Strona 51 z 89 PierwszyPierwszy ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #501
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Stoję przed zakupem AR Giuli'i 2.0 Super w benzynie czy w 2 letnim aucie jest aż tyle problemów natury technicznej o której piszecie na forum ? Bo zaczynam mieć wątpliwości co do zakupu.
    Ale, że jakie problemy? Większość to jakieś drobne mankamenty, nie nawet usterki. Ja mam Veloce od prawie 2 lat i 0 usterek, mankamentów czy problemów. Przebieg prawie 40000 km. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Samochód świetnie spisuje się jako auto na co dzień. Z mojej perspektywy polecam jak najbardziej.

  2. #502
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Chodzi o właśnie te drobne usterki, mankamenty. Na co dzień mieszkam za granicą a nie mam później zamiaru latać co " chwila " po Garażach AR bez znajomości języka niemieckiego i coś dukać, że jest "feler" bo pali się jakaś kontrolka, lusterko nawala itp.

    P.S. Tak, nie znam się na motoryzacji, mam swoje pierwsze auto Megane III a do zakupu nowego jestem niejako zmuszony a mój wybór z braku BMW 5 padł na AR Giuli'ę. Więc mogę mieć głupie pytania i wątpliwości przed zakupem.

  3. #503
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Taki temat to potencjalny straszak.
    Ale podchodząc na chłodno to problemy zdarzają się tylko w niektórych autach, poza tym nie wszyscy użytkownicy Giulii sa na forum. Problemy dotyczą wycinka użytkowników, a nie wszystkich aut.
    Poza tym Alfę kupuje się sercem, a nie rozsądkiem

  4. #504
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dzięki. Pytanie odnośnie wyposażenia SUPER, samochód na który jestem zdecydowany w opisie ma tylko czujnik z tyłu, inne mają napisane, że czujniki są z przodu i z tyłu oraz posiadają kamerę cofania. Czy możliwe, że ten obserwowany przeze mnie, nie ma kamery i czujnika przodu? Czy po prostu garaż nie napisał tego, że jest w wyposażeniu? Bo słabo jest opisany samochód co zawiera w przeciwieństwie do innych.

  5. #505
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Piszę co prawda na podstawie doświadczenia ze Stelvio, ale w Giulii jest pewnie podobnie: wyposażenie standardowe Super obejmuje jedynie czujniki z tyłu. Przednie czujniki i kamera cofania to wyposażenie opcjonalne, które można dołożyć przy zamawianiu auta.

  6. #506
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Ok dzięki za odpowiedź.

  7. #507
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    przecież wystarczy otworzyć sobie cennik na stronie alfaromeo.pl i będziesz wszystko wiedział o wyposażeniu. W Polsce w Super nie ma (a przynajmniej nie było rok temu) w standardzie żadnych czujników cofania. Jest jak w BMW - goło i wesoło a za resztę dopłacasz słono.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #508
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przecież wystarczy otworzyć sobie cennik na stronie alfaromeo.pl i będziesz wszystko wiedział o wyposażeniu. W Polsce w Super nie ma (a przynajmniej nie było rok temu) w standardzie żadnych czujników cofania. Jest jak w BMW - goło i wesoło a za resztę dopłacasz słono.
    Skoro gość pisze o garażach AR, a nie o salonach AR, to interesujące go auto raczej nie stoi w Polsce i nie musi odpowiadać specyfikacji z polskiego cennika.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #509
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no tak, w niemczech jestbinna specyfikacja, tez sovie mozna sciagnac katalog i oczaic sprawe - sam z ciekawosci porownywalem kiedys veloce z rynkiem niemieckim i tam byla podstawa lepiej wyposażona. tez dla przykladu w uk super ma w standardzie navi.

  10. #510
    Użytkownik Świeżak Avatar BAR30_AR
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    AR
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    54

    Domyślnie

    Dzięki Krzysztof samochód dokładniej znajduje się w Szwajcarii, "po pytam " w piątek/sobotę sprzedawcy bo jestem umówiony na jazdę próbną.

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory