Strona 29 z 168 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #281
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Fca BB. Ładna ta fela w realu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  2. #282
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lusaczek
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 2017
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    może ma ktoś z Was linka albo fotkę jak wygląda Giulia z Misano Blue ze standardową turbiną 18" z wersji Veloce i może wrzucić tu?
    Wrzucałem w tym wątku - kupiłem na zime takie


    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	238466d1512231530-veloce_misano_blue-ar_veloce.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	53.1 KB
ID:	242090  

  3. #283
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Fca BB. Ładna ta fela w realu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    nawet nią jeździłem w zeszłym tygodniu, tylko ma zrypaną konfigurację bo jest pakiet lux z jasnym drewnem i czarnymi skórami a do tego brak łopatek (gość z salonu powiedział że na demówki "góra" mu modyfikuje często konfiguracje, ale bzdurna konfiguracja)!!! felga ładna choć wzór trochę nie "alfowy", mimo to pasuje, choć równie dobrze tą felgę możnaby założyć do Audi czy Seata. co ciekawe z tak mocno błyszczącym srebrnym na feldze do Veloce/Misano pasuje chromowana ramka, dlatego nawet zacząłem się zastanawiać czy do swojej konfiguracji też nie dodać ramki bo też myślę nad srebrną felgą jako obecnie najbardziej prawdopodobną konfiguracją(choć pomysł z ramką mi już raczej przeszedł)

    Jak już mam Cię na lini, mam dylematy odnośnie runflatów i ogólnie felg, gdzieś chyba napisałeś że nie jesteś zachwycony. Waham się czy do Veloce brać ori 19" z RF i z takimi zostać, a np na zimę założyć sobie swoje 18" podkowy (ciemne) ze 159 na dystansie i wtedy opony zwykłe, czy może brać Veloce na Tubrinach - pójdzie na zimę, opony spróbować sprzedać (a moje podkowy mogłyby pójść do Giulietty na lato bo tam obecnie 17), felgę 19 za to sobie dokupić i do niej opony nie RF i to nawet w większym rozmiarze np 235/40R19, albo w ogóle nie iść jednak w 19" tylko dokupić np akcesoryjne 18" półksiężyce, robić przekładki na nich(ori letnia RF i np dokupić zimową nie RF i to 235/45R18) a turbiny sprzedać.

    Mam też obecnie opony 1.5 roczne GY Eagle F1 Assy 3 235/45R18 na których przejechałem moze 8tyś km które myślałem sprzedać, ale może radziłbyś wywalić ori RF (gdybym poszedł w 18 na lato) a założyć te - w takim wypadku miałbym cały nowy komplet turbin z czujnikami i oponami RF na sprzedaż.
    Ehhh, za dużo wariantów.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał lusaczek Zobacz post
    Wrzucałem w tym wątku - kupiłem na zime takie


    dzięki, po fakcie znalazłem. ta turbina nawet zgrabnie wygląda z misano/veloce.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 22-02-2018 o 20:42

  4. #284
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Nie zaglądałem do tej velo, siedziałem sobie w 4C
    Run flat to antyteza przyjemności z jazdy, którą giulia ma w genach. Nie wiem, może to te supa dupa bridgestony zrobione z inżynierami z ar, natomiast innej marki będą cacy?. Od samego początku po przesiadce ze 159, miałem wrażenie, żę jeżdżę na oponie pełnej, czyli na pełnym gumowym krążku bez powietrza w środku. Masakryczna podsterowność, jakbym miał na przedniej osi 4L diesla o wadze 1300kg. Chyba trzeciego dnia z autem miałem near miss przy skręcie 90 stopni
    W boczną ulicę. Ledwo uniknąłem połamania zderzaka i rozwalenia felgi. Najgorsze wnich jest to, że nie dają żadnego ostrzeżenia, że zbliżasz się do limitu. Piśnięcie jakieś by zrobiło robotę, ale nic. W 159 z ciężkim 2.4 spokojnie ten sam zakręt bez dramatów.
    Przychodzi listopad, zakładam zimowe alpiny i auto nagle zmienia się. Nie mogę się doczekać letnich pilotów sport 4s.
    Jeżdżę na ori 19 zimą a Tobie nie śmiem sugerować co zrobić. Sam wyciągnij wnioski
    W moich urojeniach te rf bridgestona, zabijają cuore sportivo. Szkoda blokować potencjał auta do dawania frajdy, badziewnymi oponami.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  5. #285
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    dzięki za opinie, zawsze to jakaś wiedza. w jakim rozmiarze letnie nie-RF będziesz zakładał?
    ciekawe też czy do 19" ładują tylko Bridgestony i czy pozostałe są lepsze - może na coś innego fuksem się trafi i nie będzie tak źle. Z kumplem który ma BMW330d gadałem bo jeździ na RF od lat, na takim samym profilu (225/40 przód i tył 255/35) i on sobie chwali - tyle że on mieszka w Luksemburgu i tam mają lepsze drogi.

    mogliśmy się minąć w salonie w BB, bo od ponad tygodnia to bywam tam codziennie tu konfiguracje, tu pytania, tu leasing (wczoraj to nawet w nocy podjechałem pooglądać jak misano prezentuje się po ciemku). w tej 4C też sobie z nudów posiedziałem jak sprzedawca mi zniknął z horyzontu

  6. #286
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Chrisu
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 AT 200PS wersja Business
    Postów
    88

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] zazdraszczam misano blu...opcja kolorystyczna z jajem ! Odważnie , oczojebnie ale tak właśnie ma byc w przypadku Veloce. W sreberko na około szyb bym nie szedł skoro konfig ma być na sportowo.

  7. #287
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    właśnie przez to że misano jest już dość ostre, do tego dojdzie felga możliwe 19" na lato, zderzak z trochę ciut zbyt wyraźnym dyfuzorem, myślałem właśnie o złagodzeniu trochę wyglądu, stąd był pomysł chromowanej ramki (tym bardziej że ta z BB ze srebrną felga mi sie dość spodobała), a felgę wziąźć 19" koniczynkę ale w wariancie srebrnym. to też ma być trochę samochód dla rodziny, stąd próby złagodzenia tego co daje kolor/dyfuzor/felga duża.

  8. #288
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Pytanie do użytkowników Q. Jak oceniacie pirelli p zero corsa? Ma ktoś porównanie do michelin pilot sport 4s? W slk mam p zero ale nie corsa, a w 159 miałem michelin pilot super sport i te deklasowały pirelli, zwłaszcza na mokrym. Podobno 4s biją na głowę pss’y i znów na mokrym największy improvement. Ktoś ma doświadczenie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  9. #289
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Pytanie do użytkowników Q. Jak oceniacie pirelli p zero corsa? Ma ktoś porównanie do michelin pilot sport 4s? W slk mam p zero ale nie corsa, a w 159 miałem michelin pilot super sport i te deklasowały pirelli, zwłaszcza na mokrym. Podobno 4s biją na głowę pss’y i znów na mokrym największy improvement. Ktoś ma doświadczenie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Nie jeździłem, słyszałem tylko, że PS4S są genialne. Napewno twardsze niż Corsy, bo te schodzą w oczach. Problem jest tylko w tym że Michelin zrobiło albo 295 albo 275 na tył.

  10. #290
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    No wiem myślałem o 235 przód i 275 tył. Czytałem gościa z USA na 4s 255 i 295, bo tak jak mówisz, brak tozmiaru dla giulii...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory