Strona 26 z 168 PierwszyPierwszy ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #251
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Jak by co panowie, mam na sprzedaż 4 felgi 19x9 wzoru koniczynki/podkowy od QV i Veloce, już z czujnikami.

  2. #252
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lusaczek
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 2017
    Postów
    43

    Domyślnie

    Podsumowując u mnie padło na dodatkowe felgi (orginały z all..) i Nokiany WR D4



    z lewej zima z prawej lato

    w porównaniu do letnich -1''
    oponki ciche i tyle co wytestowane to dobrze radzą sobie na błocie pośniegowym

    czuniki zamienniki - bez problemu współpracują (nawet jak wiozłem letnie w środku nic nie wariowało) - dałem 700 zeta - orginały w ASO wychodziły w sumie 800 zl

  3. #253
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    35

    Domyślnie

    Ja kupiłem zimówki Nokiany WR A4 225/50/17 (run flat). Na razie nie było okazji przetestować w warunkach zimowych, ale za to mogę napisać że strasznie pływają przy wysokich temperaturach 10 0C.

  4. #254
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Mam pytanie Ile waży felga wzór giulia Q 19" - w salonie usłyszałem że 8,8" przód i 10" tył są kute i dlatego droższe od veloce o takim samym wzorze!
    Macie jakieś info ?
    U mnie koła z giuliiQ 10" tył i 8,5 przód rewelka w prowadzeniu.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02135.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	95.0 KB
ID:	239009  

  5. #255
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nieźle pojechałeś z tym tyłem 10" do Giulietty. auto nie straciło swojej dynamiki/zwinności przy szerokich kapciach? tył Ci nie obetrze o nadkole?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #256
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Rafal piekne sa te kola i pasuja do giulettki:-)

  7. #257
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał Zobacz post
    Mam pytanie Ile waży felga wzór giulia Q 19" - w salonie usłyszałem że 8,8" przód i 10" tył są kute i dlatego droższe od veloce o takim samym wzorze!
    Ja mam 19x9 z Veloce i ważą ok 12 kg z tego co pamietam (będę sprzedawał). Te 9-10 kg to bardzo mało, to nie jest czasem waga tych felg tzw. ultralekkich:
    http://www.mondoalfa.pl/wp-content/u...adrifoglio.jpg
    http://www.mondoalfa.pl/wp-content/u...si-tylnej.jpeg
    Bo to one są najlżejsze z Giuli QV, a nie wyobrażam sobie by mogły ważyć jeszcze mniej w rozmiarze 19 (przeciętne felgi w tym rozmiarze ważą ok 14 kg).
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 18-12-2017 o 09:04

  8. #258
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał lusaczek Zobacz post

    czuniki zamienniki - bez problemu współpracują (nawet jak wiozłem letnie w środku nic nie wariowało) - dałem 700 zeta - orginały w ASO wychodziły w sumie 800 zl
    Coś trzeba było robić tzn podłączać auto do komputera aby wykryło nowe czujniki albo np. sklonować soft czujników z oryginałów na zamienniki?
    Czy po prostu zmieniamy koła i auto samo wykrywa nowe czujniki bez problemu i wszystko działa?

  9. #259
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lusaczek
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 2017
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Coś trzeba było robić tzn podłączać auto do komputera aby wykryło nowe czujniki albo np. sklonować soft czujników z oryginałów na zamienniki?
    Czy po prostu zmieniamy koła i auto samo wykrywa nowe czujniki bez problemu i wszystko działa?
    wiesz co ja tam do końca nie wiem... pojechał do warsztatu kolo polatał z jakąś maszynką (bezprzewodowo) od koła do koła potem usiadł na trzy sekundy w środku (nic nie podłączał) i musiałem poczekać 20 minut bez odpalania - i do tej pory bez problemu

  10. #260
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nieźle pojechałeś z tym tyłem 10" do Giulietty. auto nie straciło swojej dynamiki/zwinności przy szerokich kapciach? tył Ci nie obetrze o nadkole?
    Lepsza trakcja i prowadzenie - tył na dedykowanych dystansach 14mm - opony tył na naciągu 245/30/19 hankook ventus prime 3 nie jezdze w 4 osoby więc nie wiem czy dobije Jakby się komuś chciało kiedy zważyć taką felgę o wzorze jak u mnie , czy to 8" , 8,5" , 10" czy jakikolwiek inny rozmiar ale o tym wzorze ! , to stawiam browara.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał alfons159 Zobacz post
    Rafal piekne sa te kola i pasuja do giulettki:-)
    Dzięki są mega i takie zamiwrzam również ząłożyc do projektu AR który składam

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Ja mam 19x9 z Veloce i ważą ok 12 kg z tego co pamietam (będę sprzedawał). Te 9-10 kg to bardzo mało, to nie jest czasem waga tych felg tzw. ultralekkich:
    http://www.mondoalfa.pl/wp-content/u...adrifoglio.jpg
    http://www.mondoalfa.pl/wp-content/u...si-tylnej.jpeg
    Bo to one są najlżejsze z Giuli QV, a nie wyobrażam sobie by mogły ważyć jeszcze mniej w rozmiarze 19 (przeciętne felgi w tym rozmiarze ważą ok 14 kg).
    a jakiej szerokości masz 8" ? Dzieki za info

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory