Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 178

Temat: Giulia l przeglad

  1. #71
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Byś się zdziwił xD Sąsiad wziął FX w 3 letni lizink. Z reguły go widziałem w zastepczym A6. Jak podsumował to auto stało przez 9 miesięcy w serwisie.
    To musiała być [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo w przebraniu Infinity. Albo Fiat. Niemożliwe żeby japoński samochód się zepsuł. NIEMOŻLIWE. A japoński serwis ma po prostu jakość obsługi z kosmosu, wszystko naprawiają w mig i znają się na rzeczy! Prosimy tutaj nie trollować, można pisać tylko o tym, że serwis AR jest do bani.
    MSPANC

  2. #72
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Nie no sasiedzkie opowieści nagle staja sie wiarygodne... ale gdy nie chodzi o Alfe Romeo. Tylko odnośnie niej są wyssane z palca.
    Rzuć okiem na świeży wątek fiat abonament i pare wrażeń z obslugi salonowej makaronowej.

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie no sasiedzkie opowieści nagle staja sie wiarygodne... ale gdy nie chodzi o Alfe Romeo. Tylko odnośnie niej są wyssane z palca.
    Rzuć okiem na świeży wątek fiat abonament i pare wrażeń z obslugi salonowej makaronowej.
    Moja dziewczyna pracowala 3 lata w PGD i takie opowiesci to nic dziwnego o jakosci serwisu infiniti.

  4. #74
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Rzuć okiem na świeży wątek fiat abonament i pare wrażeń z obslugi salonowej makaronowej.
    A może po prostu każda marka ma wtopy z jakością produktów i z jakością serwisów?

    O infiniti masz powyżej info z pierwszej ręki.

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    [MENTION=680]jahu[/MENTION] wybacz, ale bzdury pleciesz takie, że oczy puchną od czytania. Psuje się tylko alfa i fiat ewentualnie, w salonach Alfy i fiata nie dają kawy i pracują ludzie ograniczeni umysłowo, którzy myślą, że sprzedają ekspresy do kawy, a wszędzie indziej jest lepiej! Pójdziesz do takiego salonu dacii, czy innego vw to panie, luksusy takie, że w domu tak nie ma! Przy wejściu stoi facet otwierający drzwi automatyczne, zaraz po zajęciu miejsca przy drewnianym stole na skórzanych fotelach, pochodzi kelner i częstuje kopi luwak, pytając jakie wino podać. A w alfie jak kupujesz auto, to co najwyżej spytają, czy frytki do tego. A w takim bmw czy Infiniti to panie, zanim pomyślisz, że byś się przeszedł do salonu to już helikoptery ląduje przed twoim domem żeby Cię tam zabrać. Na pokładzie foie gras i wino. A w salonie to jak w najlepszych hotelowych apartamentach królewskich.
    A jak do ASO pojedziesz to panie, sami auto odbierają, jako zastępcze masz do wyboru ferrari, maybachy, RR, Bentley - możesz wziąć dwa, żeby na zmianę było. I to za darmo wszystko! A w alfie to jeszcze płacić każą za to! No nie do pomyślenia, co się w tej alfie dzieje. No ale Alfy sie psujo panie, to i w salonach dopsujo resztę i potem tylko na lawetach te auta widać.

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  6. #76
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    A może po prostu każda marka ma wtopy z jakością produktów i z jakością serwisów?

    O infiniti masz powyżej info z pierwszej ręki.

    A o autoresie niby z której ręki ? o dnie w ocenie serwisów marek europejskich z której ręki ?
    Oczywiście, że każda marka ma wtopy, ale pewna ma regułę wtop, to jej geny, a gena nie wyskrobiesz. Pozycja Alfy na dnie w ocenie serwisów, to spisek i zamach tak ? znikąd się wzięła . Ot złośliwość ludzka i niemiecki spisek.
    Oczywiście moooże będzie za XXX lat lepiej, może tak. Kto chce i komu się chce to sprawdzać, drugie i trzecie szansy dawać - niech sobie sprawdza, przecież nikt nikomu nie broni.

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A o autoresie niby z której ręki ? o dnie w ocenie serwisów marek europejskich z której ręki ?
    Oczywiście, że każda marka ma wtopy, ale pewna ma regułę wtop, to jej geny, a gena nie wyskrobiesz. Pozycja Alfy na dnie w ocenie serwisów, to spisek i zamach tak ? znikąd się wzięła . Ot złośliwość ludzka i niemiecki spisek.
    Oczywiście moooże będzie za XXX lat lepiej, może tak. Kto chce i komu się chce to sprawdzać, drugie i trzecie szansy dawać - niech sobie sprawdza, przecież nikt nikomu nie broni.
    Jejku, co Ty taki zgryzliwy jestes? Wez wyluzuj troszeczke... Kazdy ma jakies swoje doswiadczenia z serwisami, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale po co sie tak unosic? ja kupilem nowe Mito prawie 3 lata temu i w sumie nie mam zadnych zlych doswiadczen z serwisem. Moze ostatnio mnie troche wkurzyli bo dali mi Citroena C1 jako auto zastepcze ale w sumie troche moja wina bo ja sie uparlem na ten termin i nic innego juz nie mieli dostepnego. A tak w sumie z przegladami co 30tys km/24 miesiace to wizyta w serwisie srednio raz na rok albo nawet na 2 lata wiec jakos mozna to chyba przebolec nawet jak tej kawy nie podadza... chociaz jak w Lublinie bylem na jezdzie probnej Giulia to mi zaproponowali kawe!
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  8. #78
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Ale ja zupełnie już z boku i bez cienia emocji i zgryźliwości to piszę/mówię. Ot obserwacje, neutralne raczej emocjonalnie (na ile się da bez nich po tym co fundował serwis Alfy Autoryzowany). A nuż komuś się przydadzą.

    Przeglądy sobie mogą być co 30tys/2 lata gdyby wizyty w aso to były _tylko_ przeglądy.
    Gdzieś wcześniej padło zdaje się i co 40 tys km, no swoją drogą - odważnie na jednym oleju nawet te 30tys/2 lata. Choć w zasadzie patrząc chłodno-konsumencko, na wypożyczanie 3-4 letnie , po czym auto-out , to w sumie czemu by nie, nie ma co się pieścić co 10tys km przy takim założeniu. W zasadzie to może i lepiej dla autka się okazać jak rzadziej pewne serwisy odwiedzać będzie , oj, znów zgryźliwy jestem...

  9. #79
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Ja jak oddałem giulie do kampanii i do wymiany radia to dostałem zastępcze: giuliette qv240km, a pózniej prawie nowego jeepa cherokee, dodatkowo auto porządnie wysprzątane w środku i umyte wiec póki co nie narzekam na aso, ogólnie cała obsługa sprzedaż/leasing/serwis póki co na +


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #80
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A o autoresie niby z której ręki ? o dnie w ocenie serwisów marek europejskich z której ręki ?
    Ja nie pisałem o AR.
    Mój komentarz odnosi się do tego, że uważasz infiniti za wyjątkowe, choć takiego nie miałeś. A potem zupełnie ignorujesz, że nie jest cudowne, że też komuś coś się sypie, serwisy sobie nie radzą, a obsluga jest na niskim poziomie. To samo wiem o BMW. Sypiąca się elektronika, z którą nie radzą sobie serwisy, a za naukę naprawy każą płacić właścicielom.

Podobne wątki

  1. Przeglad przed kupnem auta
    Utworzone przez Nowy_24 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 18:28
  2. Powypadkowy,dowod nie zabrany.Przeglad ?
    Utworzone przez Endriu Ka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 17:14
  3. [Giulietta] Pierwszy Przeglad okresowy.
    Utworzone przez Tr.maloseryjna. w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 12:48
  4. [159] Przeglad przy 120tys km
    Utworzone przez GregDublin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 11:28
  5. [156] Przeglad techniczny - analiza spalin
    Utworzone przez Szef w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 11:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory