Strona 18 z 89 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #171
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    No ale nie Alfę i to ze świeżego "wypustu" czy betatesterową czy jak to się nazywa teraz
    Ależ kolega jest zgorzkniały...
    Ja mam świeża sztukę i mega frajdę z jazdy, nie myśle ile strace przy odsprzedaży bo inaczej nie kupowałby nowego auta.
    Mam juz dwie alfy i dlatego ze sie nie psują kupiłem trzecia i szczerze wszystkim polecam ta markę poza TSami
    Pozdrowienia dla alfisti


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #172
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    Ależ kolega jest zgorzkniały...
    Ja mam świeża sztukę i mega frajdę z jazdy, nie myśle ile strace przy odsprzedaży bo inaczej nie kupowałby nowego auta.
    Mam juz dwie alfy i dlatego ze sie nie psują kupiłem trzecia i szczerze wszystkim polecam ta markę poza TSami
    Pozdrowienia dla alfisti


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dokładnie takie samo mam podejście to moja druga świeży model Alfy, mam jeszcze motocykl włoskiej produkcji kupiony w preorderze i wszystko działa.

    Przy odsprzedaży to się można martwić o cenę akcji a nie o auta;D


    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

  3. #173
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A gdzież tam zgorzkniały, ja tam swoją drogę mam i szczęśliwie nią kroczę. Ale po prostu delikatnie mówiąc, uśmiecham się widząc napalonych "Alfisti" (przepraszam za cudzysłów, ale z klekotami w tle jakoś sam się nasuwa) ufających w nagłą odmianę Alfy Romeo , odmianę jakości, jakości serwisów , końca dziadostwa informacyjnego itd przymiotów tej marki czy dających jej "kolejne szanse" . Spróbować można, oczywiście jak się komuś chce , ale wtedy nie trzeba na forum pytać czy będzie 350 konna czy nie. Jak to - dealer nie wie ??? przecież mamy zupełnie inną Alfę Romeo teraz , razem z jej sportowym SUVem.
    (nie bardzo wiem o co Wam chodzi z tą odsprzedażą - akurat ja jesatem chyba ostatnim który się kieruje tym czynnikiem, ale czy aby to nie Koledzy mnie upominali że pieniążki trzeba liczyć argumentując podejście targowe przy zakupie (nazwyane ładnie negocjacjami)- nie widzę różnicy) .
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 23-05-2017 o 13:52

  4. #174
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek Zobacz post
    Dokładnie takie samo mam podejście to moja druga świeży model Alfy, mam jeszcze motocykl włoskiej produkcji kupiony w preorderze i wszystko działa
    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
    OT
    Ja jeszcze jeżdżę HD ale tez sie zastanawiam nad monsterem



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #175
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    OT
    Ja jeszcze jeżdżę HD ale tez sie zastanawiam nad monsterem
    =W weekend pierwszy raz byłem Scramblerem na torze do flatracka i polecam

  6. #176
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart1000 Zobacz post
    Czy to pewne informacje? Szczególnie te LEDy by mnie interesowały, bo mimo że xenon źle nie wygląda to jednak jest to już trochę archaiczne i wręcz
    w tych czasach nie przystoi żeby nie mieć w tej kwestii wyboru. W sumie to jest to argument dla którego zdecydowanie mogę poczekać bo ta sama historia
    była przy zakupie M6 w 2014r. W 2015 był już lift i nowe lampy, które aby je wymienić pomijając już kwestie elektroniki wymagałyby wymiany całego zderzaka bo kształt
    jest inny.

    Jeżeli miałbym czekać 2 lata to na pewno kupiłbym coś innego niedługo. Nie po to biedowałem ostatnie 3 lata w Maździe żeby się męczyć kolejne 2.
    W grę wchodzi tylko dokupienie drugiego auta bardziej jako czegoś dające frajdę i pozostawienie Mazdy głównie do pracy lub sprzedaż Mazdy i kupienie
    czegoś pokroju BMW 5. BMW 5 nowym już jeździłem i auto jest super ale nie chwyta za serce tak jak Giulia.

    Ale jakie jest źródło tych informacji?
    Jak ja pytałem w salonie jakiś miesiąc temu o LEDy to odpowiedź była że nic nie wiadomo o takiej opcji.
    Więcej info o LED http://www.automoto.it/news/alfa-ste...osteriore.html
    Dziwne, że dealer o takich rzeczach nie wie, a może udaje że nie wie

    Swoją drogą to sam się zastanawiam czy jest sens brać LED, do tej pory zawsze użytkowałem Xenony i z tego co widzę, na jakichś filmikach w necie to jednak Xenony lepsze.

  7. #177
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Więcej info o LED http://www.automoto.it/news/alfa-ste...osteriore.html
    Dziwne, że dealer o takich rzeczach nie wie, a może udaje że nie wie

    Swoją drogą to sam się zastanawiam czy jest sens brać LED, do tej pory zawsze użytkowałem Xenony i z tego co widzę, na jakichś filmikach w necie to jednak Xenony lepsze.
    przetlumaczylem googlami i wychodzi ze jest jak najbardziej realna szansa na giulie sw, dopiero po duzym sedanie i nowym kompakcie, ale mi to pasi.

  8. #178
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Android Auto i Apple Carplay to znalazłem coś takiego na forum:

    Was down at dealer while deciding the colour of my yet to be built Giulia. During my visit I asked the rep about smartphone integration and he said there the next software update will come in the Summer and will bring Apple Carplay and Android Auto to all Giulias and Stelvios that have the Connect3D TomTom nav systems.

    Jednak inni użytkownicy zaznaczają, że niekoniecznie uda się to zrobić updatem oprogramowania, bo Giulia nie posiada w tej chwili ekranu dotykowego (chociaż da się obsługiwać wspomniane systemy i bez niego).

  9. #179
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Jeśli chodzi o Android Auto i Apple Carplay to znalazłem coś takiego na forum:

    Was down at dealer while deciding the colour of my yet to be built Giulia. During my visit I asked the rep about smartphone integration and he said there the next software update will come in the Summer and will bring Apple Carplay and Android Auto to all Giulias and Stelvios that have the Connect3D TomTom nav systems.

    Jednak inni użytkownicy zaznaczają, że niekoniecznie uda się to zrobić updatem oprogramowania, bo Giulia nie posiada w tej chwili ekranu dotykowego (chociaż da się obsługiwać wspomniane systemy i bez niego).
    Nie wiem w ogóle skąd się wzięło przekonanie, że do obsługi Carply czy Android Auto potrzeba dotykowego ekranu ? Mamy samochody, które nie mają dotykowych ekranów a obsługują aplikacje. Co więcej nawet na stronie producenta czytamy "CarPlay also works with the knobs, dials, or buttons in the car. If it controls your screen, it controls CarPlay"

    Potrzebna jest po prostu aktualizacja softu i to wszystko.

  10. #180
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Mazda 6
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Więcej info o LED http://www.automoto.it/news/alfa-ste...osteriore.html
    Dziwne, że dealer o takich rzeczach nie wie, a może udaje że nie wie

    Swoją drogą to sam się zastanawiam czy jest sens brać LED, do tej pory zawsze użytkowałem Xenony i z tego co widzę, na jakichś filmikach w necie to jednak Xenony lepsze.
    Zwrócił ktoś z was uwagę na datę tego newsa? Dzisiaj mija 3 miesiące od tej publikacji i co? Chyba dalej nic.
    Martwię się że to taka sama plotka jak to: http://www.automoto.it/news/alfa-rom...utomatica.html
    Chyba że ktoś z centrali to potwierdza?

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory