Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 202

Temat: [Giulia] Kampania 6118, problemy z przyszpieszaniem po aktualizacji.

  1. #191
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nuakszot Zobacz post
    Tak to nie ma problemu bym zapiszczał, chodzi o to, że przed aktualizacją zrywało mi przyczepność jak ruszałem ostro na wprost. Teraz już tak się nie da.
    Ok ostatnio sprawdziłem i w D na na maxa skręconych kołach i bucie w podłodze zapiszczy ale potem za chwilę się kaganiec włącza i lipa
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #192
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toma Zobacz post
    Na początku czerwca odbieram swoją Giulię 2.0 200KM. Jest już wyprodukowana. Czeka na transport do Polski. Jestem ciekaw czy aktualizacje, które opisywane są jako składniki kampanii 6118 zostały już uwzględnione w moim dopiero co wyprodukowanym egzemplarzu czy dopiero czeka go ich aktualizacja w serwisie w Polsce przed wydaniem bądź podczas pierwszej wizyty w serwisie.

    Śledzę ten temat z zaciekawieniem (także ten na AO). Nie chciałbym rozczarować się i dostać samochód "wykastrowany" względem tego egzemplarza, którym jeździłem podczas jazdy próbnej i który zrobił na mnie na tyle dobre wrażenie, że zdecydowałem się złożyć zamówienie na Giulię.

    Jeśli ktoś dopiero co odebrał swoją Giulię 2.0 200KM i ma jakieś informacje odnośnie tej aktualizacji to będę wdzięczny za odpowiedź w temacie lub pw. Nie chcę przesądzać czy jest to faktycznie update pogarszający dynamikę, ale sporo na to wskazuje. Odbierając egzemplarz z wgranym już takim oprogramowaniem w fabryce nie będzie raczej pola do manewru. Jeśli jednak fabryka nadal wypuszcza samochody ze starym softem i jest ono aktualizowane dopiero w ASO przed odbiorem lub przy okazji pierwszej wizyty w serwisie to będę starał się, aby tego zaniechano.

    Mimo wszystko napawa mnie optymizmem wypowiedź janka
    Odebrałem samochód kilka dni temu. Myślę, że mogę się podzielić swoją opinią względem opisywanej kampanii, aktualizacji itd. Mój egzemplarz wyprodukowany w maju nie kwalifikuje się póki co do żadnych aktualizacji. Wychodzi na to, że zostały uwzględnione już w produkcji. Mój silnik nie jest już tą samą wersją 200KM co egzemplarze z początku produkcji. Różni się już nie tylko pod względem oprogramowania sterującego (taką informację uzyskałem w FCA). i w związku z tym nie ma między innymi możliwości wgrania map z 280KM wersji plug&play. Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy to są jak najbardziej pozytywne. Nie jestem rozczarowany dynamiką. Nie odczuwam, żeby mój egzemplarz jeździł gorzej niż testówka z salonu z początku produkcji. Nie mam jednak bezpośrednich doświadczeń przed aktualizacją i po niej, bo od początku dysponuję samochodem z tymi samymi parametrami. Mogę tej różnicy nie odczuwać, dlatego nie neguję opisywanego tutaj problemu, ale dzielę się swoją opinią - u mnie wszystko jest ok, jestem zadowolony.

  3. #193
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Hej [MENTION=74456]Toma[/MENTION] Gratuluję. Załóż swój wątek. Pochwal się i opisuj wrażenia. Z miłą chęcią będę obserwował

    Też mam już "nową wersję" z marca i nie narzekam. Rzadko jeżdżę w trybie D bo 80% trasy to miasto ale jak już przełączę to zawsze mnie zaskakuje Btw skoro nowe silniki są "inne" niż te pierwsze to może nowy soft działa gorzej z nimi bo jest dopasowany do nowych?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #194
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Hej [MENTION=74456]Toma[/MENTION] Gratuluję. Załóż swój wątek. Pochwal się i opisuj wrażenia. Z miłą chęcią będę obserwował

    Też mam już "nową wersję" z marca i nie narzekam. Rzadko jeżdżę w trybie D bo 80% trasy to miasto ale jak już przełączę to zawsze mnie zaskakuje Btw skoro nowe silniki są "inne" niż te pierwsze to może nowy soft działa gorzej z nimi bo jest dopasowany do nowych?
    Podobno te nowe wersje mają 2 sondy lambda. 200KM z początku produkcji oraz wszystkie 280KM mają 3 sondy. Taką uzyskałem informację. Pojawia się ona także w temacie chiptuning, kolega epsonix napisał dokładnie to samo 2 czerwca. Najwidoczniej tak jest. Ciekaw jestem innych różnic, jeśli takowe są. Myślę, że z czasem wszystko rozszyfrujemy

  5. #195
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Tak czy siak następna i tak będzie Veloce tylko dla foteli Te 200KM mi wystarcza ale za fotele to bym powiesił. Jeśli macie możliwość usiąść sobie w fotelach z Veloce to baaardzo polecam.
    Ostatnio edytowane przez azar ; 14-06-2017 o 22:18
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #196
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Tak czy siak następna i tak będzie Veloce tylko dla foteli Te 200KM mi wystarcza ale za fotele to bym powiesił. Jeśli macie możliwość usiąść sobie w fotelach z Veloce to baaardzo polecam.
    No ale możn już zamowić do supera pakiet wnętrze veloce. Tak, kosztuje 10700 i wymaga składanych lusterek i pakietu sport więc cena podchodzi pod veloce.
    Szkoda, że nie ma tańszej veloce z napędem na tył.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  7. #197
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toma Zobacz post
    Podobno te nowe wersje mają 2 sondy lambda. 200KM z początku produkcji oraz wszystkie 280KM mają 3 sondy. Taką uzyskałem informację. Pojawia się ona także w temacie chiptuning, kolega epsonix napisał dokładnie to samo 2 czerwca. Najwidoczniej tak jest. Ciekaw jestem innych różnic, jeśli takowe są. Myślę, że z czasem wszystko rozszyfrujemy
    Plotka z alfaowners mówi, że mieli też odchudzić tłoki. Pewnie co do czego trzebaby zapytać squadry z konkretnym vin'em czy da się to podciagnąć do 280.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #198
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Latrunculus
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super
    Postów
    23

    Domyślnie

    Włosi wprowadzili poprawkę do ECU, "aktualizację aktualizacji", czyli ciąg dalszy beta testów Giulii Na dniach odbieram z auto serwisu i opisze wrażenia. Koledzy a alfaowner którym poprawkę już zaimplementowano, donoszą o odczuwalnym wzroście momentu obrotowego w dolnym zakresie obrotów - czyli krok w kierunku tego co było przed aktualizacją.

  9. #199
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    giulia 2.0
    Postów
    18

    Domyślnie

    Wiecie moze cos wiecej? Mam 13k i zastanawiam sie czy isc juz na przeglad czy poczekać

  10. #200
    Użytkownik Świeżak Avatar sprint
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    wawa
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał gal001 Zobacz post
    Wiecie moze cos wiecej? Mam 13k i zastanawiam sie czy isc juz na przeglad czy poczekać
    Dobre pytanie. Dostałem już drugie "wezwanie" ale jakoś nie mogę się zebrać.

Podobne wątki

  1. [159] Po aktualizacji Bleu&Me brak nawigacji
    Utworzone przez wariiat w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-11-2015, 13:06
  2. [Brera] Connect Nav padło podczas aktualizacji
    Utworzone przez badylija w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 16:29
  3. [159] Blue&Me - 'error 10' przy próbie aktualizacji
    Utworzone przez bikerserwis w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 14:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory