Strona 26 z 89 PierwszyPierwszy ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #251
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    7. Nie miałem wcześniej okazji i...jest super. Nigdy nie zerwało mi połączenia (Epsonix, może kwestia telefonu lub gniazda w nim?) i to sterowanie głosowe- zasadniczo po podłączeniu steruję wszystkim tylko komendami głosowymi.
    Ty masz najnowszy firmware infotainmentu juz zapewne (072.xxx.xxx) ja jestem jeszcze na 059.xxx.xxx (czyli druga wersja jaka miała AA, ciągle jeszcze dość wczesna, pierwsza była 056.xxx.xxx i szybko ją zastąpili 059, a tą po kilku miesiącach 072) tu może być przyczyna sporadycznch problemów z odpaleniem się AA. Może też być w samym telefonie, akurat o LG (ja mam Q6) czytałem że są w ogóle problemy w autach różnych marek z AA, ot choćby to że zrywa połączenia AA jak używa się tanich kabli. Sam tego doświadczyłem, na początku użyłem pierwszego lepszego kabla jaki miałem pod ręką (Hama) i po 10-20minutach potrafił się AA rozłączyć. Potem już stosowałem kabel ori LG i już to się nie zdażało. Próbowałem też kabel Nokii i też nie rozłącza jak się już połączy. Tyle że czasem po prostu za pierwszym razem się nie łączy ani na kablu LG ani na Nokii.
    Dlatego jestem w kontakcie z serwisem, mają mi zupdatować infotainment do 072.xxx.xxx, tyle że jak to w AR, nikt nie wie skąd ten update sciągnąć, musi być ticket, dopiero ktoś z TESEO zacznie rozgryzać temat, dowie się od Włochów itp - pewnie jak już to raz zrobią, to w przyszłości nie będzie aż takich cyrków.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #252
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    1. Moim zdaniem ta oferta jest słaba. Ja płacę więcej raty netto/ ale bez wpłaty własnej. po prostu kalkulacja, co komu bardziej się opłaca.
    2. Nie porównujmy tych form finansowania- nie wiem, jak w BMW, ale VAG jest dużo bardziej korzystny, tańszy i przejrzysty. (o procedurze nie wspomnę)
    3. Nie znam, ale koledzy z rejonów mają jakieś namiary (gdzieś w wątkach się przewijają) Ja kupiłem w Poznaniu i jestem zadowolony.
    4. Słaba oferta wynajmu długoterminowego wynika właśnie z niskiej wartości rezydualnej. To się nie zmieni w ciągu jednego roku. W skrócie- decydując się na finansowanie zewnętrzne musisz mieć swiadomość, że przepłacasz w stosunku do innych marek, które wymieniłeś.
    5. A sprawdz może to:WWW.VOYAGERGROUP.PL

    Pozdrawiam

    PS. Tam jest dobry handlowiec, na priv podam namiary.

  3. #253
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek163 Zobacz post
    4. Pytanie Wazne: co po 2-3 latach, jak te auta trzymaja na wartosci? Gullia mysle ze ma bardzo dobre recenzje ale teraz dopiero zaczyna sie rynek wtorny tego modelu.
    Z BMW czy VW nie ma duzego problem z odsprzedaza, niby jest mase aut ale ludzie coraz czesciej szukaja auta serwisowanego, z historia u dealera I z pewnej reki. Jak bedzie z AR? Gullia to nowy model I jej hostoria na rynku wtornym sie dopiero zaczyna.
    Giulietty na początku (powiedzmy pierwze 4 lata) produkcji leciały na łeb na szyję, ale teraz widzę że wygląda to dużo lepiej - w wycenach na potrzeby AC Giulietty mojej żony (2013) po 2 latach wyglądało to fatalnie (powiedzmy połowa wartości katalogowej!) a po kolejnych 3 latach praktycznie wycena nic się nie zmieniła - dedukuję że model się sprawdził i całkiem inaczej zaczęli liczyć utratę wartości. Giulia to ciągle znak zapytania i stąd znowu gorsze RV. Z tego co widać po wpisach na forum (tym i zachodnich gdzie tych aut jest wielokrotnie więcej niż u nas), z Giulią nie ma raczej problemów póki co, jest więc nadzieja że za te pare lat i ten model będzie doceniony i jego RV będzie wysoki. Tyle że biorąc leasing dzisiaj, RV nie jest imponujący, bo ciągle jest ta niewiadoma.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #254
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    witam czy jest tu ktoś z giulią qv z południowej Polski? i chciałby poświecić do 30 minut na rozmowę przejażdżkę autem? przymierzam się do kupna i chciałbym najpierw porozmawiać z kimś kto ma taki model, sprawdzić czy to będzie "to". W zamian mogę zaoferować przejażdżkę którymś z moich obecnych aut, też sroce spod ogona nie wypadły, DB9/SL55 AMG/RS5. Jakby ktoś był tak uprzejmy proszę o kontakt tu lub na krist7(at)wp.pl, dzięki!

  5. #255
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    A w salonie byłeś?. W bielsku jest na 100% Q.

  6. #256
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    pytałem bliżej siebie, w Rzeszowie, powiedzieli że Warszawa, ale masz rację zapytam o Bielsko. Z 2 strony oni będą chwalić tylko, jazda będzie trwałą 5 minut i pewnie będą korki, a wolałbym usłyszeć obiektywną opinię

  7. #257
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    w Bielsku w salonie mają używaną Q, to chyba egzemplarz z wczesnej produkcji albo nawet jakaś prasowa demo przedprodukcyjna (były różnice, kierownica jakaś trochę inna (totalnie inny rodzaj skóry, coś jak w 159), przyciski otwierania bagażnika i zamykanie auta z klapy na odwrót niż u mnie (przez co uzbroiłem alarm jak chciałem otworzyć klapę). Nie wiem czy można nią pojeździć skoro obecnie stoi wypucowana w salonie, choć z drugiej strony to ona stała parzed salonem już od kilku miesięcy, więc może będą skłonni ją udostępnić na jazdę?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #258
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    del!

  9. #259
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przyciski otwierania bagażnika i zamykanie auta z klapy na odwrót niż u mnie
    Pierwsze słyszę. Kilka Giulii miałem w rękach, we wszystkich otwieranie na lewo od znaczka, zamykanie pod znaczkiem. Coś się zmieniło???

  10. #260
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Też to widziałem, wydaje mi się że można włożyć odwrotnie.

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory