowe auto, w salonach kupa oglądaczy którzy by się chętnie przejechali nie mając zamiaru nic kupować w bliższej i dalszej przyszłości - pewnie to demotywuje sprzedawców. W Polsce średnio sprzeaje się 1 Giulia na województwo miesięcznie, a każdego dnia pewnie kilku(nastu) gości ładuje się do Giulii w każdym salonie.
    serwis w Bielsku to kołchoz i PRL częściowo, mili Panowie, ale wsyztsko sie powoli toczy, za dużo ludzi do różnych spraw, gadasz z 3 o tym samym a potem i tak czegoś zapomną zrobić, musisz się przypominać, dopilnowywać, prosic itp. Słabo z autami zastępczymi itp. Tyle że to serwis z tradycjami FSM/Polmozbyt/PRL i duża część ludzi z tego okresu jeszcze się uchowała. Gdzie indziej może być totalnie inaczej.

    Ja byłem przekonany że kupię Stelvio (rozumem, większe auto, 5 drzwi, duży bagażnik bo dziecko, bo bajbetle na wakacje itp) choć wolałem Giulię (sercem). Na szczęście po jazdach Stelvio i Giulią jakieś mocniejsze hamowanie itp, przejżałem na oczy że Stelvio owszem fajne, jeździ lepiej niż większość zwykłych aut klasy D, ale do GIulii się nie umywa. Stanęło na Giulii. Poza tym zdałem też sobie sprawę że rowery na wakacje musiałbym dawać w Stelvio na znacznie wyżej umieszczony bagażnik, co już nie jest takie łatwe (nie biorę pod uwagę haka, nie podoba mi się widok, nie mam sensu dopłacać kilku tysi tylko po to żeby rowerowy bagażnik na niego montować 2-3 razy w roku).
    Jest Giulia, i jest to samochód idealny. Już prawie 2 miesiące jeżdżenia z bananem na gębie - jestem super zadowolony, wybór idealny dla mnie. Polecam Ci.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 17-07-2018 o 22:42
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #248
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cześć auto mam od +/- dwóch tygodni (jutro sesja zdjęciowa )
    Odpowiedzi poniżej:
    1. Niestety nie- nie działa to tak, jak chociażby w Fordzie Mondeo. Mi to akurat podoba się mniej, bo bardzo to ułatwiało życie, ale już się przestawiłem- generalnie otwieram z pilota bo mam kilkanaście metrów do przejścia w ciemnej hali garażowej, więc sobie doświetlam.
    2. Testowałem Giulię Zimą i nie było problemów, ale faktycznie nie wiem, co z faktem przymrożenia tego przycisku.
    3. Mam 7" i wygląda super- jeżeli oczekujesz wyświetlacza jak w VAG (z nawi pomiędzy zegarami) to się zawiedziesz- mi to niepotrzebne.
    4. Jest ok- pytanie o pasażera za Tobą. W optymalnej dla mnie pozycji szału z miejscem za kierowcą nie ma
    5.Tłucze i szkoda, że nie zamyka się elektrycznie-skoro już tak się otwiera (z czego też korzystam non stop)
    6. Gdy korzystam z bt to wogóle nie wyciągam telefonu z kieszenie, gdy AA to jak EPSONIX- odkładam do miejsca na napoje. Tez jakoś klapki nie zasuwam, ale fakt, że wygląda, jakby miała się porysować. To już kwestia, jak masz obudowany telefon.
    7. Nie miałem wcześniej okazji i...jest super. Nigdy nie zerwało mi połączenia (Epsonix, może kwestia telefonu lub gniazda w nim?) i to sterowanie głosowe- zasadniczo po podłączeniu steruję wszystkim tylko komendami głosowymi.
    8. No niestety- pod tym względem słabo. Ja zdecydowałem się na zakup daleko od domu min ze względu na jakość obsługi. U mnie powstał kolejny i tam już jest pro. Na temat jakości obsługi poczytaj w wątku dotyczącego postrzegania AR, jako marki Premium.
    W PL jest teraz rynek pracownika-nie pracodawcy, więc na słabego handlowca możesz się natknąć wszędzie- niestety. W MB do dzisiaj nie dostałem mailem oferty na AMGC45- może wyglądam "za biednie" (z czym nie mam problemu), ale generalnie mam najgorsze skojarzenia z obsługa w tym salonie.

    Podsumowując: Giulia- nie oszukujmy się- nie jest w tej chwili podstawowym autem rodzinnym. Mam dwóch synów i zupełnie musieliśmy zmienić zasady funkcjonowania w Aucie Nie jest na tyle przestronne by np komfortowo podróżować nim na narty w 4 osoby Zapomnij i trzeba to sobie jasno powiedzieć. Moja żona ma kombi, więc nas to ratuje. Większość czasu jeżdżę sam, lub z dwójką dzieci (edukacyjne podwózki/ odbiory). Dla mnie, do pracy, dla funu, dla przyjemności, dla poczucia obcowania z czymś wyjątkowym- super. Tak- moim zdaniem posiadanie tego auta poprawia EGO i nic na to nie poradzę.

    pzdr

  9. #249
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    VW Passat B8
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Wlasnie sie zapisalem I jestem nowy na Forum, jeszcze raz Witam,

    W tym roku mam wymiane 2 aut w firmie I jednym z nich moze byc Alfa. Do tej pory jestem mozna powiedziec fanem niemieckiej motoryzacji I mimo wieku 40 lat pare fajnych aut mialem.
    Bylo BMW 3 Coupe E90, byl Golf GTI Mk7, Golf GT Sport, Audi Q5 I raczej AR porownuje z BMW I troche Audi. Dla mnie wazne sa wlasciwosci jezdne I dlatego Gullia zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie.
    Jechalem Dieslem 180 I Veloce 280 koni. Szczegolnie Veloce zrobila wrazenie, ale Kolega mial 200 konna Gullie I tez jest OK.
    Konkurencja: BMW 3/4 I Audi A5. Od razu powiem ze Audi na minus ma to ze jezdzi jak moj obecny Passat B8, Quattro teraz to przod z dolaczanym tylem, A w AR, BMW I Porsche to tyl dziala I potem przod sie dolacza..... Dlatego te auta tak dobrze jezdza. U mnie zakup firmowy, czyli leasing 2/3 lata max RV I zmiana. Ponizej Obserwacje I pytania:

    1. AR Abonament, pomysl dobry ale wykonanie srednie, chcialem Gullie SuperOk, niech 200 koni bedzie I to jest nieosiagalne za 1599 PLN, generalnie ladujesz na 1900-2100 realnie netto.
    Mojej dziewczynie podobalo sie Stelvio, ale przejechalem sie I SUV to nie dla mnie, 2 w abonamencie cena kosmos 2500 -2700 Netto realnie. Strasznie ostro wcale nie drogie opcje winduja cene abonamentu. Czytalem Wasz watek na forum....... generalnie obsluga tej uslugi w porownaniu do tego co robi VW albo BMW jest mega slaba, a wiem comowie bo wszystkie auta mam w takich produktach.

    2. FCA daje male RV na zakup w klasycznym leasing, np. wplata 1-10%, 3 lata I ladujesz RV na 45%, wiec rata za np. BMW 4 czy Audi A5 jest nizsza I to nie sa auta slobo wyposazone, np. BMW ma teraz Comfort Lease 103% plus Rabaty wiec Np. BMW 4GC M Sport XDrive nowe z 2017 roku / poczatek 2019 420D masz za 2600 brutto /3 lata / RV 58%........

    3. Profesjonalny Dealer. Bylem u trzech: Opole, ADF Wroclaw I CarSerwis Wawa. I tylko w Wawie bylo naprawde OK. Pozdrawiam Pana Marka w tym miejscu. Profesjonalna jazda probna I czlowiek zyje Alfa na 100%, reszta handlowcow jakich spotkalem to jakby kolesie sprzedawali Ducato I nagle ktos ich nagle wyslal do AR. Jaki serwis polecacie na poludniu?

    4. Pytanie Wazne: co po 2-3 latach, jak te auta trzymaja na wartosci? Gullia mysle ze ma bardzo dobre recenzje ale teraz dopiero zaczyna sie rynek wtorny tego modelu.
    Z BMW czy VW nie ma duzego problem z odsprzedaza, niby jest mase aut ale ludzie coraz czesciej szukaja auta serwisowanego, z historia u dealera I z pewnej reki. Jak bedzie z AR? Gullia to nowy model I jej hostoria na rynku wtornym sie dopiero zaczyna.

    5. Z zakupem czekam do wrzesnia bo wtedy jest koniec leasingu na Passata B8. Dodatkowo w tym roku beda rekordowe rabaty bo dealerzy maja mase Aut z 2017 / 2018, I to nie tylko AR, ale tez Audi czy BMW. Wdze juz oferty na Veloce za 170-180K na Otomoto I mysle ze jeszcze taniej mozna cos ugrac.

    Pozdrawiam I z gory dziekuje za odpowiedz

  10. #250
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    VW Passat B8
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Wlasnie sie zapisalem I jestem nowy na Forum, jeszcze raz Witam,

    W tym roku mam wymiane 2 aut w firmie I jednym z nich moze byc Alfa. Do tej pory jestem mozna powiedziec fanem niemieckiej motoryzacji I mimo wieku 40 lat pare fajnych aut mialem.
    Bylo BMW 3 Coupe E90, byl Golf GTI Mk7, Golf GT Sport, Audi Q5 I raczej AR porownuje z BMW I troche Audi. Dla mnie wazne sa wlasciwosci jezdne I dlatego Gullia zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie.
    Jechalem Dieslem 180 I Veloce 280 koni. Szczegolnie Veloce zrobila wrazenie, ale Kolega mial 200 konna Gullie I tez jest OK.
    Konkurencja: BMW 3/4 I Audi A5. Od razu powiem ze Audi na minus ma to ze jezdzi jak moj obecny Passat B8, Quattro teraz to przod z dolaczanym tylem, A w AR, BMW I Porsche to tyl dziala I potem przod sie dolacza..... Dlatego te auta tak dobrze jezdza. U mnie zakup firmowy, czyli leasing 2/3 lata max RV I zmiana. Ponizej Obserwacje I pytania:

    1. AR Abonament, pomysl dobry ale wykonanie srednie, chcialem Gullie SuperOk, niech 200 koni bedzie I to jest nieosiagalne za 1599 PLN, generalnie ladujesz na 1900-2100 realnie netto.
    Mojej dziewczynie podobalo sie Stelvio, ale przejechalem sie I SUV to nie dla mnie, 2 w abonamencie cena kosmos 2500 -2700 Netto realnie. Strasznie ostro wcale nie drogie opcje winduja cene abonamentu. Czytalem Wasz watek na forum....... generalnie obsluga tej uslugi w porownaniu do tego co robi VW albo BMW jest mega slaba, a wiem comowie bo wszystkie auta mam w takich produktach.

    2. FCA daje male RV na zakup w klasycznym leasing, np. wplata 1-10%, 3 lata I ladujesz RV na 45%, wiec rata za np. BMW 4 czy Audi A5 jest nizsza I to nie sa auta slobo wyposazone, np. BMW ma teraz Comfort Lease 103% plus Rabaty wiec Np. BMW 4GC M Sport XDrive nowe z 2017 roku / poczatek 2019 420D masz za 2600 brutto /3 lata / RV 58%........

    3. Profesjonalny Dealer. Bylem u trzech: Opole, ADF Wroclaw I CarSerwis Wawa. I tylko w Wawie bylo naprawde OK. Pozdrawiam Pana Marka w tym miejscu. Profesjonalna jazda probna I czlowiek zyje Alfa na 100%, reszta handlowcow jakich spotkalem to jakby kolesie sprzedawali Ducato I nagle ktos ich nagle wyslal do AR. Jaki serwis polecacie na poludniu?

    4. Pytanie Wazne: co po 2-3 latach, jak te auta trzymaja na wartosci? Gullia mysle ze ma bardzo dobre recenzje ale teraz dopiero zaczyna sie rynek wtorny tego modelu.
    Z BMW czy VW nie ma duzego problem z odsprzedaza, niby jest mase aut ale ludzie coraz czesciej szukaja auta serwisowanego, z historia u dealera I z pewnej reki. Jak bedzie z AR? Gullia to nowy model I jej hostoria na rynku wtornym sie dopiero zaczyna.

    5. Z zakupem czekam do wrzesnia bo wtedy jest koniec leasingu na Passata B8. Dodatkowo w tym roku beda rekordowe rabaty bo dealerzy maja mase Aut z 2017 / 2018, I to nie tylko AR, ale tez Audi czy BMW. Wdze juz oferty na Veloce za 170-180K na Otomoto I mysle ze jeszcze taniej mozna cos ugrac.

    Pozdrawiam I z gory dziekuje za odpowiedz

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory