Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 44445464748495051525354
Pokaż wyniki od 531 do 537 z 537
    Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210

Domyślnie

z asymetrykiem w zimie jest generalnie problem - ale udaje się coś jeszcze znależć
    poza COntim 810S, 830P,850P, 860S - Pirelli Sottozero2 , Toyo 954, Hankook w320, Ug1 performance Goodyeara, oczywiscie w zależności od rozmiaru ich dostępność jest różna. Widzę, że gust mamy podobny z tym , że ja lato bardziej Pzero pIrelli lub MIchelin ps4, zima przez osttanie 10 lat Sottozero 2 - we wszystkich autach od forda Focusa - 2 komplety, Lancia Lybra - 3 komplety. Lancia Delta 2 komplety, Audi A4 - 1 komplet - w zasadzie z jednym zastrzezeniem- im cieplej tym głośniej.... ale Pirelli nie bez powodu nazwało opone Sottozero - "poniżej zera" im zimniej tym lepiej...

Użytkownik Romeo Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

faktycznie sottozero2 to asymetryk a 3 juz nie, ale z goodyearem Ty sue pomyliłeś to kierunkowa opona

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210

Domyślnie

tak jest - pewno dlatego ze Goodyeara z czystym sumieniem to raczej nie polecam no moze poza f1 asym3

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

czemu? ja akurat kupiłem... po kilku dniach używania w dość wysokich temperaturach, wiem tylko że są w miarę ciche i komfortowe.

Użytkownik Pirat drogowy Avatar uTvo0
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)

Domyślnie

Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czemu? ja akurat kupiłem... po kilku dniach używania w dość wysokich temperaturach, wiem tylko że są w miarę ciche i komfortowe.
    Też jestem zadowolony. Co prawda mam je od soboty. Na pewno czuć że są bardziej miękkie niż letnie, ale to normalne.
    W śniegach i innych zimowych atrakcjach moje doświadczenia z GY są jak najbardziej pozytywne.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

w trakcie zimy wymienimy uwagi tu na forum o tym jak się spisują - teraz to tylko wielki znak zapytania.

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Jakiś czas temu wkleiłem tu linka do felg PSW - aukcja z ebaya - fajne koniczynki 18" (model Dubai) cos podobnego do MSW82 (mi się ciut bardziej podobają i mają 2 malowania których nie ma w MSW) w 3 malowaniach - czarne, srebrne i antracytowe z polerowanym frontem. pytałem czy ktoś to zna, nie było odpowiedzi. napisałem do sprzedawcy i uzyskałem informacje więc się tu podzielę. Felgi są produkowane we Włoszech przez firmę Pneus Service (https://www.pneusservice.com/index.php). sprzedawca napisał też że może wystawić faktrę VAT EU i sprzedać na eksport bez VAT (do zapłacenia w kraju dostawy) aktywnemu płatnikowi VAT EU, czyli fajnie bo będzie można normalnie sobie połowę VAT odliczyć w Polsce. Cena brutto tych felg we Włoszech to w zależności od malowania niecałe 2.4 do 2.5tyś zł, wysyłka ok 150zł.

katalog felg aluminiowych PSW tu:
    https://www.cerchiinlegashop.it/cata...017_%20pt1.pdf

Na zimę niby mam podkowy 18" ze 159 pomalowane na ciemny chrome shadow, jednak siedzą trochę za głęboko - nie wygląda to tak jakbym chciał (ET41 zamiast ET33) a do tego żona mi 3 felgi ze 159 porysowała bo w lecie te felgi jeździły w jej Giulietcie. Zastanawiam się mocno czy ich nie kupić, tych w wariancie antracytowym z polerowanym frontem.
    Inna opcja to kupować dystanse, na przód jakieś przelotowe 3-5mm powinny podejść bo felga ze 159 nie ma tak mocnego podfrezowania w otworze centrującym jak felgi w Giulii (jest frez na głębokość 7mm!), na tył musiałoby być ok 16-20mm żeby już brać z kołnierzem (tu np Eibach ma taki dystans niby pasujący do Giulii - niby bo już widzę że w katalogach mają błędy i polecają sruby M12 podczas gdy w Giulii są M14 - musiałbym dostać wymiary od Eibacha (już poprosiłem przedstawiciela) i samemu posprawdzać dokładnie piastę/felgę przed zakupem). Przy dystansach na tyle trochę się obawiam zakładania łańcuchów potem, że jak mi dobije koło żeby nie obijało nadkola (a z łańcuchów korzystam z 5-10 razy w roku - mam taki odcinek w górach jak jeżdżę na biegówki, prawie 4km i ok 500m różnicy wzniesień, biała droga i obowiązek korzystania z łańcuchów).

Tu wklejam jeszcze link do aukcji:
    https://www.ebay.pl/itm....