Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 202

Temat: [Giulia] Kampania 6118, problemy z przyszpieszaniem po aktualizacji.

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latrunculus Zobacz post
    Pojawiła się nowa aplikacja! Kompas Nawigacja pozwala teraz na wybranie jednej z kilku proponowanych tras. Pojawiły się też nowe opcje odtwarzania w odtwarzaczu multimediów.
    A subiektywnie cały system ładuje się szybciej a próg głośności audio (mam H/K) został podniesiony.
    A czy może pojawiły się ostrzeżenia o korkach w nawigacji?
    Też mam H/K i byłem zaskoczony niskim poziomem głośności oraz tym, że drzwi kierowcy dostają takich wibracji, że coś w nich trzeszczy jak w rozklekotanym starym aucie. Byłem też zawiedziony jakością niskich częstotliwości, jednak po przejechaniu już ok. 2500 km mam wrażenie poprawy i bardziej "miękkiego basu".

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Latrunculus
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nuakszot Zobacz post
    A czy może pojawiły się ostrzeżenia o korkach w nawigacji?
    Też mam H/K i byłem zaskoczony niskim poziomem głośności oraz tym, że drzwi kierowcy dostają takich wibracji, że coś w nich trzeszczy jak w rozklekotanym starym aucie. Byłem też zawiedziony jakością niskich częstotliwości, jednak po przejechaniu już ok. 2500 km mam wrażenie poprawy i bardziej "miękkiego basu".
    Co Ci się przytrafiło? Może jednak zmiana mapy silnika podyktowana była poważniejszymi przesłankami niż "zbyt nerwowe działanie auta w trybie D".

    W moim nagłośnieniu nic nie trzeszczy a bas jest głęboki i brzmi satysfakcjonująco przy wyłączonym surround (przetłumaczone w menu jako "dźwięki otoczenia" sic!) i ustawieniu +9 na equalizerze.

    Za to wentylator kabinowy na niskich obrotach czasami popiskuje.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latrunculus Zobacz post
    Co Ci się przytrafiło? Może jednak zmiana mapy silnika podyktowana była poważniejszymi przesłankami niż "zbyt nerwowe działanie auta w trybie D"
    Opis awarii Giulii opisałem w wątku zatytułowanym [Giulia] Całkowite rozładowanie akumulatora w nocy (przepraszam, ale jeszcze mam za mało postów bym mógł umieszczać linki).

    Cytat Napisał Latrunculus Zobacz post
    W moim nagłośnieniu nic nie trzeszczy a bas jest głęboki i brzmi satysfakcjonująco przy wyłączonym surround (przetłumaczone w menu jako "dźwięki otoczenia" sic!) i ustawieniu +9 na equalizerze.
    U mnie też jest lepiej z wyłączonym surround. Natomiast problem trzeszczących drzwi dealer ma zgłosić do centrali.


    Cytat Napisał Latrunculus Zobacz post
    Za to wentylator kabinowy na niskich obrotach czasami popiskuje.
    Tego jeszcze nie mam

  4. #24
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Latrunculus
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super
    Postów
    23

    Domyślnie

    Jeden z zapaleńców z forum alfaonwer.com zabrał swoję Giulię 2.0 na hamownię na dzień przed aktualizacją. Jedna z ciekawszych rzeczy które potwierdził przy okazji, to tak jak donosili tuningowcy, rzeczywista moc (przed aktualizacją 6118) przekracza 210 KM. Zaklinowałbym do posta bo chłopak naprawdę się postarał, jednak jestem jeszcze zbyt "zielony" żeby wklejać linki i forum je blokuje

    Jeżeli po aktualizacji tak jak ja zauważy różnicę w działaniu samochodu, dokona kolejnych pomiarów.

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Napisz mi na PW wkleję

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latrunculus Zobacz post
    jednak jestem jeszcze zbyt "zielony" żeby wklejać linki i forum je blokuje .
    pomogę: http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-...l#post16017753

  7. #27
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Macie gdzieś wykres Veloce, tzn. ile koni ma w serii? Może też dają dodatkowe 5% mocy w prezencie

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulia
    Postów
    73

    Domyślnie

    To normalne, głośniki muszą się ułożyć. Musisz je rozgrzać przez tydzień lub dwa. Nie katuj, bo stracą swoją głębię. Ta sama zasada, co z silnikiem.
    Ostatnio edytowane przez szopp ; 05-05-2017 o 00:05

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Jestem umówiony na aktualizacje oprogramowania i navigacji jak wspominałem w nasze belle nie działa mi odtwarzanie muzyki z telefonu i usb i z tego co sie dowiedziałem bedą wgrywać jakaś aktualizacje we wtorek... pewnie to bedzie ta sama


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    Jestem umówiony na aktualizacje oprogramowania i navigacji jak wspominałem w nasze belle nie działa mi odtwarzanie muzyki z telefonu i usb i z tego co sie dowiedziałem bedą wgrywać jakaś aktualizacje we wtorek... pewnie to bedzie ta sama


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dawaj znać co i jak po aktualizacji, mnie też czeka i też Veloce. Zwróć proszę uwagę na dynamikę w D. Dzięki!

Podobne wątki

  1. [159] Po aktualizacji Bleu&Me brak nawigacji
    Utworzone przez wariiat w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-11-2015, 13:06
  2. [Brera] Connect Nav padło podczas aktualizacji
    Utworzone przez badylija w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 16:29
  3. [159] Blue&Me - 'error 10' przy próbie aktualizacji
    Utworzone przez bikerserwis w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 14:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory